Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Посол Республіки Угорщина в Україні зустрівся з керівництвом міста
19 листопада відбулась протокольна зустріч першого заступника міського голови В’ячеслава Яременка та секретаря міської ради Юрія Погребного з Послом Республіки Угорщина в Україні паном Андрашем Баршонем.

Посол втретє відвідує Херсон, цього разу в рамках І Міжнародного Екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета».
Зустріч проходила в дружній атмосфері, адже наше місто має давні і досить тісни партнерські відносини з Угорщиною, зокрема, з містом - побратимом Херсона Залаегерсег. «Звісно, Ви добре знайомі з нашим містом, його економікою, соціальною сферою, культурним життям, тепер матимете можливість вивчити екологічні питання, визначитись щодо подальшої співпраці і в цьому напрямку», - зазначив В. Яременко.

Ю.Погребний наголосив: «Дуже приємно, що І Міжнародний Екологічний форум «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета» відбувається за Вашої участі. Сподіваємось, що рівень екологічної безпеки Херсона, завдяки співпраці двох країн, буде покращуватися».
Посол, у свою чергу, подякував за теплий прийом та наголосив на важливості розгляду екологічних питань, визначенні шляхів їх вирішення для майбутніх поколінь. Пан Андраш Баршонь впевнений, що для глобального вирішення екологічних проблем необхідні значні кошти та впровадження новітніх технологій, саме тому, співпраця України і Угорщини, як представника Європейського Союзу, має велике значення. Окрім цього, він звернув увагу на необхідність використання позитивного досвіду інших міст у цьому напрямку, а також, наголосив: «Зустрічі, подібні сьогоднішній, мають позитивні наслідки для місцевої громади, чи то екологічні, чи то економічні».

Херсон має певні напрацювання у сфері збереження екологічної безпеки. В рамках міської комплексної програми «Екологія», яка прийнята міською радою у 2005 році та розрахована до 2010 року, проводяться заходи щодо поліпшення якості питної води, запобігання забрудненню підземного водоносного горизонту, тампонування артезіанських свердловин з водою непитної якості, здійснюється озеленення міста, фінансуються природоохоронні акції, продовжуються роботи з рекультивації міського сміттєзвалища. Крім того, для загальноосвітніх закладів та лікарень міста утилізуються ртутьвміщуючі відходи та прилади тощо. Комментариев: 0  ::  Дата: 20 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1752  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама