Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Динаміка надходжень податків
Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, що здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі та ресторанного господарства, за січень - березень 2010 року становив 533,8 млн. грн., що вище відповідного періоду минулого року на 44,5 млн. грн., або на 9,1 % у фактичних цінах і нижче на 6,6 %– у порівняних.

До міського бюджету за січень–березень 2010 року надійшло 2627,1 тис. грн. від сплати єдиного податку з фізичних осіб, що у порівнянні з 2009 р. вище на 19,5 тис. грн. (або на 0,7%).

За звітний період надійшло 635,8 тис. грн. від сплати торгового патенту та 333,5 тис. грн. - фіксованого податку на доходи фізичних осіб від зайняття підприємницькою діяльністю, що менше відповідного періоду 2009 року відповідно на 26,0% та 16,4%.

Зниження загальної суми надходження від сплати за придбання торгового патенту за рахунок анулювання (припинення дії) торгових патентів з надання послуг у сфері грального бізнесу.

Якщо не враховувати суму надходжень за придбання торгового патенту на здійснення операцій з надання послуг у сфері грального бізнесу, то сума торгового патенту становить 744,9 тис. грн., та вище відповідного періоду минулого року на 17,4 тис. грн., або на 7,5 %.

 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 апреля 2010   ::  Посмотрели: 2042  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама