Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулося засідання виконкому міської ради
Як повідомляє офіційний сайт міської ради, 17 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Херсонської міської ради. У ході засідання опрацьовано інформацію щодо ходу виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 9 місяців 2009 р.

Погоджено зміни до міського бюджету на 2009 р. у зв’язку з необхідністю вирішення нагальних проблем, які виникли під час його виконання.

Погоджено звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців п.р. по доходах – 477 млн.327 тис.400 грн. та видатках – 464 млн.98 тис.600 грн. Йдеться, що за звітний період до загального та спеціального фондів надійшло 68,5% доходів від плану. Із 17 запланованих джерел надходжень не виконано 8 видів доходів на суму 8 млн. 631тис. 500 грн. – це доходи від плати за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності, плати за оренду майнових комплексів та ін. майна комунальної власності та єдиного податку, що пояснюється ліквідацією грального бізнесу, зменшенням площ орендованих приміщень, зростанням заборгованості орендарів комунального майна та впливом кризових явищ на розвиток малого підприємництва. Видаткову частину загального та спеціального фонду міського бюджету виконано на 65,3% до річних планових показників. Простежується зростання надходжень державного мита, податку на прибуток підприємств комунальної власності, плати за оренду майнових комплексів та плати за землю.

Доповнено титульний список капітального ремонту будинків (квартир)інвалідів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів
сімей загиблих військовослужбовців та прирівняних до них осіб на 2009 рік. Згідно з ним зазначеній категорії осіб здійснюється безоплатний капітальний ремонт житла.

Затверджено Порядок залучення пайової участі замовників у створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Херсона. Він застосовується для замовників, які здійснюють будівництво об'єкта містобудування на території міста. Пайова участь полягає у відрахуванні ними до місцевого бюджету на спеціальний рахунок коштів для забезпечення створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

Оголошено відкритий архітектурний конкурс на визначення кращої концептуальної пропозиції влаштування ландшафтного парку в Таврійському мікрорайоні Херсона.
Погоджено програму, та умови проведення, затверджено склад журі. Відповідальність за організацію конкурсу покладено на управління містобудування та архітектури міської ради із залученням Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України. Управління містобудування та архітектури має профінансувати преміювання переможців конкурсу за рахунок коштів цільового фонду міської ради на 2009 р. «Розроблення містобудівної документації, ведення містобудівного кадастру і проведення містобудівних конкурсів».

З метою впорядкування розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті, скасовано 4 дозволи на розміщення зовнішньої реклами.

Організатором конкурсу на міському автобусному маршруті (маршрутах) загального користування та замовником перевезень визначено управління транспорту та зв'язку міської ради. Рішення прийнято у зв'язку із закінченням терміну дії договорів про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування, укладених з перевізниками, з метою організації вибору на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб, які спроможні забезпечувати потрібні обсяги та якість перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Згідно з рішенням, управління транспорту та зв'язку здійснюватиме підготовчі заходи та проведе конкурс з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування №22 «сел. Зеленівка-Бериславське шосе – ХБК».

За результатами розгляду скарг мешканців житлового будинку № 6 по вул. Шенгелія стосовно самовільної прибудови до квартир № 1,2, здійсненої з порушенням чинних державних будівельних норм та правил, що призводить до пошкодження конструктивних елементів житлового будинку та загрожує подальшим його руйнуванням, управлінню житлового господарства доручено до 28 листопада ц.р. здійснити демонтаж прибудови до вказаних квартир. Рішення прийнято на підставі акта обстеження технічного стану даного житлового будинку інспекцією з нагляду за станом житлового фонду та враховуючи відсутність відповідних дозволів на будівництво управління містобудування та архітектури міської ради, приписів інспекції державного архітектурно - будівельного контролю в Херсонській області, Херсонської централізованої міської санітарно-епідеміологічної станції, управління житлового господарства та виконавчого комітету міської ради, а також згідно з протоколом робочої групи з розгляду питань щодо усунення порушень законодавства в сфері містобудування на території м. Херсона від 30 жовтня 2009 р.

Затверджено відкориговані плани роботи управління доріг міської ради на 2009 рік. Зокрема, щодо капітального, поточного ремонтів об’єктів дорожнього господарства та їх утримання (розмітка доріг фарбою та із застосуванням термопласту, встановлення приладів обліку електроенергії, забезпечення безпеки руху на дорогах у зимовий період, придбання піско-сольової суміші, експертиза мостів, паспортизація вулиць). Також відкориговано плани роботи щодо об’єктів дорожнього господарства, які підлягають реконструкції.

Враховуючи клопотання голови правління ВАТ «Херсонська ТЕЦ», змінено тарифи на теплову енергію виробництва цього підприємства для установ бюджетної сфери, які застосовуватимуться з початку опалювального періоду 2009/10 років. Зростання становить 1,8%. Тож тариф з ПДВ за 1 Гкал складатиме 599,59 грн. Тарифи для населення та інших споживачів залишено без змін.

 Комментариев: 0  ::  Дата: 18 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1371  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП