Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Акира Судзуки агітуватиме за порятунок Джарилгачцького маяка
За інформацією сайту Новий час наразі пан Акира Судзуки з перебуває в Москві де 14 квітня, взяв участь в конференції «Давид Бурлюк і сучасна художня культура: актуальний діалог» і відвідав місця, пов’язані з перебуванням Д. Бурлюка, В. Маяковського і інших футуристів яка відбулася в Культурному центрі України в Москві.

22 квітня пан Акира Судзуки прибуде до Херсона, і після екскурсії по місту з відвідинами Літературного, Краєзнавчого і Художнього музеїв, місць, пов’язаних з Давидом Бурлюком проведе зустріч в обласній бібліотеці ім. О. Гончара з любителями творчості Давида Бурлюка і дослідниками футуризму.

Окрім візиту до Херсона, японець планує відвідати по Чернянку та Скадовськ і, зокрема, Джарилгач.

Довідково. Акира Судзуки. Народився в 1939 році, живе в Токіо. Вчився на курсах російської мови при суспільстві «Японія – СРСР», в якості перекладача побував на Сахаліні і в Приморському краю. Заснував перекладацьку фірму «Киодо-хоньяку», яка популяризувала спадщину художників, що відвідували свого часу Японські острови.

В процесі вивчення творчості Давида Бурлюка у пана Акира Судзуки зріс інтерес до України. З цим пов’язано його бажання відвідати країну, де народився і працював Давид Бурлюк, побувати в містах і місцях, пов’язаних з творчістю художника-авангардиста.

Судзуки переклав японською мовою і видав в Японії «Морську повість» Давида Бурлюка – невелика розповідь про сім’ю доглядача Джарілгацкого маяка (Ськадовськ, Херсонська область).

Працюючи над переведенням «Морської повісті», він познайомився з багатьма краєзнавцями в Україні. Його потрясло відношення до цікавого пам’ятника інженерного мистецтва – Джарилгацького маяка, який місцеві ділки планували просто здати в його металобрухт. «Думаю, що потрібно розвернути кампанію за його збереження, у тому числі і як пам’ятника, пов’язаного з усесвітньо відомим українським художником Давидом Бурлюком. Чи багато в Україні таких матеріальних пам’ятників?» – писав Судзуки.

Акира Судзуки видає два прекрасно ілюстрованих збірки, присвячених перебуванню Бурлюка на островах Ошима і Огасавара. Ці книги в 2008 році були даровані організаторами фестивалю «Terra futura» Херсонському Літературному музею, які переписувалися з паном Судзуки вже декілька років, розповідаючи про Херсон і про те, що тут пам’ятають і люблять творчу спадщину Бурлюков і групи «Гілея».

Дави́д Дави́дович Бурлю́к (9 червня (21 червня) 1882, хутір Семиротівщина Лебединського повіту Харківської губернії — 15 січня 1967, Нью-Йорк, США) — український художник-футурист, поет, теоретик мистецтва, літературний і художній критик, видавець.

В даний час Джарилгацкий маяк – майже ровесник Ськадовська, зібраний в 1902 р. з частин, привезених з Франції, знаходиться в аварійному стані. Поряд з ним діє новий маяк. У 2005 і 2006 рр. Комментариев: 0  ::  Дата: 19 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1308  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП