Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Проведено вибіркове обстеження ліфтів та відповідний ремонт
Зважаючи на численні скарги мешканців міста на обслуговування та роботу ліфтів у багатоповерхових будинках, на виконання доручення заступника міського голови Володимира Пепеля була створена комісія з обстеження технічного стану ліфтів щодо відповідності якості проведення спеціалізованими підприємствами технічного обслуговування ліфтів.

До складу комісії увійшли представники управління житлового господарства міської ради, інспекції з нагляду за станом житлового фонду при управлінні житлового господарства міської ради, ЗАТ "Херсонліфт", ТОВ "ХХІ сторіччя - Херсонсервіс", ТОВ "Спецсервіс", а також були залучені спеціалісти управління Держгірпромнагляду України по Херсонській області.

Комісією було проведено вибіркове обстеження ліфтів, що обслуговуються ЗАТ "Херсонліфт", ТОВ "Спецсервіс", ТОВ "ХХІ сторіччя - Херсонсервіс".

За результатами обстеження технічного стану ліфтів комісія дійшла наступних висновків:

ліфти у будинках по вул. Карбишева,26, під’їзди 1,2, Карбишева, 28, під’їзд 5, вул. 49 Гвардійської дивізії,45, під’їзд 2, вул. Петренка, 28, під’їзд 3, вул. Молодіжна, 2-а, під’їзд 1, вул. Гагаріна, 3 - технічний стан ліфтів не відповідав вимогам. У ліфтах по вул. 295 Стрілецької дивізії,8/9, під’їзди 1,2,3,4 - не завжди спрацьовували прилади безпеки та обмежувачі швидкості.
Технічний стан ліфтів по вул. 295 Стрілецької дивізії,8/9, під’їзд 3 та по вул. Червоностуденсткій, 32 визнано незадовільним, ліфти були зупинені.

Після передачі вищезазначених ліфтів від ТОВ "Спецсервіс" на обслуговування ТОВ "ХХІ сторіччя - Херсонсервіс" новою обслуговуючою організацією впродовж чотирьох днів було проведено ремонт ліфтів та запущено їх в роботу.

 Комментариев: 0  ::  Дата: 16 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1593  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама