Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Оптовий товарооборот підприємств м.Херсона
За станом на 1 січня 2010р. в м.Херсоні діяло 1032 підприємства, основним видом діяльності яких є оптова торгівля, що складає 79,1% від загальної їх кількості в цілому по області.

Оптовий товарооборот за 2009р. становив 8559,1 млн.грн. В порівнянні з минулим роком він зменшився на 2%.
Оптовий продаж продовольчих товарів становив 1448,4 млн.грн. або 16,9% від загального товарообороту, що на 192,9 млн.грн. більше ніж торік. Серед продовольчих товарів переважав продаж олії нерафінованої – 9,6%, шоколаду, виробів шоколадних, кондитерських виробів з цукру без вмісту какао – 9,3%, тютюнових виробів – 9,2%.

У натуральному виразі в порівнянні з 2008р. зросла реалізація молока обробленого – в 2,6 раза, консервів молочних – на 41,4%, олії нерафінованої – на 33%. Одночас скоротилась реалізація напоїв безалкогольних – в 2,2 раза, виробів макаронних – в 1,8 раза, тютюнових виробів – на 33,2%, цукру – на 31,8%, пива – на 23,3%.

Оптовий продаж непродовольчих товарів становив 7110,7 млн.грн. або 83,1% від загального товарообороту, що на 369,1 млн.грн. менше ніж рік тому. Переважала торгівля зерновими культурами – 17,4%, паливом дизельним – 16,7%, насінням соняшнику – 11%, відходами і брухтом чорних металів – 6,9%.

Оптовий продаж у натуральному виразі в порівнянні з 2008р. зменшився по таких групах, як автомобілі легкові, холодильники та морозильники побутові, приймачі телевізійні, машини пральні, пилососи побутові, проте збільшилася реалізація палива дизельного, насіння соняшнику.

Оптовий продаж товарів вітчизняного виробництва порівняно з 2008р. збільшився на 365,2 млн.грн.
На 1 січня 2010р. підприємствами оптової торгівлі накопичено товарних запасів на суму 744,4 млн.грн. проти 642 млн.грн. на 1 січня 2009р.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 24 мая 2010   ::  Посмотрели: 1509  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама