Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради
Рішенням виконавчого комітету погоджено звіт про виконання тимчасового міського бюджету за І квартал 2010 р.

За цей період міський бюджет згідно з плановими показниками виконано. Тимчасовий план власних доходів загального фонду виконано на 103,1%.

Доходи тимчасового міського бюджету в І кварталі склали майже 166,5 млн.грн., видатки – 150, 6 млн. грн.

Майже 53,5 млн.грн. з міського бюджету спрямовано на галузь освіти;

близько 33 млн. – на охорону здоров’я;

39 млн.грн. витрачено на програми соціального захисту та соціальне забезпечення городян;

на 946 тис.грн. профінансовано галузь фізичної культури і спорту;

1,5 млн.грн. спрямовано на сферу житлового господарства;

3 млн.грн. – на дорожнє господарство міста.

До бюджету надійшло 2 млн.грн. податку з власників транспортних засобів.

Майже 1,5 млн.грн. надійшло до бюджету розвитку від відчуження майна, що знаходиться у комунальній власності та від продажу землі.

337 тис.грн. надійшло до цільових фондів, у тому числі до фонду охорони навколишнього середовища – 251 тис.грн.

Субвенції з державного бюджету надійшли на 99,6% до плану І кварталу.

Виконкомом погоджено проект рішення міської ради «Про міський бюджет на 2010 рік», яким встановлено загальний обсяг доходів міського бюджету у сумі 802 млн. 312 тис. 600 грн., видатків – 802 млн. 306 тис. 240 грн.
Погоджено також проект Програми економічного і соціального розвитку м. Херсона на 2010 р., який виноситься на затвердження міською радою, проект рішення міської ради про виділення вільного залишку бюджетних коштів на початок 2010 р. у сумі 1 млн. 489 тис. грн. – кошти загального фонду, 1 млн. 118 тис. 985 грн. – кошти спеціального фонду.

Погоджено та винесено на розгляд сесії міської ради проект міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей у 2010 р. Їі фінансування проводитиметься в рамках Програми розвитку освіти м. Херсона на 2009-2012 роки. Головним розпорядником бюджетних коштів визначено управління соціальної політики (орієнтовний обсяг фінансування із загального фонду міського бюджету складає 442,5 тис. грн.) та управління освіти (орієнтовний обсяг фінансування із загального фонду міського бюджету складає 472 тис. грн.). Програма передбачає нормативно-правове, організаційно-методичне, інформаційне, кадрове, медичне забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей, міжнародне співробітництво тощо.

Виконкомом також прийнято рішення про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у м.Херсоні у 2010 році. Ним затверджено кошторис витрат на організацію оздоровлення та відпочинку дітей, мережу таборів відпочинку тощо. Згідно з рішенням, безкоштовним харчуванням у міських, пришкільних таборах будуть забезпечені діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Оздоровлення дітей непільгових категорій забезпечуватиметься за рахунок батьківської плати.

Внесено зміни до складу комісії для вирішення питання щодо проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, яким у зв’язку з кадровими змінами виведено декількох спеціалістів і введено представників відділу персоніфікованого обліку та з чорнобильських питань управління соціальної політики та планово-кошторисного відділу управління капітального будівництва міської ради.
Ухвалено низку рішень щодо житлових питань, поділу домоволодіння та присвоєння окремих поштових адрес, погодження реконструкції нежилих приміщень, перепланування та реконструкції власних квартир.
Прийнято рішення про відведення майданчика для паркування транспортних засобів на двадцять одне паркувальне місце за адресою: просп. Ушакова,1.

У зв’язку із закінченням терміну дії договору про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування, укладеного з автоперевізниками, виконавчий комітет доручив управлінню транспорту та зв’язку міської ради провести конкурси із визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування №33 «смт Зеленівка – вул. Чайковського», №40 «Інфекційна лікарня - вул. К. Маркса – мкр. «Корабел» («Гідропарк»)», №41 «просп. Адмірала Сенявіна – Залізничний вокзал – сел. Кіндійка», №42 «мкр. «Шуменський» - просп. Ушакова – мкр. «Корабел» («Гідропарк»), №48 «ТЕЦ – мкр. «Шуменський», №49 «Залізнична лікарня – ХБК – Річпорт».

Рішенням виконкому передано на баланс КП «Ритуальна служба м.Херсона» І-й пусковий комплекс міського кладовища в сел. Геологів, а також передано на баланс управління освіти міської ради проектно-кошторисну документацію на будівництво автономної котельні для Центру освіти молоді та дорослих по вул. Молодіжній, 33.
Продовжено діяльність тимчасового ринкового містечка ТОВ «Ринок непродовольчих товарів «Кристал» по вул. Бєлінського.

Затверджено акт прийняття-передачі до комунальної власності Херсонської міської територіальної громади будинку по вул. Карбишева, 28-а у Херсоні та інженерних комунікацій до нього, що перебувають у державній власності та на балансі ЗАТ «Красень».

Оформлено права власності та видачу свідоцтв про право власності щодо 46 фізичних осіб.

Скасовано низку дозволів на розміщення зовнішньої реклами в центральній частині міста. Фізичні особи-підприємці мають провести демонтаж рекламних засобів згідно з Порядком демонтажу, обліку, зберігання і реалізації спеціальних конструкцій, які призначені для розміщення зовнішньої реклами.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 19 мая 2010   ::  Посмотрели: 1851  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП