Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсоні Держінспекція перевірила комунальників
Депутати Херсонської міськради ініціювали перевірку ЖЕКів, за підсумками якої виявили чисельні порушення роботи житлово - комунальних підприємств та факти оплати послуг, що не виконуються.

У відповідності з розпорядженням державної житлово-комунальної інспекції в Херсонській області за дорученням міністерства ЖКГ у відповідь на численні скарги херсонців, проведена позачергова перевірка комунального підприємства "Центр". У свій час у порушення чинного законодавства без проведення конкурсу цьому КП був переданий житловий фонд, що перебував в обслуговуванні у підприємства "УМЗ". За договором між управлінням житлового господарства міськвиконкому й КП "Центр" останньому передані в обслуговування 134 житлових будинки в Херсоні.

Про результати перевірки на засіданні постійної депутатської комісії міськради з питань ЖКГ інформував керівник інспекції, голова фракції БЮТ Володимир Миколаєнко. У перевіряючих викликало подив, що такий чималий житловий фонд обслуговується підприємством, штат якого становить усього п'ять чоловік. Хоча по нормативу для обслуговування тільки прибудинкової території необхідно 16 двірників (один двірник повинен обслуговувати шість тисяч квадратних метрів прибудинкової території). Площа прибудинкової території кожного конкретного будинку в порушення діючого законодавства не визначена, тому не ясно за що платить кожен його мешканець.

Мешканці вісімдесяти трьох будинків оплатили послуги з дезінсекції (знищення гризунів), хоча насправді згідно акту виконаних робіт дезінсекція була зроблена на десятьох будинках. Акти по інших будинках КП "Центр" надати не змогли. Що ставить під великий сумнів саме проведення цих робіт. Виникає питання куди ж поділися кошти, які справно сплачуються мешканцями. Дератизація житлових будинків, згідно рішення виконкому міськради, повинна проводитися чотири рази в рік, хоча, відповідно до актів, наданих КП "Центр" ці роботи проводилися один раз. Гроші з мешканців звісно зібрані за всі передбачені роботи.

Незважаючи на сумлінну оплату мешканцями, ступінь готовності будинків до прийому теплоносія становить від 73% до 90%, що абсолютно не гарантує якісне й безперебійне одержання тепла. Звідси й велика кількість аварійних ситуацій по запуску житлового фонду КП "Центр" у цьому опалювальному сезоні. До складу тарифу по багатьом будинкам включені витрати на роботи, які фізично не можуть бути проведені. У будинках малої поверховості немає підвалів з мережами холодного й гарячого водопостачання, але їх обслуговування закладене в тарифи. По кожному з наведених порушень складено акт Державної житлово-комунальної інспекції в Херсонській області.

Проаналізувавши вищенаведені факти депутати від Блоку Юлії Тимошенко через Державну житлово-комунальну інспекцію в Херсонській області звернулися до органів прокуратури та управління по боротьбі з економічною приступністю з вимогою припинити протиправні дії ЖЕКів та перевірити фінансову діяльність житлово-експлуатаційних організацій. Комментариев: 0  ::  Дата: 13 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1368  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн