Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+ЦУКРОВО-ХЛІБНИЙ «НАВАР»
Відповідно до плану роботи контрольно-ревізійної служби в Білозерському районі, ревізори перевірили питання правомірності проведених закупівель продуктів харчування, вугілля та ремонтних робіт місцевим відділом освіти.

Зокрема, за період з червня 2007 по жовтень 2009 років, фахівцями КРУ виявлено порушень фінансово-бюджетної дисципліни та втрат на загальну суму більш ніж 167 тис.грн. (незаконні витрати та неефективні управлінські рішення).

Ще у 2008 році на торги допускалися на розгляд пропозиції двох «сіамських» учасників, адже засновник фірм є одна і та ж сама фізична особа. Втім відділ освіти чомусь не відхилив тендерну пропозицію таких споріднених фірм на суму понад 2 млн.грн. В той же час райвідділ освіти впродовж кількох місяців отримав для дітей 26709 булок хліба за завищеною ціною до 2 грн. 20 коп. замість ціни 1 грн. 31 коп, що нічим офіційно не обумовлено та суперечить змісту укладеного з постачальником договору. Таким чином, «широким жестом» переплачено більш ніж 15 тис.грн. бюджетних коштів, чим порушено вимоги тендерного законодавства. Так само сталося із закупівлею цукру, за який переплачено вкотре бюджетних коштів на 2 грн. 20 коп. Отже, за кожний придбаний кілограм «солодкої крупи» загалом необґрунтовано перевитрачено майже 2 тис.грн. таких вкрай дефіцитних бюджетних коштів. А на деякі інші харчові продукти ціни перевищили середньо ринкові майже вдвічі.

Ревізори КРУ підрахували та переконливо довели: порівняно з ринковими реальні ціни різнилися на суму понад 150 тис.грн. Мабуть чиновники від освіти забули про те, що основним принципом державних закупівель в усі часи залишається максимальна економія бюджетних грошей та ефективність їх витрачання при здійсненні державних закупівель.
Контрольно-ревізійний відділ в Білозерському районі

 Комментариев: 0  ::  Дата: 21 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1192  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама