Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Житлове будівництво як складова Стратегічного плану економічного розвитку Херсона
Перший заступник міського голови В’ячеслав Яременко взяв участь у розширених нарадах з питань стабілізації ситуації в будівельній галузі та розвитку житлового будівництва, що проводилися наприкінці березня-початку квітня у Міністерстві регіонального розвитку та будівництва України.

Учасники нарад відмітили значне скорочення обсягів будівельних робіт за всіма основними видами будівельної діяльності. Найбільше скорочення спостерігалось у Волинській - на 63,9% та Івано-Франківській - на 59,6% областях. У Херсоні минулого року виконано будівельних робіт на 231,0 млн.грн., що на 50,4% менше, ніж у 2008 р. З числа працюючих 85,9% підприємств зменшили обсяги будівництва проти 2008 р.

«Проблемними питаннями в галузі будівництва і в Україні в цілому, і в Херсоні також є зниження темпів житлового будівництва, відсутність нових замовлень, які підтверджені фінансуванням, низький рівень завантаженості виробничих потужностей підприємств, несвоєчасність оплати виконаних робіт замовниками, - відмітив В.Яременко. – Протягом 2009 р. в Херсоні введено в експлуатацію 30,0 тис.кв.м загальної площі житла, або на 72,1% менше, ніж у 2008 р. Більше половини введеного житла (51,9%) побудовано індивідуальними забудовниками, ними зведено 77 будівель загальною площею 15,5 тис.км.м».

Для розв’язання цих проблем учасники нарад запропонували низку невікладних заходів:

запровадження законодавчих норм, які дозволять забезпечити залучення забудовниками інвестиційних ресурсів для будівництва житла та реалізації інноваційно-інвестиційних проектів, що мають будівельну складову, під державні гарантії;

зниження податкового тиску на забудовників в умовах обмеженості інвестиційних ресурсів;

внесення змін до ліцензійних умов, зокрема, щодо конкретизації вимог до провадження робіт із розроблення містобудівної та проектної документації, інжинірингу, робіт, які виконуються фізичними особами-підприємцями, а також виключення з переліку робіт ліцензування технічного нагляду за будівництвом у зв'язку із запровадженням системи сертифікації відповідних фахівців;

розробку урядової експертної оцінки стану справ в інвестиційному будівельному комплексі та розробку Державної програми відродження будівництва;

впровадження у практику житлового будівництва проектів економічного житла на основі раціональних та енергоефективних архітектурно-технічних рішень, сучасних фасадно-утеплюючих систем, енергоефективних технологій інженерного обладнання у забудові населених пунктів та реконструкції існуючого фонду тощо.

«Органам місцевого самоврядування рекомендовано передбачити у місцевих бюджетах кошти на оновлення та розроблення містобудівної документації, на будівництво доступного житла. Забудовникам під будівництво доступного житла мають надаватися земельні ділянки, забезпечені інженерною, транспортною та соціальною інфраструктурою, без проведення земельних торгів. Це норма Земельного кодексу України (стаття 134). Ми відпрацьовуватимемо рішення щодо унеможливлення використання замовниками будівництва земельних ділянок, які надані під будівництво доступного житла, для інших цілей», - повідомив В. Яременко.

За його словами, Стратегічним планом економічного розвитку м. Херсона передбачено оновлення Генерального плану міста з проведенням зонування територій.

На основі Генерального плану міста створюватимуться умови для будівництва нової інженерно-транспортної інфраструктури та розвитку окремих територій комплексної забудови. «Стратегічним планом економічного розвитку Херсона передбачене створення реєстру вільних земельних ділянок, промислових і торговельних площ, що дасть можливість провести інвентаризацію та створити базу даних ділянок, придатних, в тому числі, для житлової забудови та насичення відповідною інфраструктурою, - зауважив В.Яременко. – Це дозволить створити каталог інвестиційних пропозицій суб’єктів підприємницької діяльності міста і оптимізувати процес залучення іноземних інвестицій у сферу житлового будівництва».
 Комментариев: 0  ::  Дата: 15 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1577  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода