Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Проблеми МКП «Херсонелектротранс» можуть бути вирішені через отримання державної цільової субвенції (офіційно)
Як повідомив міський голова Володимир Сальдо, питання погашення заборгованості державного бюджету щодо компенсації за перевезення пільгових категорій пасажирів міським електричним транспортом обговорювалося 16 квітня після засідання колегії Міністерства України з питань житлово-комунального господарства мерами міст-членів Асоціації міст України та громад з Міністром Олександром Поповим.

На зустрічі йшлося про те, що несвоєчасне відшкодування державним бюджетом витрат, пов’язаних з перевезенням пільговиків, є проблемою, викликаною непроведенням попереднім Урядом комплексу заходів щодо підготовки і прийняття державного бюджету. Як наслідок, сума цієї заборгованості в цілому по державі складає майже 85 млн.грн., і напружена ситуація в роботі електротранспорту існує в багатьох українських містах. «Враховуючи велику соціальну значимість цього питання, профільними міністерствами зараз відпрацьовуються шляхи перерахування цільової субвенції на погашення підприємствам електричного транспорту витрат, пов’язаних з пільговими перевезеннями пасажирів, в обсязі, можливому при відсутності бюджету. Адже фінансування за Бюджетним кодексом здійснюється згідно з показниками 2009 р. Розрахунки мають бути проведені найближчими днями. Ми постійно контролюємо це питання», - пояснив В.Сальдо.

Сьогодні нараду з керівником МКП «Херсонелектротранс», де обговорювалась ситуація, пов’язана з акцією протесту трудового колективу підприємства та невиходом на лінію тролейбусів провів заступник міського голови Юрій Христич. У нараді взяли участь представники Херсонської обласної державної адміністрації, управління транспорту та зв’язку, фінансового управління міської ради.

Щоденно підприємство перевозить більше 100 тисяч пасажирів, з яких лише 20-30 тисяч є пасажирами - платниками. У зв’язку з початком акції протесту, від кожного дня простою МКП «Херсонелектротранс» втрачає 60 тис. грн. прибутків, з яких 15 тис. грн. складають прибутки від платних перевезень пасажирів, 45 тис. грн. – субвенція з державного бюджету України за перевезення пільгових категорій населення.

Минулого року на рахунки підприємства перераховано 9,8 млн. грн. субвенцій державного бюджету. Заборгованість держави на початок 2010 р. становить 1,7 млн. грн.

Протягом перших чотирьох місяців цього року з державного бюджету профінансовано частину заборгованості 2009 р. у сумі 1 млн. 330 тис.грн. Витрати ж підприємства на перевезення пільговиків цього року склали 6 млн. 345 тис.грн.

Колектив МКП «Херсонелектротранс» вимагає невідкладного надходження коштів для погашення заборгованості із заробітної плати. В іншому випадку, відмовляється виводити тролейбуси на лінію. Для вирішення проблеми нестачі одиниць громадського транспорту, за дорученням міського голови, прийнято рішення про додаткове залучення автобусів.

«Керівники фірм-перевізників мають повною мірою забезпечити потреби херсонців у пересуванні громадським транспортом», - наголосив Ю.Христич. Він також зауважив, що перевізники мають в повному обсязі, дотримуючись умов договору, задовольняти потреби пасажирів пільгових категорій. Це питання контролюється. Комментариев: 0  ::  Дата: 21 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1498  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют


</