Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Місто за тиждень
Станом на ранок 13 листопада у місті отримують теплоносії 1103 (94,2%) житлові будинки з 1170, що мають централізоване опалення. Продовжуються роботи з ліквідації аварійних ситуацій, ведуться гідравлічно-налагоджувальні роботи внутрішньобудинкових систем.

За дорученням міського голови Володимира Сальдо, починаючи з 2 листопада п.р. у посиленому режимі працює міська надзвичайна протиепідеміологічна комісія. Її засідання відбулись 9, 11 та 13 листопада.
Станом на 13 листопада п.р. у місті спостерігається стабілізація ситуації з розповсюдженням захворюваності на грип та ГРВІ :
08.11.2009 – 25 осіб; 09.11.2009 – 753; 10.11.2009 – 567; 11.11.2009 – 465;
12.11.2009 – 352. Епідемічним порогом є 150 хворих на 10 тис. населення.

Міським головою В.Сальдо видано розпорядження про підготовку проекту Програми економічного і соціального розвитку м.Херсона на 2010 р.

Виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення про виділення управлінню охорони здоров’я міської ради на безповоротній основі коштів з резервного фонду міського бюджету для вжиття першочергових заходів на період підвищення захворюваності на грип та ГРВІ. Відповідне рішення підписано міським головою Володимиром Сальдо. Сума виділених коштів - 24 тис. грн., вони будуть спрямовані на проведення вакцинації проти грипу серед медичних працівників міста.

Минулого тижня відбулись засідання 7 постійних комісій міської ради:
з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді;
з питань торгівлі, сфери послуг, реклами і захисту прав споживачів;
з питань містобудування та регулювання земельних відносин;
мандатної з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, прав людини;
з питань комунальної власності, праці та соціального захисту населення;
з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту, зв’язку, енергозбереження, енергопостачання, екології та охорони навколишнього середовища;
з питань соціально-економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін.

За дорученням міського голови Володимира Сальдо, Наддніпрянській селищній раді надається допомога по виходу з критичної ситуації, що сталася у селищі з проходженням опалювального сезону.


Надходження коштів ринкового збору до міського бюджету в 2009 р. передбачено в сумі 6 млн. 600 тис. грн. Станом на 1 листопада зазначені надходження складають 5 млн. 386 тис.грн. Саме заходи з капітального ремонту житлового фонду та освітлення міста можуть втратити джерело фінансування у разі відміни ринкового збору.

Цього року в рамках субвенції державного бюджету на компенсацію за проїзд пільгових категорій населення міським електротранспортом було передбачено 11 млн.478 тис. грн. За станом на 1 листопада п.р. міським бюджетом отримано 70% зазначеної державної субвенції – 7 млн. 952 тис. грн., які в повному обсязі спрямовані МКП «Херсонелектротранс».
Крім того, цього року міським бюджетом на пільгове перевезення школярів було передбачено 200 тис.грн., які в повному обсязі профінансовані МКП «Херсонелектротранс».

Згідно з розпорядженням міського голови Володимира Сальдо, з метою поліпшення загального санітарного стану та благоустрою Херсона, з 7 по 21 листопада 2009 р. ТОВ «Херсонавтокомунсервіс-плюс» забезпечуватиме безкоштовне прийняття на міське сміттєзвалище опалого листя та гілля від усіх бюджетних організацій міста.

У 2009 році КП «Бюро естетики міського середовища та зовнішньої реклами» забезпечить надходження до міського бюджету близько 650 тис.грн.
Цим комунальним підприємством спільно з постійними комісіями міської ради з питань торгівлі, сфери послуг, реклами і захисту прав споживачів та з питань соціально-економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін опрацьовується питання щодо приведення тарифів на розміщення зовнішньої реклами у відповідність з реальними економічними умовами. Завдяки цьому сума надходжень до міського бюджету збільшиться вдвічі.

Питання щодо оплати праці працівників загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів та керівників гуртків позашкільних закладів вирішено, згідно з Колективною угодою, укладеною між управлінням освіти міської ради та міською профспілкою працівників освіти. У період вимушених канікул вони отримуватимуть середньомісячну зарплатню.

7 листопада 100 років виповнилося Морозовій Клавдії Григорівні. Ювілярка отримала традиційну матеріальну допомогу.
На сьогодні, в м. Херсоні мешкає 11 довгожителів, які мають 100 і більше років.

14 листопада в календарі Всесвітньої організації охорони здоров'я відзначений як День хворих цукровим діабетом. У Херсоні налічується 7565 хворих цукровим діабетом, одержують інсулін - 1967. Згідно з міською комплексною програмою «Цукровий діабет», у І кварталі цього року з міського бюджету було виділено близько 600 тис.грн. Значна частина цих коштів спрямована на забезпечення херсонців, хворих на цукровий діабет, імпортним інсуліном, що дозволило скоротити випадки ускладнень від хвороби.
За рахунок надходжень до цільового фонду міської ради для підтримки хворих м. Херсона придбано інсуліну на суму 35 тис. грн.

За поточний тиждень в місті народилось 68 немовлят, з них 39 хлопчиків та 29 дівчаток.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 16 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1373  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП