Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Місто за тиждень (офіційно)
У Херсоні відбувся один з наймасштабніших заходів цього року – День Європи в Україні.

До Херсона завітали голова Представництва Європейської комісії в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра, представники 15 посольств та дипломатичних установ країн-членів ЄС, делегації Ради Європи, Організації з безпеки та співробітництва у Європі (ОБСЄ), Європейської комісії в Україні, Європейського парламенту молоді.

У Херсонському державному університеті відкрито Інформаційний центр ЄС. Доступ до Інформаційного центру матимуть не лише студенти цього університету, але і широка громадськість.

Одним з найцікавіших моментів відвідування Херсонського державного університету послами країн ЄС в Україні стали публічні дебати зі студентами. Студенти і викладачі ставили питання щодо європейської інтеграції, освітньої стратегії ЄС, економічного розвитку країн-членів ЄС, планів розширення Європейського Союзу тощо.

Не менш цікавою була зустріч представників країн ЄС та Херсонського міського голови зі студентами та професорсько-викладацьким складом Херсонського національного технічного університету, де проходила Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених і студентів «Молодь у світі сучасних інформаційних технологій» за тематикою «Вступ України до Світової організації торгівлі».

В рамках Дня Європи в Херсоні на площі біля кіноконцертного залу «Ювілейний» діяло Європейське містечко, де представники країн ЄС в окремих наметах представили інформацію про свої держави, запропонували відвідувачам вікторини та міні-конкурси, найкращі страви національної кухні.

Херсонці та гості нашого міста мали нагоду вивчити декілька корисних речень іноземними мовами, насолодитися живою музикою і танцями, дізнатися багато цікавого про традиції та світобачення європейських країн.

У рамках свята проведено вікторину на кращого знавця історії Європейського Союзу «Чи знаєте ви Європу?», найактивніші учасники отримали призи.

За участі міського голови, іноземних гостей, мешканців міста відбулися публічні дебати, що стосувалися відносин України та країн Єврозони.

Познайомися з культурою країн ЄС херсонці мали можливість і завдяки безкоштовним кіносеансам, де були представлені фільми «Каміно» (Іспанія) та «Незабутня мить» (Швеція).

Різноманіття у святкові заходи Дня Європи додав футбольний матч між командами ЄС та представниками виконавчих органів Херсонської міської ради, який завершився з дружнім рахунком 3:3.

Ввечері програму продовжив святковий концерт за участі українських і європейських артистів, груп "Gorchitza Live Project" (Україна), "Kosheen" (Велика Британія), по завершенні якого небо над Херсоном осяяли яскраві спалахи фейєрверку.

Представники посольств та дипломатичних установ країн-членів ЄС не лише брали участь у заходах Дня Європи в Херсоні, а й виявили неабияку зацікавленість історією та сьогоденням міста. Найбільше враження на них справили відвідування Свято-Катерининського собору та ландшафтної моделі Херсонської фортеці.

25.05.2010 провела засідання постійна комісія з питань містобудування та регулювання земельних відносин (Сіганевич В.Г.), члени якої розглянули низку заяв та надали рекомендації стосовно оформлення земельних ділянок суб’єктами господарювання. Всього розглянуто понад 84 заяв.

Постійна комісія з питань комунальної власності, праці та соціального захисту населення (Подлєсний С.Є.) 26.05.2010 розглянула наступні питання: щодо передачі в оренду 4 об’єктів комунальної власності; стосовно надання дозволу на списання обладнання,що знаходиться в котельні, розташованій в сел. Степанівка; про попередній розгляд проекту рішення міської ради стосовно доповнення до положення про Фонд комунального майна м. Херсона; 3 звернення виконавчих органів міської ради.

27.05.2010 провела засідання постійна комісія з питань торгівлі, сфери послуг, реклами та захисту прав споживачів (Романов Р.А.). Депутати – члени постійної комісії - надали рекомендації стосовно майже 30 заяв операторів рекламного ринку щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами у місті.

Продовжує роботу тимчасова контрольна комісія з перевірки виконання капітального ремонту житлового фонду м. Херсона за рахунок бюджету (в т.ч. якості, строків, відповідності витрачених матеріальних коштів фактичному виконанню робіт), головою якої є депутат міської ради Арав О.А. Депутати працюють відповідно до затвердженого плану.

28.05.2010 відбулося перше засідання тимчасової контрольної комісії щодо перевірки правомірності та законності проведення управлінням житлового господарства міської ради конкурсу на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у житловому фонді міської ради (голова комісії – депутат Корнілова С.І.). Робота комісії, відповідно до рішення міської ради, яким вона затверджена, продовжуватиметься протягом місяця.

Триває підготовка ХХХVІІІ сесії міської ради. На даний час, на основі пропозицій виконавчих органів міської ради та депутатів, формується її порядок денний.

25 травня в Херсоні розпочався ХІІ Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії». Відкрила фестиваль вистава Миколаївського академічного театру драми та музичної комедії «Чайка» -класична чеховська драма в оригінальній інтерпретації. По її завершенні на городян та гостей нашого міста чекала святкова програма з вогняним шоу на площі Героїв Сталінграду.

Цього року фестиваль проводиться з 25 по 31 травня. До Херсона привезли вистави 20 театрів із 7 країн (Україна, Росія, Білорусь, Молдова, Румунія, Угорщина, Польща).

30 травня о 20.00 центральними вулицями Херсона пройде карнавальна хода, яка завершиться на площі Героїв Сталінграду гала-концертом та святковим салютом.

Пленарне засідання ХХХVІІІ сесії Херсонської міської ради V скликання відбудеться 25 червня о 10.00. Відповідне розпорядження підписав міський голова Володимир Сальдо.

Міський голова Володимир Сальдо зустрівся з мером румунського міста Ботошань Каталином Мугурелом Слутуром та директором Румунського театру «Михая Емінеску» Іоном Сапдору, які завітали до Херсона для участі у XII Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії», де артисти представлять п’єсу І.Кринге «Іван Турбінке».

Міський голова Володимир Сальдо відмітив важливість взаємостосунків між Херсоном та Ботошанем, встановлення побратимських відносин між містами.

Міським головою Володимиром Сальдо внесено зміни до регламенту проведення особистого прийому городян: починаючи з червня поточного року особисті прийоми міського голови відбуватимуться двічі на місяць у 1-й та 3-й понеділок. Попередній запис та співбесіда з громадянами, які виявили бажання спілкуватися з міським головою, здійснюється в Громадській приймальні за адресою: просп. Ушакова, 37 (каб. 107) з 9.00 до 12.00.

Продовжують роботу телефони «гарячої лінії», відкритої у виконавчих органах міської ради за дорученням міського голови Володимира Сальдо.

Протягом травня надійшло 3256 дзвінка, серед яких найбільш актуальними виявилися питання стосовно благоустрою території, ремонту доріг, транспорту та зв’язку, водо- та електропостачання.

Оперативно організується реагування та вирішення питань, що ставлять заявники.

Згідно з Інструкцією про заповнення бланків державних актів на право власності на земельну ділянку і на право постійного користування земельною ділянкою, організацію робіт з видачі державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою землевласникам (землекористувачам), при виявленні у виданих державних актах орфографічних або технічних помилок, втраті (пошкодженні) державних актів, у разі добровільної заміни державних актів на право приватної власності на землю державних актів на право власності на землю, державних актів на право власності на земельну ділянку (державних актів на право постійного користування землею на державні акти на право власності на земельну ділянку (на право постійного користування земельною ділянкою) здійснюють територіальні органи Держкомзему.

Управління Держкомзему у м. Херсоні Херсонської області знаходиться за адресою: пр. Ушакова 37, каб. 222. Часи прийому:

-понеділок з 13.00 до 16.00;
-четвер з 9.00 до 12.00.

У херсонській загальноосвітній школі № 50 презентовано новий освітній проект «1 учень – 1 комп’ютер». Метою проекту є не лише передача знань від учителя до учня з найвищою ефективністю, а, в першу чергу, намагання навчити дитину самостійно здобувати нові знання, використовуючи для цього світові інформаційні ресурси.

У дошкільному навчальному закладі №5 введено в експлуатацію сонячні колектори для нагріву води, які цілорічно забезпечуватимуть дитсадок гарячою водою. Встановлення такого обладнання відбулося за рахунок залучення благодійних коштів та дає можливість значно знизити витрати коштів на енергоносії.

У 64 загальноосвітніх школах міста пролунав Останній дзвоник. Під звуки шкільного вальсу на останню лінійку дитинства вийшли 6 675 випускників.
Кожна зі школ міста зустрічала і поважних гостей. Міський голова Володимир Сальдо взяв участь в урочистих лінійках в школах мікрорайону «Корабел».

За підсумками навчального року 66 учнів 11-х класів отримують атестат з відзнакою, із них 58 нагороджені Золотою медаллю, 8 - Срібною. Кожний другий медаліст є переможцем різнопланових конкурсів і змагань.
Серед 66 медалістів 2010 року – випускники 22 загальноосвітніх шкіл, Академічного ліцею при Херсонському державному університеті, фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті.

З 24 по 26 травня у Свято-Духівському кафедральному соборі в Херсоні перебувала головна святиня Одещини – Касперівська ікона Божої Матері. Проводжали ікону до Одеси духовенство та миряни Херсона, які пройшли з нею хресною ходою від Свято-Духівського кафедрального собору по проспекту Ушакова до храму Всіх Святих. Комментариев: 0  ::  Дата: 30 мая 2010   ::  Посмотрели: 1200  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее