Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради
Виконкомом розглянуто підсумки опалювального періоду 2009/10 року та визначені заходи з підготовки міста до осінньо-зимового періоду 2010/11 року. Також окремим рішенням визначена організація, котра здійснюватиме обслуговування приладу обліку природного газу, встановленого на об'єкті "Вічний вогонь".

На засіданні, крім членів виконкому, були присутні керівники комунальних та життєзабезпечуючих підприємств міста, депутати міської ради тощо.

Як повідомив заступник міського голови Володимир Пепель, аналіз проходження опалювального періоду 2009/10 року в місті показав, що опалювальний сезон проведено на рівні, значно кращому, ніж у минулі роки. Здебільшого такий результат було досягнуто, завдяки системній підготовці, що розпочалася у 2009 році задовго до настання осені.

Опалювальний період у Херсоні, за розпорядженням міського голови В.Сальдо, розпочався 29 жовтня 2009 року централізовано усіма теплопостачальними підприємствами та тривав 5 місяців – до 31 березня 2010 року. Теплопостачальними підприємствами до початку опалювального періоду було укладено договори на постачання природного газу та отримано відповідні ліміти.

На комунальних підприємствах у цілодобовому режимі працювали аварійно-ремонтні бригади, вкомплектовані необхідним матеріалом та технікою. Робота всіх суб'єктів господарювання, що надають споживачам міста житлово-комунальні послуги, контролювалася відповідною міською комісією, яка працювала щотижнево, а з початком опалювального періоду – щоденно.

Теплопостачальні підприємства міста відпрацювали стабільно з дотриманням температурних графіків і режимних карт. Тепло подавалося споживачам безперебійно з нормативними параметрами. Аварійні ситуації, що виникали, усувалися, в більшості випадків, менше ніж за добу.

Протягом опалювального періоду на мережах теплопостачальних підприємств виникла 271 аварійна ситуація різних категорій (протягом опалювального періоду 2008/09 років – 392 аварійних ситуації). Найменшою була кількість аварій на мережах МКП "Херсонтеплоенерго" – 19, на мережах ПАТ "Херсонська ТЕЦ" – 196, на мережах ТОВ "Херсонтепломережі" – 56.

Під час проходження опалювального періоду МКП "Херсонтеплоенерго" використано в 3 рази менше (у порівнянні з минулим роком) технологічної солі для зм'якшування води, що використовується для теплопостачання, що свідчить про значне зменшення аварій та непродуктивних втрат на зовнішніх і внутришньобудинкових мережах теплопостачання та зменшення втрат теплоносія на котельнях.

Підприємством протягом опалювального періоду спожито природного газу на суму – 51 млн. грн., оплачено 74%, борг складає – 13 млн. 335 тис.грн. Згідно з графіком, 80% боргу планується погасити до 1 червня п. р., а до 1 жовтня розрахуватися остаточно. Станом на 01 травня загальний борг споживачів за теплову енергію, вироблену МКП "Херсонтеплоенерго", становить 52,7 млн. грн., у т. ч. за опалювальний період 2009/10 років – 24,0 млн. грн. Основним боржником підприємства є населення, яке заборгувало за опалювальний період 2009/10 років – 20,6 млн. грн. (загальний борг населення - 46,7 млн. грн.) Підприємство не має боргів з виплат заробітної плати, податків та спожитої електроенергії.

З початку опалювального періоду на об'єктах ТОВ "Херсонтепломережі" виникло 56 аварій, 26 з яких - на прийнятих в грудні 2008 року "безгоспних" мережах. У порівнянні з минулим опалювальним сезоном кількість аварійних ситуацій збільшилася на 25.

З листопада 2009 року до березня 2010 року ТОВ "Херсонтепломережі" за власні кошти замінено 586,5 м трубопроводів та 23 засувки, на що підприємством витрачено 2 млн. 398 тис. грн. Підприємство не має боргів за використану електричну енергію та заробітній платі.

ПП "Херсонтеплогенерація" опалювальний період 2009/10 років відпрацювало без аварій. Мали місце відключення котелень (Чорноморська, 29, Кутузова, 2а, ЦТП-44) через аварії на мережах електропостачання, пов'язані із сильними снігопадами. Фахівцями Херсонських міських електричних мереж аварії усувалися менш ніж за 12 годин. Протягом опалювального періоду спожито природного газу на суму більше ніж 4 млн. 660 тис.грн., оплачено 74%, борг складає – 1 млн. 214 тис. грн. Борг споживачів за отримане тепло – більше ніж 1 млн. грн., загальний борг населення – 998 тис. грн. Боргів за використану електричну енергію та воду, а також із виплати заробітної плати підприємство не має.

На мережах ПАТ "Херсонська ТЕЦ" у порівнянні з минулим опалювальним сезоном виникло на 106 аварійних ситуацій менше, а крупних аварій - майже втричі менше. До того ж усунення аварій виконувалося значно скоріше та якісніше. Всього за поточний опалювальний період замінено 310,8 погонних метрів трубопроводів.

Причиною аварій був значний 85-96% знос мереж теплопостачання. В незадовільному стані знаходиться бойлерне устаткування, через яке здійснюється гаряче водопостачання, та теплова ізоляція. Для приведення у належний стан аварійних ділянок теплових мереж підприємству необхідно близько 80 млн. грн. Всього необхідно перекласти 21 км мереж і відновити 9,546 км ізоляції.

Борг підприємства за природний газ, використаний на виробництво теплової енергії в опалювальному періоді 2009/10 років, складає 26 млн. 202 тис. грн. На 1 травня загальний борг споживачів за теплову енергію, вироблену ТЕЦ, становить майже 44 млн. грн. Населення розрахувалося на 64,6%.

Головною проблемою ТЕЦ є моральна застарілість основного обладнання, що встановлено 40-50 років тому.
МКП "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона" за опалювальний період 2009/10 років усунуто 166 пошкоджень з короткочасним відключенням води. Різке таяння снігу, інтенсивність опадів, які перевищили 2 місячні норми, стрімке падіння рівня ґрунтових вод призвели до провалів ґрунту на трасах комунальної системи каналізації. У порівнянні з минулим роком таких аварій виникло в 3 рази більше. Але виконувалося перепідключення на насосних станціях та мережах каналізації, тим самим мешканців міста не було обмежено у водоспоживанні. В основному ж обладнання каналізаційних та водопровідних насосних станцій відпрацювало без аварій, стабільно. Підприємство не має боргів за використану електроенергію, виплат заробітної плати та обов'язкових платежів.

Потреба у коштах для здійснення реконструкції каналізаційних колекторів складає 48 млн. грн. Для їх виділення з резервного фонду державного бюджету направлено відповідний пакет документів.

829 житлових будинків із 1541, що знаходяться у власності міської територіальної громади, мають централізоване опалення. 485 обладнані системою гарячого водопостачання.

Житловий фонд обслуговує 11 житлово-експлуатаційних організацій різних форм власності, 6 з них є комунальними (КП „Таврійський”, КП „Дніпровський”, ЖЕК-1 Суворовського району, ЖКП ЖЕК-11, КП „Дніпровський-ХБК”, КП „Центр”) та 5 - приватні (ТОВ „Шумен”, ТОВ „Україна”, ПП „Жилсервис”, ПП ВЖЦ „Аріадна”, ПП „Жилтранс”).
У період опалювального періоду 2009/10 років, внаслідок аварійних ситуацій на мережах опалення у житлових будинках, без теплопостачання залишався 91 житловий будинок, але на термін, що не перевищував 1 доби. Кількість аварійних ситуацій на внутрішньобудинкових мережах теплопостачання скоротилася майже вчетверо у порівнянні з минулим опалювальним періодом.

Також протягом опалювального періоду 2009/10 років виникало 52 аварійні ситуації з постачання електричної енергії до житлових будинків. На 26 житлових будинках виникали аварійні ситуації з відключення холодного водопостачання, пов’язані з поривами на зовнішніх мережах.

За зимовий період житлово-експлуатаційними підприємствами використано 374,0 тис. кг піску, 960 кг солі.
Активно проводилася робота із впровадження енергозберігаючих технологій у закладах соціальної сфери міста. Завдяки цьому, по міських закладах охорони здоров’я електроенергії зекономлено на суму 79 тис. 602 грн., теплової енергії – 292 тис. 762 грн.

Завдяки використанню сонячних батарей для забезпечення гарячою водою дошкільних закладів економія електроенергії склала 37 тис.682 грн. на рік.

Рішенням виконкому утворено міську комісію з організації та підготовки господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2010/11 року. Протягом травня будуть затверджені заходи підприємств житлово-комунального господарства міста із підготовки до наступного опалювального періоду.

З 1 червня стан організації та виконання підготовчих заходів на засіданнях зазначеної комісії розглядатиметься щотижнево. Особиста відповідальність за своєчасну та якісну підготовку об'єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період покладена на керівників підприємств, організацій, установ та закладів, виконкомів районних у місті рад.

Керівники підприємств, об’єднань, організацій, установ, розташованих на території міста, незалежно від відомчого підпорядкування та форм власності, що надають житлово-комунальні послуги споживачам міста, рішенням виконкому зобов’язані виконувати затверджені міською комісією заходи та надавати їй щомісячний письмовий звіт про хід їх виконання.

Керівникам теплопостачальних підприємств та підприємств, що забезпечують теплом об'єкти соціально-побутової сфери доручено до початку опалювального періоду забезпечити укладення із газопостачальними організаціями договори про постачання природного газу та здійснювати постачання теплової енергії і гарячої води до адміністративних, побутових та комунальних об’єктів лише за наявності паспортів готовності об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період.

За рішенням виконкому, керівники підприємств, що надають житлово-комунальні послуги споживачам міста, здійснюватимуть претензійно-позовну роботу зі споживачами щодо сплати боргів за отримані житлово-комунальні послуги, спожитий газ та електроенергію, збір поточної плати за надані послуги в повному обсязі, збір поточної оплати спожитих підприємством енергоносіїв у повному обсязі та погашення боргів за минулі роки.

Виконкомам районних у місті рад доручено забезпечити контроль за підготовкою до роботи в наступний осінньо-зимовий період житлових будинків відомчого підпорядкування, ОСББ та ЖБК, що розташовані на території району.
Управління освіти, культури, охорони здоров'я, молоді та спорту міської ради відповідатимуть за забезпечення підготовки до роботи в осінньо-зимовий період підпорядкованих закладів соціально-культурної сфери.

Управлінню житлового господарства міської ради, керівникам підприємств, об’єднань та організацій, які мають на балансі житлові будинки, доручено до 15 жовтня 2010 року здати теплопостачальним організаціям внутрішньобудинкові системи центрального опалення за актами, а до 1 жовтня - забезпечити наявність необхідної кількості піско-сольової суміші та інвентарю для боротьби з ожеледицею.

Фінансування бюджетних установ та закладів у повному обсязі згідно з бюджетними призначеннями здійснюватиме фінансове управління міської ради.

Крім того, виконкомом прийнято рішення, за яким обслуговування приладу обліку природного газу, встановленого на комунальному об'єкті "Вічний вогонь" меморіального комплексу в парку Слави, до моменту визначення балансоутримувача цього об'єкта здійснюватиме МКП "Херсонтеплоенерго".

Підприємство має укласти з газопостачальною та газотранспортною організаціями угоди про постачання та транспортування природного газу в необхідних обсягах для функціонування "Вічного вогню" та забезпечити оплату спожитого за цей період природного газу згідно з показаннями приладу обліку.

Фінансовому управлінню міської ради доручено передбачити в міському бюджеті на 2010 рік кошти на відшкодування збитків МКП "Херсонтеплоенерго", пов'язаних з обслуговуванням об'єкта "Вічний вогонь" та оплатою спожитого ним природного газу. Комментариев: 0  ::  Дата: 16 мая 2010   ::  Посмотрели: 1164  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее