Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Місто за тиждень (офіційно)
20 квітня, у зв’язку з невиходом на лінію тролейбусів через страйк працівників МКП «Херсонелектротранс» за дорученням міського голови Володимира Сальдо в місті збільшено кількість маршрутних транспортних засобів, що працюють за міськими пасажирськими маршрутами.

Також зменшено інтервали руху маршруток за рахунок транспортних засобів, що відстоюються на кінцевих зупинках.
19 квітня підприємству перерахована допомога з міського бюджету в сумі 100 тис. грн.

22 квітня колектив МКП «Херсонелектротранс» припинив страйк. Зранку тролейбуси вийшли на лінію та працюють у звичайному режимі.
Таке рішення колектив підприємства прийняв після зустрічі з міським головою Володимиром Сальдо. В ході зустрічі міський голова повідомив працівникам комунального підприємства про надходження повідомлення щодо виділення через Міністерство з питань житлово-комунального господарства України цільової субвенції МКП «Херсонелектротранс» у сумі 2 млн. грн. для компенсації витрат МКП за перевезення пільговиків. Кошти мають надійти протягом декількох днів.
22 квітня почалося часткове погашення заборгованості із заробітної плати працівникам підприємства. Буде погашено 50% заборгованості січня за рахунок власних коштів підприємства та коштів у розмірі 100 тис.грн., які були перераховані з міського бюджету в рахунок компенсації за пільгове перевезення школярів та студентів.

Міський голова Володимир Сальдо разом з головою Херсонської обласної держаної адміністрації Анатолієм Гриценком відвідали ВАТ «Херсонський суднобудівний завод», де зустрілися з керівником підприємства, депутатом міської ради Василем Федіним та членами колективу.
Керівники області і міста ознайомились із сучасною технологічною базою підприємства та процесом виконання будівництва об’єктів, замовлених голландськими фірмами, зокрема, якореукладника та баржі.

Міський голова Володимир Сальдо надав благодійну допомогу Херсонській дитячій громадській організації «Асоціація повітряних зміїв» для проведення акції до Дня Перемоги.
В ході акції 65 повітряних зміїв із зображенням орденів Великої вітчизняної війни здіймуться у весняне небо.

З 1 по 10 травня в Херсоні буде обмежено зовнішню політичну рекламу. Таку пропозицію міського голови Володимира Сальдо підтримали оператори рекламного ринку міста на зустрічі, що відбулася 22 квітня. Напередодні та у період святкування Великої Перемоги місто буде максимально прикрашено символікою цієї визначної події та тематичними плакатами, пов’язаними з Великою вітчизняною війною, святковими привітаннями, що мають єдину концептуальну основу.

Міський голова Володимир Сальдо зустрівся з представниками громадських організацій, що працюють на території Херсона. На ній були присутні понад 50 представників громадських організацій різного напрямку діяльності: ветеранські, молодіжні, ті, що працюють з людьми з обмеженими можливостями, представники національних товариств, правозахисні організації, представники ОСББ, члени Громадської ради при міському голові, депутати міської ради та інші.
Темою зустрічі стала нагальна потреба обговорити з представниками громадськості шляхи взаємодії з органами місцевого самоврядування.
Йшлося про оптимізацію роботи Громадської ради при міському голові шляхом створення в ній декількох профільних комітетів, підготовки та святкування в місті 65-ї річниці Великої Перемоги, відзначення Дня Європи в Херсоні.

Після робочої зустрічі міського голови Володимира Сальдо з начальником Нижньодніпровської філії ДП «Адміністрація річкових портів» Миколою Філіним досягнуто домовленості щодо поновлення з 24 квітня 2010 року річкової навігації, яка за рішенням «ДП Адміністрації річкових портів» була призупинена 20 квітня через відсутність палива.
Вирішення цього питання стало результатом командної роботи міського голови Володимира Сальдо та голови облдержадміністрації Анатолія Гриценка, завдяки чому до кінця квітня цього року надійде субвенція з державного бюджету на компенсацію перевезень пільгових категорій громадян, оскільки саме вони складають більшу частину пасажирів річкового транспорту. Ця інформація підтверджена Міністерством фінансів України.
За повідомленням ДП «Адміністрація річкових портів», забезпечення паливом буде здійснюватися за рахунок внутрішніх резервів підприємства.

20 квітня відбулось засідання виконавчого комітету міської ради.

Виконкомом міської ради прийнято рішення про спорудження пам’ятника «Моїй першій вчительці» по вул. Суворова, біля будинку №6, на центральній алеї. Замовником розробки проектно-кошторисної документації та виконання робіт зі спорудження пам’ятника виступатиме управління капітального будівництва. Ескіз виготовляє творча майстерня Національної спілки художників України за моделлю скульптора Василя Тишкевича. Роботи із виготовлення та спорудження пам’ятника «Моїй першій вчительці» виконуватимуться за благодійні кошти та мають бути завершені до Дня міста.

Виділено кошти із резервного фонду міського бюджету управлінню освіти міської ради в сумі 149 543 грн. для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася в Херсонському навчально-виховному комплексі загальноосвітньої школи №9.

Затверджено Умови призначення іменних стипендій Херсонської міської ради кращим спортсменам міста та створено відповідну комісію на чолі із секретарем міської ради Юрієм Погребним.

Прийнято рішення про належне утримання історико-культурних об’єктів, пов’язаних із подіями Великої Вітчизняної війни, на території міської ради, яким затверджено перелік об’єктів та установ і організацій, відповідальних за їх належне утримання. Керівникам визначених установ і організацій дано завдання до 5 травня поточного року провести необхідні заходи з реставрації, ремонту або благоустрою закріплених об’єктів та забезпечувати їх виконання і надалі.

Рішенням виконкому продовжено відкритий архітектурний конкурс на визначення кращої концептуальної пропозиції реконструкції Привокзальної площі та її благоустрою, провівши другий (закритий) етап конкурсу. У ньому братимуть участь лише ті кандидати, котрі вже взяли у ньому участь.

МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона» погоджено часткову реконструкцію огорожі кріпосного валу в районі вул. Перекопської з облаштуванням приміщення для вузла керування фонтаном.

Виконком прийняв рішення уповноважити посадових осіб управління транспорту та зв’язку, головного управління з питань життєдіяльності міста, управління споживчого ринку міської ради, КП «Господарська організація «Бюро естетики міського середовища та зовнішньої реклами» складати протоколи про адміністративні правопорушення.

За рішенням виконкому міської ради, з 21 квітня 2010 р. закрито та виключено з мережі міських автобусних маршрутів загального користування в м. Херсоні маршрути №13 «мкр. Шуменський – Житлоселище – Річпорт – вул. Чайковського», №15 «вул. Полтавська – вул. І. Кулика – ХБК», №19 «вул. Безродного – Залізничний вокзал – Річпорт», №32 «ТЦ «Салют – вул. Перекопська – мкр. Корабел (Гідропарк)», №37 «Молодіжний пляж» - пр.Ушакова – мкр. ІІ Таврійський», №44 «ХБК – Житлоселище – сел. Комишани», за якими не здійснюються пасажироперевезення.

Прийнято рішення виконкому міської ради про відкриття нового автобусного маршрута «СПТУ–6 – сел.Комишани – сел.Геологів – ХБК» з 1 травня 2010 р.

З метою впорядкування розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті, скасовано дозволи на розміщення зовнішньої реклами 7-ом підприємцям та юридичним особам.

Затверджено перелік об’єктів та видів робіт для залучення засуджених та притягнутих до адміністративної відповідальності до суспільно корисних громадських робіт на території міста. Зокрема, йдеться про обрізку дерев та кущів, скошування газонів, обкопування та вапнування дерев, прополювання бур’яну, підмітання тротуарів, майданів, проїжджої частини доріг, побілку поребриків та бордюрів тощо.

21 квітня відбулися конкурси із визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування № 21 «Забалка – Житлоселище – Річпорт» та № 38 «сел. Кіндійка – вул. К.Маркса – вул.Безродного».
За результатами конкурсу на обслуговування маршруту № 21 І місце посіла ПФ «МИС», ІІ місце – КП «Херсонкомунтранссервіс».
За результатами конкурсу на обслуговування маршруту № 38 І місце посіла ПФ «МИС».

Міський голова Володимир Сальдо провів виїзну нараду з керівниками відповідних міських служб щодо підготовки до Дня Перемоги.
Враховуючи, що у день святкування значна частина заходів відбуватиметься у парку Слави, основна увага була приділена саме цьому об’єкту. Зокрема, за завданням міського голови у парку Слави вже тривають роботи з ремонту меморіального комплексу та загальнобудівельні роботи.

На значній частині рекламних конструкцій, в’їздах до міста, міському транспорті розміщуватимуться зображення з тематики Великої Вітчизняної війни та символіка Перемоги. Одним з елементів, представлених на фасадах будівель та рекламних конструкціях, стане Георгіївська стрічка. Для розміщення символіки Перемоги будуть встановлені спеціальні конструкції на електроопорах.

За дорученням В.Сальдо, управлінням транспорту та зв’язку міської ради зі службами таксі відпрацьовано питання щодо безкоштовного перевезення ветеранів 9 травня. Таким чином, 15 крупних операторів таксі Херсона в цей безкоштовно перевозитимуть учасників бойових дій та інвалідів війни за пред’явленням відповідних посвідчень шляхом виклику телефоном за відповідними номерами служб, які будуть повідомлені додатково.

У травневі свята Гідропарк стане одним з основних місць відпочинку. Саме тому, за дорученням міського голови Володимира Сальдо, окреслено коло заходів з благоустрою цієї території.
На сьогодні, на території зони відпочинку висаджено 127 молодих саджанців та виконано обрізку старих дерев, до 9 травня вони будуть побілені. Окрім цього, наступного тижня здійснюватиметься дезінфекція свердловин та підготовка фонтанчиків питної води. До 1 травня заплановано виконання ремонту асфальтового покриття центральної алеї, встановлення 2 х біотуалетів (у літній період працюють 2 безкоштовні та 1 платний громадські туалети) та вказівників про дислокацію громадських туалетів. До 9 травня проводитиметься реставрація та фарбування урн. Упорядковано буде і територію зоокутка.

На виконання доручення міського голови Володимира Сальдо управлінням містобудування та архітектури разом із спеціалізованою інспекцією по контролю за станом благоустрою міста була проведена інвентаризація всіх об’єктів будівництва, особливо в центральній частині Херсона, та перевірено стан утримання їх огорож і прилеглої території.
На 47 об’єктах будівництва встановлення огорож проведено з дозволу спеціалізованої інспекції за станом благоустрою. На 18 об’єктах огорожі встановлені без відповідних документів.
За результатами інвентаризації визначені завдання з контролю за утриманням в належному стані огорож будівельних майданчиків та прилеглих територій.

Управління комунальної власності звертається до мешканців міста з проханням повідомляти про об’єкти нерухомого майна, що має ознаки безхазяйного. Такі будівлі будуть внесені на облік та, відповідно до Цивільного Кодексу України, через рік може бути з’ясована подальша доля існування таких об’єктів.
Повідомлення про занедбані безхазяйні будівлі очікують в управлінні комунальної власності (пр.Ушакова, 37, каб. 529, тел. 26-43-68).

22 квітня о 5.30 ранку нарядом підрозділу з охорони об'єктів комунальної власності м. Херсона в Пушкінському сквері на вул. Комсомольській затриманий невідомий, який здійснював крадіжку декоративних зелених насаджень (викопував саджанці піхти).
6 вкрадених саджанців піхти були вилучені у правопорушника. Зараз вирішується питання про відкриття кримінальної справи стосовно затриманого. Саджанці знову висаджені у сквері.

Питання, пов’язані із забезпеченням потреб херсонців у придбанні квасу в літній період 2010 р., обговорювалися сьогодні на нараді заступника міського голови Юрія Христича з представниками підприємств-виробників та реалізаторів квасу.
Ю.Христич звернув увагу підприємців на необхідність вчасного та якісного проведення поточного ремонту ємностей «Прохолода», благоустрою прилеглої до них територій, заміни зношених ємностей новими, встановлення сучасних контейнерів для відпрацьованої тари і сміття. Підприємствам-реалізаторам квасу доручено розглянути і можливість розробки уніфікованої естетичної уніформи для продавців напою.

На міському полігоні ТПВ у зв’язку із наближенням літнього періоду, пов'язаного з можливими займанням сміття, здійснюються заходи із запобігання загорянню.
15 співробітників із залученням 5 одиниць спеціальної техніки в оперативному порядку виконують роботу по закриттю грунтом верхнього шару побутових відходів, що перешкоджає потраплянню повітря до відходів та унеможливлює процес самозаймання відходів. Заплановано виконання робіт зі зволоження верхнього шару побутових відходів.

22 квітня відбулись святкові заходи з нагоди 12-ї річниці утворення Державного департаменту України з питань виконання покарань.
Від імені міського голови Володимира Сальдо співробітників Херсонського обласного управління Державної кримінально-виконавчої служби України, ветеранів управління поздоровив депутат міської ради Юрій Арав та найкращим співробітникам управління вручив Почесні грамоти та Подяки міського голови за сумлінне виконання обов’язків, вагомий внесок у розвиток Державної кримінально-виконавчої служби та з нагоди 12-ї річниці утворення Державного департаменту.

20 квітня на базі Херсонського Центру позашкільної роботи відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу Юних інспекторів дорожнього руху «Молодому поколінню ІІІ тисячоліття – безпечний рух!», у якому взяли участь юні пропагандисти правил дорожнього руху–команди 11 загальноосвітніх шкіл Дніпровського району.
Переможцями стали:

І місце – команда «Дорожній патруль» (школа №53), керівник Яковлєва І.В.;

ІІ місце – команда «Інспектор» (школа №18), керівник Щевкун І.М.;

ІІІ місце – команди «Світлофор» (школа №37), керівник Щурова Л.Й. та «Світлофор» (школа №52), керівник Маслова А.С.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 25 апреля 2010   ::  Посмотрели: 2076  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

Подробнее