Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Місто за тиждень (офіційно)
Міський голова Володимир Сальдо висловив співчуття Надзвичайному і Повноважному Послу Республіки Польща в Україні Яцеку Ключковські та Генеральному консулу Республіки Польща в м.Одесі Веславу Мазуру з приводу трагічної загибелі в авіакатастрофі під Смоленськом Президента Республіки Польща Лєха Качинського та інших визначних політиків і громадських діячів, представників духовенства Польщі.

За дорученням міського голови Володимира Сальдо відкрито «гарячу телефонну лінію», за якою міський голова пропонує херсонцям повідомити про факт та якість капітального ремонту житлового фонду, проведеного за рахунок міського бюджету в 2009 році:

22-34-57 приймальня міського голови,

49-60-66 відділ за зверненнями громадян.

Роботи з капітального ремонту включали в себе: капітальний ремонт житлових будинків – ремонт покрівель, систем опалення, холодного водопостачання, капітальний ремонт, відновлення ліфтів, їх експертне обстеження та повний технічний огляд.

Міський голова Володимир Сальдо не підписав рішення міської ради, прийняте на пленарному засіданні XXXVI сесії міської ради, щодо доповнення до статті 30 Регламенту Херсонської міської ради V скликання, згідно з яким «За рішенням постійних комісій можуть проводитися закриті засідання постійних комісій за участі в них лише депутатів міської ради, які є членами відповідної постійної комісії, та запрошених осіб, визначених рішенням постійної комісії».
«Депутати – члени різних постійних комісій міської ради - неодноразово інформували мене про факти, коли деструктивна позиція окремих представників депутатського корпусу заважала виконанню комісіями своїх повноважень та висловленню їх членами власної точки зору з того чи іншого питання. Безумовно, це негативно впливало на ефективність роботи самих комісій та процес обговорення і прийняття рішень, що належать до компетенції міської ради.

Однак, вже після обговорення і прийняття на пленарному засіданні доповнень до Регламенту я зустрівся з депутатами, що представляють постійні комісії міської ради, та суб’єктом подання цього рішення. Ми обговорили можливі його наслідки. Адже нова норма Регламенту могла б викликати певні спекуляції, зокрема, - загрозу відкритості роботи міської ради та гласності в обговоренні і прийнятті життєвоважливих для громади рішень. Цього допустити неможна.

Важливо, що таку ж позицію підтримали представники громадськості. Саме тому в середу, 21 квітня, я зустрінуся з громадськими організаціями, які входять до Херсонської обласної мережі Громадянської Асамблеї України.
Вважаю, що логічним кроком в забезпеченні умов для конструктивної роботи постійних депутатських комісій буде затвердження ними власних регламентів роботи. Це дисциплінує як членів комісій, так і запрошених на засідання».

Відбулася зустріч першого заступника міського голови В.Яременка, секретаря міської ради Ю.Погребного, заступника міського голови Ю.Арава з представниками ділових кіл провінції м. Текирдаг на чолі з Президентом Торговельно-промислової палати м. Текирдаг (Туреччина).

Міський голова Володимир Сальдо взяв участь в урочистій церемонії початку будівництва зернового комплексу ДП «Херсонський морський торговельний порт» – пілотного проекту, що має серйозну інвестиційну складову.
Зерновий комплекс розрахований на одночасне зберігання 24 тис. тонн зерна.

Вартість об’єкту оцінюється в 31,3 млн. грн. Загальна площа перевантажувального комплексу 0,52 га. Об’єкт відповідатиме всім екологічним нормам і будуватиметься в 2 етапи, завершення першого з них заплановано на 29 вересня 2010 р. Будівництво комплексу здійснюватиметься виключно за рахунок власних коштів ДП «Херсонський морський торгівельний порт».

Шляхи розв’язання проблем, пов’язаних з несвоєчасним та неповним відшкодуванням державним бюджетом витрат, пов’язаних з перевезенням МКП «Херсонелектротранс» пільгових категорій громадян, опрацьовано під час робочої зустрічі міського голови Володимира Сальдо з керівником підприємства Сергієм Костючком.

Допомогою МКП «Херсонелектротранс» стане виділення коштів з міського бюджету для часткового погашення існуючої заборгованісті. Розрахунки у цьому напрямку, за дорученням міського голови, здійснюються фінансовим управлінням міської ради.

Суттєве ж поліпшення фінансово-економічного стану підприємства стане можливим після відшкодування з державного бюджету в повному обсязі витрат, пов’язаних з безоплатним перевезенням пільгових категорій громадян.

Тривають роботи з поточного ремонту дорожнього покриття. У першу чергу, ремонтні роботи проводяться на основних магістралях міста: просп. Ушакова, Білозерському шосе, просп. Сенявіна, частково відремонтовані вулиці Рози Люксембург, Нафтовиків та Червонопрапорна, капітальний ремонт яких буде проведений після прийняття державного бюджету.

Паралельно проведено роботи по дефектному обстеженню вулиць Херсонська, Кулика, Димитрова, Ілліча, Лавреньова, просп. 200 років Херсона та інших. Ремонт на цих вулицях буде здійснений після закінчення тендерних торгів. Проведені підготовчі фрезерувальні роботи за допомогою спецтехніки на вулицях Перекопській, 295 Стрілецької дивізії, Макарова, Філатова та інших.

Зважаючи на численні скарги мешканців міста на обслуговування та роботу ліфтів у багатоповерхових будинках, на виконання доручення заступника міського голови Володимира Пепеля була створена комісія з обстеження технічного стану ліфтів щодо відповідності якості проведення спеціалізованими підприємствами технічного обслуговування ліфтів. Комісією було проведено вибіркове обстеження ліфтів, що обслуговуються ЗАТ "Херсонліфт", ТОВ "Спецсервіс", ТОВ "ХХІ сторіччя - Херсонсервіс".

За результатами обстеження технічного стану ліфтів комісія дійшла наступних висновків:

ліфти у будинках по вул. Карбишева,26, під’їзди 1,2, Карбишева, 28, під’їзд 5, вул. 49 Гвардійської дивізії,45, під’їзд 2, вул. Петренка, 28, під’їзд 3, вул. Молодіжна, 2-а, під’їзд 1, вул. Гагаріна, 3 - технічний стан ліфтів не відповідав вимогам. У ліфтах по вул. 295 Стрілецької дивізії,8/9, під’їзди 1,2,3,4 - не завжди спрацьовували прилади безпеки та обмежувачі швидкості.

Технічний стан ліфтів по вул. 295 Стрілецької дивізії,8/9, під’їзд 3 та по вул. Червоностуденсткій, 32 визнано незадовільним, ліфти були зупинені.

Після передачі вищезазначених ліфтів від ТОВ "Спецсервіс" на обслуговування ТОВ "ХХІ сторіччя - Херсонсервіс" новою обслуговуючою організацією впродовж чотирьох днів було проведено ремонт ліфтів та запущено їх в роботу.

МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м.Херсона» і відділ енергетики, водопостачання та водовідведення Головного управління з питань життєдіяльності міста проводять інвентаризацію артезіанських свердловин на території Херсона. Таке завдання поставлене міським головою Володимиром Сальдо під час оперативної наради із заступниками, головами районних у м.Херсоні, сільської та селищних рад.

Станом на 13 квітня підрядною організацією ТОВ "Укрспецобладнання" спільно з МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона» виконані роботи з ліквідації провалу на Північному самопливному колекторі в районі просп. Сенявіна. Проведена санація пошкодженої ділянки довжиною 95 м.

На Південному самопливному колекторі виконана санація пошкодженої ділянки довжиною 137 м по вул. Чорноморській (у районі житлового будинку №10) та на ділянці від вул. Перекопської до вул. Д.Бідного довжиною 122 м. Південний самопливний колектор запущено в роботу.

На каналізаційному колекторі №22 (що знаходиться на вул. Нестерова), де теж виникла аварія, розпочаті роботи із санації труб. Із запланованих для санації 250 м, відновлено 50 м колектора. Роботи планується закінчити до 20 квітня.

Міським головою поставлене завдання щодо наведення належного порядку на зупинках міського транспорту, особливо на кінцевих. Організацією цієї роботи займається управління транспорту і зв’язку, до неї залучені підприємства–автоперевізники.

До 65-річчя Перемоги за дорученням міського голови Володимира Сальдо відділом комунального господарства Головного управління з питань життєдіяльності міста організовані роботи з приведення до належного санітарного стану пам’ятників та прибирання прилеглої до них території.

У першу чергу, до ладу приводяться пам’ятники та монументи, пов’язані з Великою Вітчизняною війною.
Вже виконано реставрацію монументів «Танк Т-34», гаубиця (біля обласного краєзнавчого музею), пам’ятників «Скорботна мати», Герою Радянського Союзу Миколі Суботі, де проведено повноцінний ремонт прилеглої до пам’ятника території, здійснено косметичний ремонт пам’ятника Іллі Кулику. До 1 травня буде відреставровано плити в нижній частині меморіалу Слави та поновлено огорожу. Тривають роботи біля пам’ятника газеті «Іскра».

Підготовлений проект рішення виконавчого комітету міської ради, яким затверджується перелік об’єктів, пов’язаних із подіями Великої Вітчизняної війни, котрі закріплюються за установами і організаціями, що відповідатимуть за їх утримання та проведення необхідних робіт із благоустрою до Дня Перемоги. До переліку увійшли близько 70 об’єктів.

15 квітня, в ході щорічної Всеукраїнської весняної акції «Благоустрій України», що проводиться в Херсоні згідно з розпорядженням міського голови Володимира Сальдо, майже 1600 городян взяли участь у роботах з благоустрою міста, задіяно 31 одиницю техніки.

Перекопано газони, побілено дерева і бордюри, висаджено квіти на прибудинкових територіях до будинків ОСББ, житлово-будівельних кооперативів та відомчих будинків, підприємств, установ і організацій по всіх районах міста, ліквідовано стихійні сміттєзвалища у Шуменському мікрорайоні (поблизу парку ім.Димитрова) та у Дніпровському районі. Всього на міський полігон твердих побутових відходів вивезено 191 куб.м сміття.

Спецінспекція по контролю за станом благоустрою міста проводить інвентаризацію існуючих вигрібних ям у сел. Чкалово. Станом на 9 квітня перевірено наявність вигрібних ям у 42 власників квартир, розташованих у будинках Військового містечка, 23 (Дніпровський район).

9 квітня надійшло 8283,9 тис.грн. субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям за квітень.
Кошти на виплату державних соціальних допомог перераховано банківським установам та Херсонському поштамту.

З метою недопущення розповсюдження сказу на території міста Херсона, міська надзвичайна протиепізоотична комісія оголосила с. Сонячне і прилеглу територію Зеленівської селищної ради неблагополучною щодо захворюваності на сказ терміном на два місяці з 09 квітня по 09 червня 2010 року та затвердила план заходів оздоровлення неблагополучної зони.
Заходи носять попереджувальний характер і є тимчасовими.

Під патронатом міського голови Володимира Сальдо в Херсоні відбувся І етап Відкритого Кубку України–2010 зі спортивного пейнтболу – командна гра із використанням ручної пневматичної зброї, яка стріляє капсулами з фарбою, в Україні вона з’явилась у 1994 р.

У змаганнях взяли участь 16 команд із Харкова, Києва, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Львова, Кривого Рогу, Миколаєва, Дніпродзержинська. За результатами змагань місця розподілились таким чином:
ІІ дивізіон: І місце – «Холк Х.О» (м. Київ), ІІ –«Мафія лайт» (м.Дніпродзержинськ), ІІІ – «Синдикат» (м. Дніпродзержинськ), ІV – «Esli шо» (м. Харків);

І дивізіон: І місце – «Ларді» (м. Луганськ), ІІ –«Халк» (м. Київ), ІІІ – «Pro пейнтбол» (м. Київ), ІV –«Українські Леви» (м. Львів).

12 квітня на базі Херсонського інституту міжрегіональної академії управління персоналом відбувся черговий, шостий набір офіцерів силових структур та членів їх сімей в рамках проекту Міністерства оборони України та Організації з безпеки та співробітництва у Європі (ОБСЄ) «Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям Збройних Сил України». Як поінформував начальник відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи виконавчих органів Херсонської міської ради Олександр Єфанов, у рамках програми «Менеджмент охоронної діяльності» 30 слухачів пройдуть фахову перепідготовку у тримісячний термін.

15 квітня спеціалізована школа №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов запрошувала на «День відкритих дверей».

Для гостей запропонували екскурсію по школі англійською та французькою мовами, відвідування виставок, відкритих уроків з іноземної мови, інформатики, історії, хімії, географії, математики. А ще – свято іноземної мови «Для дружби немає кордонів», зустріч з херсонським письменником Валерієм Куликом, концерт «Таланти твої, школо!».

15 квітня на факультеті дошкільної та початкової освіти Херсонського державного університету відбувся науково-практичний семінар «Використання інтерактивних технологій навчання у мовній освіті молодших школярів».
Робота семінару була спрямована за декількома напрямками: актуальні проблеми викладання української мови та читання в початкових класах, використання мультимедійних засобів під час навчання англійської мови у початкових класах, формування мовної особистості засобами використання інтерактивних технології.

Темі профілактичної роботи у навчальних закладах міста із запобігання призвичаєння дітей та підлітків до шкідливих звичок було присвячено семінар-практикум для соціальних педагогів, проведений науково-методичною лабораторією Південноукраїнського інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів і методичним кабінетом при управлінні освіти Херсонської міської ради. Семінар відбувся у спеціалізованій школі №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 18 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1386  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)