Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Наукова діяльність у Херсонській області за січень-березень 2010 року
У січні–березні 2010р. наукові та науково-технічні роботи в області виконували 22 організації, установи, підприємства.

Серед них 10 (45,5%) організацій галузевого профілю, по 5 (22,7%) – академічні наукові установи та вищі навчальні заклади, 2 (9,1%) – організації, що відносяться до заводської науки.

У зазначених організаціях наукові та науково-технічні роботи виконували 976 осіб, що на 6,4% менше, ніж за січень–березень 2009р. Чисельність дослідників зменшилася на 4,3%.

Обсяг науково-технічних робіт, виконаних власними силами організацій, за січень–березень 2010р. склав 7010,4 тис.грн., що на 5,5% менше, ніж за відповідний період минулого року.

При цьому обсяг фундаментальних досліджень зменшився на 11,8%, прикладних досліджень – на 9,8%. Обсяги науково-технічних розробок та науково-технічних послуг збільшилися на 27,7% та 23% відповідно.

Валові витрати на виконання наукових та науково-технічних робіт зменшилися порівняно з відповідним періодом минулого року на 3,8% і склали 6921,1 тис.грн. Із загальної кількості витрат, витрати на оплату праці виконавців наукових та науково-технічних робіт становили 65% (4499,4 тис.грн.).

Витрати за рахунок коштів держбюджету склали 72,6% суми внутрішніх витрат. Середньооблікова чисельність виконавців досліджень і розробок, порівняно з відповідним періодом 2009р. зменшилася на 2,1% і склала 857 осіб, їх середньомісячна заробітна плата при цьому зросла на 6,3% і склала 1449,2 грн.

Найвищою вона була в організаціях академічного профілю – 1805,7 грн. Комментариев: 0  ::  Дата: 24 мая 2010   ::  Посмотрели: 1459  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама