Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+До уваги землевласників та землекористувачів!
Згідно з Інструкцією про заповнення бланків державних актів на право власності на земельну ділянку і на право постійного користування земельною ділянкою , затвердженої наказом Держкомзему від 22.06.2009 № 325, який зареєстровано в Мін’юсті 06.08.2009 № 735/16751, організацію робіт з видачі державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою землевласникам (землекористувачам), при виявленні у виданих державних актах орфографічних або технічних помилок, втраті (пошкодженні) державних актів, у разі добровільної заміни державних актів на право приватної власності на землю державних актів на право власності на землю, державних актів на право власності на земельну ділянку (державних актів на право постійного користування землею на державні акти на право власності на земельну ділянку (на право постійного користування земельною ділянкою) здійснюють територіальні органи Держкомзему.

Так, землевласникам (землекористувачам), які бажають замінити державний акт, необхідно звернутися до відповідного територіального органі Держкомзему із заявою (клопотанням), у якій зазначається:

- у разі виявлення орфографічних або технічних помилок у державному акті - суть виявлених помилок;

- у разі втрати (пошкодження) – де, коли і за яких обставин втрачено (пошкоджено) державний акт;

- у разі заміни державного акта на право приватної власності на землю, державного акта на право власності на землю, державного акта на право власності на земельну ділянку (державного акта на право постійного користувавння землею) на державний акт на право власності на земельну ділянку (на право постійного користування земельною ділянкою) – причина такої заміни.

До заяви (клопотання) додається

- копія державного акта;

-копія документа, на підставі якого набуто право на землю (рішення органу місцевого самоврядування, виконавчої влади, суду, договір купівлі-продажу, дарування, міни, інші цивільно-правові угоди).

При втраті державного акта землевласник (землекористувач) розміщує відповідне повідомлення в місцевих друкованих засобах масової інформації.

Якщо протягом місяця з дня публікації ніяких повідомлень щодо втраченого державного акта не надійшло, землевласнику (землекористувачу) видається новий державний акт.

Звертатися із вищевказаними заявами необхідно до Управління Держкомзему у м. Херсоні Херсонської області, яке знаходиться за адресою: пр. Ушакова 37, каб. 222. Часи прийому:

- понеділок з 13.00 до 16.00;

- четвер з 9.00 до 12.00. Комментариев: 0  ::  Дата: 25 мая 2010   ::  Посмотрели: 1618  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют