Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Про роботу міської ради в період 05-07.05.2010
Про роботу міської ради в період 05-07.05.2010

Минулого тижня у міській раді тривала підготовка до пленарного засідання ХХХVІІ сесії міської ради, що призначене на 12.05.2010.

05.05.2010 відбулося засідання координаційної ради, члени якої остаточно погодили проект порядку денного пленарного засідання у кількості 37 питань. За ініціативи постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, прав людини (Ярич Ю.В.), до розгляду на пленарному засіданні включена інформація про заходи, що вживаються підрозділом з охорони комунальної власності, щодо забезпечення діяльності МКП «Херсонський комунальний ринок».

05.05.2010 провела планове засідання постійна комісія з питань комунальної власності, праці та соціального захисту населення (Подлєсний С.Є.). Члени постійної комісії розглянули заяви суб’єктів підприємницької діяльності та установ щодо передачі в оренду нежилих приміщень – об’єктів комунальної власності та 4 звернення, що надійшли на адресу комісії.

06.05.2010 секретарем міської ради Погребним Ю.Б. було організовано зустріч керівників депутатських фракцій з представниками громадських організацій міста з питань співпраці. У ході зустрічі представниками громадськості були висловлені пропозиції щодо покращення ефективності системи місцевого самоврядування в місті.

Було наголошено на відсутності доступу громади до інформації щодо надання земельних ділянок.

Особливу стурбованість громадські організації висловили щодо прийняття міською радою рішення, що ставить під загрозу існування дубового гаю, розташованого у Таврійському мікрорайоні, і вимагали від депутатів прийняти рішення, яке б убезпечило цей унікальний природний парк від знищення.

Також йшлося про відсутність загальнодоступних звітів про діяльність депутатів, депутатських фракцій на сайті Херсонської міської ради тощо. В результаті обговорення вирішено подібні зустрічі проводити систематично та інформувати громадськість про питання, які пропонуються до розгляду на пленарних засіданнях міської ради.
07.05.2010 відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, охорони материнства та дитинства (Карабелеш Є.Є.) з питань, передбачених планом роботи міської ради на 2010 рік, а саме: про хід виконання міських заходів, передбачених розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 29.05.2007 № 570 «Про затвердження заходів щодо виконання в області Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року»; про подальшу долю об’єкта незавершеного будівництва «Будівництво поліклініки на 1600 відвідувачів на день по вул. Комарова у м. Херсоні»; про стан роботи із зверненнями громадян в управлінні охорони здоров’я та підвідомчих лікувально-профілактичних установах.

Крім зазначених питань, депутати приділили увагу та обговорили ситуацію, що склалася навколо дитячої молочної кухні. Для відновлення безперебійного її функціонування необхідно передбачити у міському бюджеті на 2010 рік близько 500 тис. грн. Депутати рекомендували постійній комісії з питань соціально-економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін (Федін В.В.) сприяти у вирішенні зазначеного питання при формуванні видатків міського бюджету на 2010 рік.

Секретар міської ради Ю.Б.Погребний Комментариев: 0  ::  Дата: 7 мая 2010   ::  Посмотрели: 1600  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода