Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Херсоні розпочато реалізацію крупного інвестиційного проекту
Міський голова Володимир Сальдо взяв участь в урочистій церемонії початку будівництва зернового комплексу ДП «Херсонський морський торговельний порт» – пілотного проекту, що має серйозну інвестиційну складову.

За допомоги спеціальної машини першу палю майбутнього комплексу не забили у грунт, а вдавили під великим тиском. Команду про початок робіт разом дали міський голова В. Сальдо, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації А. Граділь, керівник ДП «Херсонський морський торговельний порт» А. Єгоров. Процесом керували вручну через пульт управління, виведений з кабіни оператора. Для зведення всього комплексу будівельникам знадобиться 260 бетонних паль.

В. Сальдо привітав керівництво та колектив підприємства з початком будівництва і виказав сподівання, що воно стане ще одним позитивним поштовхом розвитку одного з найбільших бюджетоутворюючих підприємств міста. Минулого року порт інвестував у розвиток своїх основних фондів 23,3 млн. грн.. власних коштів, а до бюджетів усіх рівнів перерахував 64,5 млн. грн.

«Місто Херсон – об’єкт, який поєднує і виробничі потужності, і зони відпочинку. Звісно, із будівництвом нового комплексу з’являться додаткові навантаження на інфраструктуру міста, однак, разом з тим, збільшиться його економічний потенціал та з’являться нові робочі місця для херсонців. Ми домовились, що в перспективі підприємство братиме участь у збільшенні та покращенні якості дорожнього покриття.

Отже розвиток може бути лише гармонійним: розвивається порт – розвивається інфраструктура міста», - зазначив міський голова. Він також наголосив, що комплекс в змозі буде обслуговувати не лише Херсон і Херсонську область, а й інші області, адже наше місто розташоване на головній водній артерії країни – Дніпрі. Звернувся В.Сальдо і до будівельників з тим, аби вони виконали заплановані роботи швидко, якісно та ефективно.

Зерновий комплекс розрахований на одночасне зберігання 24 тис. тонн зерна. Вартість об’єкту оцінюється в 31,3 млн. грн. Зерновий комплекс – це 11 елеваторних ємностей висотою до 30 м, діаметром від 10 до 17 м, об’єднаних транспортними галереями, по яких рухається зерно. В комплекс входять також суднозавантажувальна машина, побудована на причалі №3, та вузол приймання зерна, здатний одночасно приймати вантажі як залізничним, так і автомобільним транспортом. Продуктивність розвантаження залізничних вагонів – 350 тонн/годину, автомобільних – 250 тонн/годину.

Загальна площа перевантажувального комплексу 0,52 га. Об’єкт відповідатиме всім екологічним нормам і будуватиметься в 2 етапи:

І - передбачає будівництво завершеного технологічного циклу з прийманням, збереженням та відвантаженням зерна на судна;

ІІ – будівництво додаткових ємностей для збільшення обсягів перевалки зерна.

Як зазначив начальник ДП «Херсонський морський торговельний порт» Андрій Єгоров, завершення І етапу заплановано на 29 вересня 2010 р., а ІІ – до грудня 2010 р.

Будівництво комплексу здійснюватиметься виключно за рахунок власних коштів ДП «Херсонський морський торгівельний порт».


 Комментариев: 0  ::  Дата: 16 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1284  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют