Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Місто за тиждень
З нагоди 24-х роковин Чорнобильської катастрофи та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф у парку ім. Ленінського комсомолу біля пам’ятного знака постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи відбувся мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів.

По завершенні заходу в Херсонському обласному краєзнавчому музеї відбулась зустріч заступника міського голови С. Черевка, голови обласної та міської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Ігоря Попова та Любові Зосимової, президента Південного регіонального відділення Міжнародного благодійного Фонду інвалідів Чорнобиля Емми Сізих із вдовами померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

27 квітня провела планове засідання постійна комісія з питань містобудування та регулювання земельних відносин (Сіганевич В.Г.). Членами постійної комісії розглянуто понад 100 заяв суб’єктів господарювання з питань оформлення земельних ділянок.

Постійна комісія з питань комунальної власності, праці та соціального захисту населення (Подлєсний С.Є.) провела засідання 28 квітня. До порядку денного засідання комісії увійшли питання, передбачені планом роботи міської ради на 2010 рік, затвердженого рішенням міської ради від 24.12.2009 № 1366, а саме: про хід виконання міської комплексної програми «Соціальний захист» за 2009 рік та про внесення змін до Положення про Фонд комунального майна м. Херсона.

Постійна комісія мандатна, з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, прав людини (Ярич Ю.В.) на засіданні 29 квітня, відповідно до плану роботи міської ради, заслухала директора КП «Сервіс-Центр» Вороб`я О.О. щодо дотримання вимог Положення про організацію паркування транспортних засобів на території міста Херсона, затвердженого рішенням міської ради від 26.04.2007 № 392.

За ініціативи членів постійної комісії було розглянуто питання про заходи, що вживаються підрозділом по охороні об’єктів муніципальної власності при ВДСО УМВС України в Херсонській області по забезпеченню законності підприємницької діяльності на території МКП «Херсонський комунальний ринок». Крім цього, постійна комісія попередньо розглянула проект рішення міської ради «Про внесення змін до Міської програми розвитку фізичної культури і спорту на 2010 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2009 № 1383», який пропонується на розгляд ХХХVІІ сесії міської ради за процедурою прискореного розгляду.

29 квітня секретар міської ради Погребний Ю.Б. взяв участь у конференції «Влада - бізнес - громада: від протистояння до соціальної відповідальності». На якій громадські організації України обговорювали можливі схеми співпраці зі владою.

З нагоди 65-ї річниці Перемоги інваліди Великої вітчизняної війни та вдови воїнів, загиблих на фронті в роки Великої вітчизняної війни, за рахунок коштів міського бюджету отримують безкоштовні святкові продовольчі набори.

Видача продовольчих наборів здійснюється щоденно за адресами :

- Суворовський район – маг. ”Оскар” – вул.. Молодіжна, 5;

- Комсомольський район – маг. ”Оскар” – вул. Патона, 12;

- Дніпровський район – маг. „Оскар” – пр. Текстильників, 9.

При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

За дорученням міського голови Володимира Сальдо управлінням транспорту та зв’язку опрацьовано питання щодо організації безкоштовного перевезення учасників бойових дій та інвалідів війни 9 Травня.

Оператори таксі Херсона у цей день безкоштовно перевозитимуть зазначені категорії ветеранів за пред’явленням відповідних посвідчень шляхом виклику телефоном за номерами визначених служб.

За повідомленням управління споживчого ринку, з нагоди святкування 65-ї річниці Великої Перемоги, приватний підприємець пропонує безкоштовні послуги парної та душу в лазнево-оздоровчому комплексі, розташованому по вул. Жовтневої революції, 5, для окремих категорій громадян за графіком:

7 травня з 9.00 до 12.00 – послуги пільгового душу для пенсіонерів, інвалідів усіх категорій, ветеранів, учасників Великої вітчизняної війни;
8 травня з 9.00 до 18.00 – послуги парної для жінок-ветеранів, учасників та інвалідів Великої вітчизняної війни;
9 травня з 9.00 до 18.00 – послуги парної для чоловіків-ветеранів, учасників та інвалідів Великої вітчизняної війни.

До 65-річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні рішенням виконавчого комітету міської ради, підписаним міським головою Володимиром Сальдо, затверджено відповідальних за належне утримання історико-культурних об’єктів, пов’язаних з подіями війни.

Відтепер за стан пам’ятників відповідатимуть установи та організації, що територіально розташовані поблизу них. Це виконавчі комітети Суворовської та Комсомольської районних у місті рад, Комишанської, Антонівської, Зеленівської селищних рад, головне управління з питань життєдіяльності міста, навчальні заклади, ХМСК «Кристал», ВАТ «Херсонський електромашинобудівний завод», ДП «Херсонський річковий порт» АСК «Укррічфлот» та інші.

Виставка з експозицій шкільних музеїв та куточків бойової слави «Великий подвиг - у вічній пам’яті» відкрита у будівлі Херсонської міської ради з нагоди 65-річчя Великої Перемоги.

В музейній експозиції представлені цікаві архівні матеріали, нагородні документи, бойове спорядження тих часів, дбайливо зібрані та збережені учнями навчальних закладів № 13, 17, 36, 46, 47, 48, 52.

Виставка розташована на першому поверсі адмінбудівлі Херсонської міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37 і працюватиме щоденно, до 14 травня 2010 року. Щочетверга, з 14.00 до 15.00, учні – екскурсоводи загальноосвітніх закладів міста проводитимуть екскурсії та ознайомлення відвідувачів з матеріалами виставки.

Розпорядженням міського голови Володимира Сальдо створено міський Комітет з економічних питань. Метою його створення є впровадження в місті системних економічних реформ, спрямованих на вихід із фінансової та економічної кризи та на забезпечення сталого економічного розвитку як передумови зростання добробуту городян.

Основними завданнями Комітету є здійснення моніторингу ходу економічних реформ у Херсоні і, за його результатами, визначення напрямків, пріоритетів, механізмів проведення необхідних економічних реформ.

За станом на 28 квітня до міського бюджету надійшло 2 млн. 989 тис. 100 грн. транспортного податку, повідомляє фінансове управління міської ради. На 29 квітня профінансовано 2 млн. 985 тис. грн. Ці кошти, згідно з чинним бюджетним законодавством України, спрямовані на фінансування системи міського господарства.

За даними фінансового управління міської ради, на рахунок міського бюджету надійшла частина субвенції державного бюджету на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачних законодавством пільг та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у сумі 239 436 грн.

Ці кошти в повному обсязі перераховані МКП «Херсонелектротранс» на погашення кредиторської заборгованості по заробітній платі та податках до бюджету.

Додатково визначені управління, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення: управління транспорту та зв’язку, головне управління з питань життєдіяльності міста, управління споживчого ринку та працівники КП «Господарська організація «Бюро естетики міського середовища та зовнішньої реклами».

З 1 травня почне діяти новий автобусний маршрут "СПТУ-6 - сел.Комишани - сел.Геологів - ХБК". За результатами функціонування маршруту протягом трьох місяців, управлінням транспорту та зв’язку буде з'ясовано доцільність та, у разі необхідності його впровадження, проведено відповідний конкурс, а також внесено зміни до мережі міських автобусних маршрутів загального користування.

Позитивний досвід діяльності Дозвільного центру в сфері господарської діяльності в місті Херсоні вивчали представники дозвільних центрів Автономної Республіки Крим та Севастополя, Мінекономіки АРК, Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва. Навчально-ознайомча поїздка організована проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність».

За дорученням міського голови Володимира Сальдо МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м.Херсона» проведені пуско-налагоджувальні роботи та ремонти фонтанів, що знаходяться у власності територіальної громади міста та перебувають на балансі міськводоканалу.

Готові до роботи з 1 травня фонтани на набережній просп.Ушакова, фонтан «Лілія» на просп.Ушакова, фонтани у сквері за будинком обласної державної адміністрації, біля пам’ятника першим комсомольцям у парку ім.Ленінського комсомолу, на бульварі Мирному.

Завершується поточний ремонт Білозерського шосе. Зокрема, відремонтовано 0,5 км дорожнього покриття шляхом закриття ям та покладання вирівнюючого шару асфальту.

Виконується ямковий ремонт вул. Комунарів на відрізку від вул.Леніна до вул.Горького.

Тривають підготовчі роботи перед проведенням ямкового ремонту частини вул. Леніна, упорядковуються водопровідні та каналізаційні колодязі.

29 квітня проведено «чистий четвер», в ході якого тривали роботи з наведення санітарного порядку в Херсоні. До них було залучено 1795 херсонців – представники підприємств, установ, організацій Суворовського, Комсомольського, Дніпровського районів міста, працівники житлово-експлуатаційних організацій. Було задіяно 23 одиниці техніки.
Ліквідовано стихійні звалища сміття в районі вул. Червонопрапорної, Смольної, Сорокіна, Лугової, Запорізької, Сумської, Білоруської, Піонерської, 3 сміттєзвалища у Дніпровському районі, прибрано 23 тис.кв.м території, прилеглої до підприємств та організацій Суворовського району.

На міський полігон твердих побутових відходів вивезено 85 куб. м сміття.

Проведено роботи з очищення чаши фонтану по пр.Будівельників, вивезено грунт з мосту через р.Кошову.
Загалом по місту в цей день висаджено 60 дерев та 26 кущів.

За дорученням міського голови Володимира Сальдо, для покращення механізму взаємодії з мешканцями міста у вирішенні актуальних питань отримання послуг з водопостачання та відведення каналізаційних стоків


міськводоканал з 11 травня змінює телефонні номери деяких служб на нові цифрові:

диспетчерська служба – з 22-57-39 на 42-22-33;

дільниця з ремонту та експлуатації водопровідних мереж – з 26-26-22 на 42-41-44;
Приймальня – з 22-57-62 на 45-50-01.

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про виділення з резервного фонду міського бюджету управлінню освіти міської ради на безповоротній основі коштів у сумі 149 543 грн. для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася в Херсонському навчально-виховному комплексі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9. Кошти будуть направлені на ремонт даху будівлі.

В Херсоні відбувся великий передсвятковий ярмарок, присвячений 65-й річниці Великої Перемоги. Організований спільно виконавчими органами міської ради та облдержадміністрацією, ярмарок дав можливість херсонцям придбати продовольчі та непродовольчі товари за цінами виробників. Свою продукцію на ярмарку представили сільськогосподарські підприємства з 18 районів області та 34 торговельні підприємства Херсона.

На ярмарку реалізовувалася плодоовочева продукція, крупи, м’ясо та м’ясні вироби, риба (свіжа, охолоджена, річкова, морська), морепродукти, хлібобулочні вироби та інші товари.
Херсонськими торговельними підприємствами було представлено 823 найменування продукції на загальну суму 145 тис. 255 грн.

Для підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень у Херсоні, рішенням виконавчого комітету міської ради, підписаним міським головою Володимиром Сальдо, створено комісію щодо визначення кращих спортсменів міста, які одержуватимуть іменні стипендії Херсонської міської ради.

Рішенням затверджені Умови призначення іменних стипендій Херсонської міської ради кращим спортсменам міста.

Відбулося засідання міської ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Його учасники розглянули питання про хід виконання міської програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2010-2013 роки в Суворовському районі м.Херсона та міським відділом УМВС України в Херсонській області, а також хід виконання заходів і завдань міської Програми протидії захворюванню на туберкульоз. Комментариев: 0  ::  Дата: 3 мая 2010   ::  Посмотрели: 1437  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее