Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулася прес-конференція міського голови Володимира Сальдо (офіційно)
Міський голова повідомив представникам ЗМІ про основні питання порядку денного XXXVІІ сесії міської ради V скликання, пленарне засідання якої відбудеться 12 травня, та зупинився на роботі, проведеній в місті з підготовки та відзначення Дня Перемоги.

Координаційною радою міської ради попередньо узгоджено проект порядку денного ХХХVIІ сесії міської ради. До нього після зняття ряду проектів рішень та внесення додаткового проекту «Про внесення змін до Міської програми розвитку фізичної культури і спорту на 2010 рік» увійшли 37 питань.

Для доопрацювання суб’єктами подання з проекту порядку денного зняті питання «Про внесення змін до пункту 4.2. Статуту міського комунального підприємства «Гарантія», «Про участь у заснуванні приватного акціонерного товариства «Футбольний клуб «Кристал» (суб’єкт подання міський голова), «Про проміжний звіт тимчасової контрольної комісії з перевірки виконання капітального ремонту житлового фонду м. Херсона за рахунок бюджету», «Про переобрання голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту, зв’язку, енергозбереження, енергопостачання, екології та охорони навколишнього середовища» (суб’єкт подання депутат Барулін Ф.О.).

Координаційна рада також рекомендувала не вносити до проекту порядку денного питання «Про затвердження Положення про виділення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд» (суб’єкт подання депутат Гаврилюк В.Г.) та «Про ліквідацію районів у місті Херсоні та адміністративно-територіальний устрій м. Херсона» (суб’єкт подання депутат Кириченко С.О.).

Основними В.Сальдо назвав питання, що визначатимуть напрямки розвитку міського господарства. Зокрема, щодо змін та доповнень до міської програми розвитку дорожнього господарства на 2007/10 роки.

Програму було розроблено в 2007 році, за цей час відбулися значні зміни в стані дорожнього одягу на вулицях і магістралях міста та організації дорожнього руху. Міський голова вважає ремонт доріг пріоритетним напрямком розвитку міського господарства цього року. «Враховуючи значне пошкодження дорожнього покриття взимку, відразу при настанні сприятливих погодних умов дорожні служби розпочали поточний ремонт доріг.

Після проведення обстеження, були визначені найкритичніші ділянки. Це 50 тис. кв. м доріг, що потребують ремонту після цієї зими. На сьогодні проведено ямковий ремонт на 6 тис. 600 кв.м. Найближчими днями дорожники заасфальтують ще 2 тис. кв. м. Роботи з ремонту пошкоджених ділянок дороги під шляхопроводами будуть проводитися вночі, оскільки вдень вони сильно завантажені автотранспортом», - пояснив В.Сальдо.

Крім того, найближчими днями на площі Перемоги матеріалами відпрацювання асфальтобетону буде просипано дорожнє покриття для ліквідації ямковості до початку капітального ремонту площі. А власне капітальний ремонт розпочнеться після закінчення тендерних процедур, визначених законодавством, та після прийняття бюджету.
Як зазначив В.Сальдо, необхідність коригування Програми розвитку дорожнього господарства виникла через потребу розвантаження від транспорту центральної частини міста.

У зв'язку з цим необхідний капітальний ремонт вулиць К. Маркса, Робочої, Лугової, Жовтневої революції, пров. Спартаківського та розроблення відповідної проектно-кошторисної документації. Ці об’єкти доповнено до Програми.

Для зменшення транспортного навантаження на вул. Перекопську необхідно виконати ремонт вулиць, де рух транспорту здійснюється в тому ж напрямку - вул. Д. Бєдного.

До переліку об’єктів дорожнього господарства, які підлягають капітальному ремонту, за рахунок 70% транспортного податку включено 20 вулиць – орієнтовним обсягом 61 445 кв. м. Їх кошторисна вартість за дефектними актами – 27 435 тис.грн. Сюди ж входять і витрати на розроблення проектно-кошторисної документації з організації безпеки руху транспорту і пішоходів у центральній частині міста, організацію безпеки руху транспорту і пішоходів, розмітку доріг, капітальний ремонт світлофорних об’єктів, виготовлення та встановлення нових дорожніх знаків, їх заміну, виготовлення та встановлення нового зовнішнього пішохідного огородження.
Програмою визначається перелік об’єктів дорожнього господарства, які підлягають поточному ремонту та утриманню в 2010 році. Йдеться про необхідність здійснення капітального ремонту магістралей житлових масивів Таврійського і Північного мікрорайонів – просп. 200 років Херсона, вул.Кольцова, К.Хетагурова, Ракетної.

Передбачено придбання спеціалізованої техніки для утримання доріг – автогрейдера та ПМ на базі КАМАЗ.
Не менш важливою вважає міський голова і Програму розвитку та покращання освітлення вулиць м. Херсона на 2006-2010 роки, до якої 12 травня планується внести зміни.

Рішенням міської ради, прийнятим у січні цього року, передбачено виконання робіт із відновлення зовнішнього освітлення по вул. Шмідта, що спрощує проведення лінії електромереж до вул. Дніпропетровської. Враховуючи неодноразові звернення мешканців міста щодо відсутності зовнішнього освітлення по вул. Дніпропетровській, до Програми освітлення вулиць вноситься вул. Дніпропетровська (від Волгоградської до Ладичука). Вартість цих робіт складає 45 тис.грн. «Таким чином, - підкреслив В.Сальдо, - у 2010 році планується реконструювати мережі зовнішнього освітлення по вул. Ракетній та Дніпропетровській. На Ракетній встановити 23 світильники, на Дніпропетровській – 13».

Зупинився міський голова і на питанні, що стосується передачі в оренду об’єктів комунальної власності міської територіальної громади. Відповідним проектом рішення передбачається передача об’єктів комунальної власності в оренду ряду громадських організацій: Херсонській міській молодіжній організації «Успішна молодь» для розміщення спортивного та хореографічного залів для молоді та студентів; дитячий громадській організації «Клуб юних автомобілістів» для розміщення дитячого центру безпеки дорожнього руху; міській громадській організації «Союз Чорнобиль України» для розміщення організації; Херсонській обласній благодійній організації «Золоте серце» для розміщення спортивно-навчального центру для дітей-інвалідів та дітей з інвалідизуючими захворюваннями.

Інші питання порядку денного сесії стосуються питань щодо регулювання земельних відносин та технічних питань, пов’язаних із внесенням змін до Статутів комунальних підприємств.

В.Сальдо зупинився також на низці питань, що стосуються підготовки Херсона до відзначення 65-ї річниці Великої Перемоги. «Вже проведено і проводиться максимум робіт як з підготовки самого міста до ціього святкування, так і з визначення особливих заходів, які підкреслять значення і велич Перемоги», - наголосив міський голова.
До Дня Перемоги відремонтовано декілька вулиць, де будуть відбуватися основні масові заходи, зокрема – урочиста хода ветеранів. Проведено поточний ремонт вулиць: Комсомольської, Червонофлотської, Дружби, просп. Ушакова, частини вул.Перекопської від просп.Ушакова до вул.Кременчуцької.

Цього року особлива увага приділена пам’ятникам та монументам, пов’язаним з війною. «Я наполягав на тому, аби всі пам’ятники були закріплені за службами, які слідкуватимуть за їх станом. У квітні рішенням виконкому міської ради пам’ятники закріплені за установами та організаціями, що територіально розташовані поблизу них. Всього таких пам’ятників 60. Вони впорядковані, пофарбовані. І такий стан зберігатиметься надалі», - наголосив В.Сальдо. Виконано реставрацію монументів «Танк Т-34», гаубиця (біля обласного краєзнавчого музею), пам’ятників «Скорботна мати», Герою Радянського Союзу Миколі Суботі, де проведено повноцінний ремонт прилеглої до пам’ятника території, здійснено косметичний ремонт пам’ятника Іллі Кулику.

У 2010 році при підготовці міста до Дня Перемоги основна увага була приділена саме парку Слави. У квітні були проведені роботи з ремонту меморіального комплексу парку та загальнобудівельні роботи. Здійснено покіс трави, обрізку сухого гілля на 350 деревах та його вивезення. Очищено від трави тротуарну плитку, відновлено люки, решітки дощоприймальників, повністю прочищена система дощової каналізації.

Проведено ремонт та відновлення освітлення парку, побілку бордюрів, відновлення тротуарної плитки, здійснено ревізію і запуск питних фонтанчиків. До Дня Перемоги в парку висаджено 2 740 шт. квітів, 138 дерев, відремонтовано 38 лавок та оновлено урни.

Значна увага приділена святковому вбранню міста. «Вважаю, що ми досягли головної мети – підкреслили значення Великої Перемоги. І нагадали про той дух і настрій, який панував після її здобуття», - зазначив міський голова.
Головним подарунком до Дня Перемоги він назвав відремонтований Вічний вогонь. У 2009 році було прийнято рішення виконкому міської ради щодо реконструкції морально застарілої газової апаратури «Вічного вогню» з метою зменшення використання газу. В квітні цього року роботи з реконструкції завершені, завдяки чому постійна робота «Вічного вогню» буде забезпечена з травня 2010 року.

Для цього до проекту міського бюджету внесена пропозиція визначити окрему статтю видатків – оплата використання газу для постійної роботи «Вічного вогню».

«Хочу підкреслити: шанобливе ставлення до ветеранів не закінчиться 10 травня, - наголосив В.Сальдо, - 2010 рік оголошено роком ветерана». Враховуючи те, що 2010 – рік ювілею Перемоги, починаючи з І кварталу ветерани – визволителі Херсона отримують щоквартальну адресну грошову допомогу в розмірі 1000 грн. на кожного ветерана. У ІІ кварталі ця допомога виплачується до Дня Перемоги дев’яти визволителям міста.

Крім того, з міського бюджету перераховано кошти для надання адресної грошової допомоги ветеранам війни-членам організації УТОС та Херсонської міської організації інвалідів і ветеранів війни.

Враховуючи, що 2010 рік визнано роком ветерана, у проекті міського бюджету планується збільшення видатків на програму «Соціальний захист». Комментариев: 0  ::  Дата: 9 мая 2010   ::  Посмотрели: 1633  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее