Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Місто за тиждень (офіційно)
Затверджено Програму соціально-економічного розвитку та міський бюджет на 2010 рік – такі рішення прийняті 20 травня позачерговою сесією міської ради. Загальний обсяг міського бюджету на 2010 рік складає 809 млн. 100 тис. грн., з урахуванням вільних залишків бюджетних коштів на 1 січня 2010 року.

Відбулася зустріч міського голови Володимира Сальдо з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Пятрасом Вайтєкунасом.

Дипломат розповів про можливі напрямки співпраці з Херсоном: вантажоперевезення, харчопереробна промисловість, сфера стандартизації та сертифікації, долучення до проекту комбінованих поїздів «Вікінг» тощо.
В свою чергу Володимир Сальдо наголосив, що херсонські підприємці, морський торговельний порт будуть поінформовані стосовно такої пропозиції і, у разі їх зацікавленості, сподівається на створення сприятливих умов щодо співпраці.

Ініціативою Громадської ради, яку підтримав міський голова Володимир Сальдо, стало тематичне оформлення території Ботанічного саду Херсонського державного університету, де розміщено ландшафтну модель Херсонської фортеці. Там студентами кафедри образотворчого мистецтва і дизайну Херсонського державного університету та факультету технології і дизайну Херсонського національного технічного університету, а також Академії ім. Яна Дугоша з міста Честохова створено панно довжиною в 30 м, де розміщено малюнки із зображенням 15 видів столиць Європи та країн, представники діаспор яких входять в Громадську раду. Більше місяця велася робота із створення панно. Всі учасники проекту отримали пам’ятні призи від міського голови, які їх вручив голова Громадської ради Микола Музика.

20 травня 2010 року у міській раді, з підписанням міським головою В.Сальдо відповідного розпорядження, розпочалася підготовка ХХХVІІІ сесії міської ради.

Міський голова Володимир Сальдо провів прийом громадян з особистих питань. Кожне з порушених питань вирішуватиметься максимально в рамках повноважень як міського голови, так і міської ради, визначених законодавством.

Шановні херсонці!
Якщо у вас виникли проблеми, які вимагають негайного вирішення, обов'язково повідомте про це за телефонами «гарячої лінії», що діють у виконавчих органах міської ради за дорученням міського голови Володимира Сальдо:
1580 – диспетчерська служба управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення м. Херсона (працює цілодобово);

22-32-43 – відповідальні чергові виконавчих органів міської ради (працює цілодобово);

49-51-83, 49-60-66 – відділ за зверненнями громадян міської ради (працює з 8.00 до 12.00 і з 13.00 до 17.00, крім суботи та неділі).

Виконкомом міської ради прийнято рішення про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у м.Херсоні у 2010 році. Ним затверджено кошторис витрат на організацію оздоровлення та відпочинку дітей, мережу таборів відпочинку тощо. Згідно з рішенням, безкоштовним харчуванням у міських, пришкільних таборах будуть забезпечені діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Оздоровлення дітей непільгових категорій забезпечуватиметься за рахунок батьківської плати.

У зв’язку із закінченням терміну дії договору про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування, укладеного з автоперевізниками, виконавчий комітет доручив управлінню транспорту та зв’язку міської ради провести конкурси із визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування №33 «смт Зеленівка – вул. Чайковського», №40 «Інфекційна лікарня - вул. К. Маркса – мкр. «Корабел» («Гідропарк»)», №41 «просп. Адмірала Сенявіна – Залізничний вокзал – сел. Кіндійка», №42 «мкр. «Шуменський» - просп. Ушакова – мкр. «Корабел» («Гідропарк»), №48 «ТЕЦ – мкр. «Шуменський», №49 «Залізнична лікарня – ХБК – Річпорт».

Рішенням виконкому міської ради продовжено діяльність тимчасового ринкового містечка ТОВ «Ринок непродовольчих товарів «Кристал» по вул. Бєлінського.

Затверджено акт прийняття-передачі до комунальної власності Херсонської міської територіальної громади будинку по вул. Карбишева, 28-а у Херсоні та інженерних комунікацій до нього, що перебувають у державній власності та на балансі ЗАТ «Красень».

14 травня за рахунок субвенції з державного бюджету фінансовим управлінням міської ради профінансовані підприємства, що здійснюють перевезення пасажирів пільгових категорій:
ДП «Адміністрація річкових портів» - у сумі 71,8 тис.грн.;
МКП «Херсонелектротранс» - у сумі 302,5 тис.грн.

Станом на 17 травня через Дозвільний центр в сфері господарської діяльності в м.Херсоні пройшло 1070 документів дозвільного характеру. Це вдвічі більше ніж за аналогічний період минулого року.

Відбулась робоча нарада з підготовки до проведення ремонтних робіт на площі Перемоги. З урахуванням того, що технологічні особливості виключать можливість проведення ремонтних робіт у нічний час з одночасним відновленням руху транспорту вдень, поставлені завдання підготовки тимчасових (на період проведення ремонтних робіт) схем руху міського громадського, індивідуального, а також вантажного транспорту з боку м. Миколаєва, узгодження схеми руху аварійних служб - швидкої допомоги, пожарної служби тощо, а також автобусів і маршрутних таксі приміського та міжміського сполучення. Розглядатимуться і питання щодо можливості цілодобового чергування співробітників УМВС на об’єкті площа Перемоги, забезпечення додаткового освітлення, встановлення інформаційних пано з організації руху тощо.

Проблемні питання щодо стану благоустрою та рівня безпеки набережної просп. Ушакова відпрацьовано міським головою Володимиром Сальдо з керівниками відповідних виконавчих органів міської ради, комунальними службами міста та представниками УМВС під час робочого виїзду до зазначеного об’єкта.
Головна вимога міського голови полягає в тому, що набережна має бути привабливим і комфортним для городян місцем відпочинку.
За дорученням В.Сальдо відпрацьовується проект Правил дотримання санітарних норм та норм поведінки на набережній, який буде винесено на затвердження виконкомом міської ради.

На період відсутності навігації ХП ДП «Адміністрація річкових портів» управлінням транспорту і зв’язку міської ради організовано рух пасажирських ботів на дачні ділянки за 8 напрямками. Перевезення здійснюються ботами підприємців Херсона, які мають відповідну ліцензію Головної Державної інспекції України з безпеки судноплавства.

З початку року профінансовано виплати державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям за січень–першу половину травня поточного року у розмірі 52116,069 тис. грн.

Міським головою Володимиром Сальдо видано розпорядження щодо забезпечення громадського порядку та безпеки руху в Херсоні під час проведення 21-22 травня 2010 р. на набережній парку Слави ІІІ Міжнародного фестивалю «кРок у майбутнє», згідно з яким:

з 14.00 21 травня до 01.00 22 травня охорону громадського порядку здійснюватиме Херсонський міський відділ УМВС України в Херсонській області.

з 14.00 21 травня до 01.00 22 травня безпеку дорожнього руху шляхом перекриття руху транспорту по вул. Червоностудентській, Кірова, Дружби, Перекопській до парку Слави, крім маршрутних таксі з 23.00, здійснюватиме відділ ДАІ з обслуговування адміністративної території м. Херсона.

з 17.00 21 травня до 01.00 22 травня чергування двох машин «швидкої допомоги» (біля обласної бібліотеки ім. О.Гончара та парку Слави) здійснюватиме управління охорони здоров'я міської ради.

З нагоди Всесвітнього дня медичних сестер в обласному Палаці молоді відбулися урочистості. З професійним святом численних представниць цієї професії привітав і міський голова Володимир Сальдо.

«Важкий діагноз: випадок із практики» - під такою назвою у великій залі міської ради 19 травня відбулася міжобласна науково-практична конференція лікарів.

Понад 300 медичних фахівців лікувально-профілактичних установ міста й області зібралися для обміну досвідом та обговорення важких діагнозів вузькими спеціалістами, які стикалися з подібними клінічними випадками у практичній діяльності. Учасники конференції запропонували доповіді та презентації власного досвіду діагностування та лікування складних випадків хвороб.

Зокрема, йшлося про лікування дітей з онкогематологічною патологією, медичну допомогу пацієнтам з інфекційними діагнозами, в тому числі, із застосуваням комбінованих методів фотомодифікації крові, реабілітацію хворих після перенесеного мозкового інсульту, сучасні стратегії лікування інфаркту міокарду із застосуванням новітніх електронних технологій тощо. Херсонські лікарі поділились 15-річним досвідом лікування підшлункової залози та трирічним досвідом лікування онкохворих пацієнтів дитячого онкоцентру, який працює на базі Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні.

З метою підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень у Херсоні розпорядженням міського голови Володимира Сальдо кращим спортсменам міста призначено 15 іменних щомісячних стипендій з 1 січня 2010 р. по 1 січня 2011 р. у розмірі 280 грн.

16 травня у Херсоні завершився V Міжнародний турнір з боксу (групи «А»), присвячений пам'яті заслуженого тренера України, майстра спорту Миколи Мангера. В 11 вагових категоріях взяли участь 86 спортсменів віком від 18 років і старших, із 7 країн світу.

Наші хлопці відзначились серед найкращих: у ваговій категорії 91 кг І місце здобув – Сергій Мельник з Генічеська; у ваговій категорії 57 кг ІІ місце – Павло Іщенко (м. Херсон), у ваговій категорії 64 кг ІІ місце – Микола Бочков (м. Херсон), у ваговій категорії 69 кг ІІІ місце, – Єгор Шерстюк (м. Херсон). Комментариев: 0  ::  Дата: 24 мая 2010   ::  Посмотрели: 1330  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос