Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Місто за тиждень (офіційно)
З нагоди свята Великодня проведена традиційна передвеликодня зустріч міського голови Володимира Сальдо та його заступників з Архієпископом Херсонським і Таврійським Іоанном у Свято-Духівському кафедральному соборі.

Міський голова взяв участь у святкових великодніх богослужіннях. Володимир Сальдо відвідав шість храмів –Української Православної церкви та Української Православної церкви Київського патріархату, де звернувся до парафіян з привітаннями.

Тривають аварійно-відновлювальні роботи на Північному самопливному каналізаційному колекторі в районі перетину вул. Будьонного та Миколаївського шосе. Роботи, що розпочаті 2 квітня, ускладнюються у зв’язку із сильним замочуванням грунтів.
З метою недопущення відключення від водопостачання мешканців Північного, Таврійського мікрорайонів та ХБК, вжиті оперативні заходи щодо перекачки стічних вод в обхід пошкодженої ділянки. Завдяки цим заходам, вдалося не обмежувати водопостачання та водовідведення вказаних районів, а надавати послуги в звичайному режимі.
Паралельно підрядною спеціалізованою організацією ведуться роботи по прочистці колектора та виїмці грунту з місць провалів, що надасть можливість прокласти нову трубу в колекторі.

6 квітня сторічний ювілей відсвяткувала мешканка Херсона Ганна Олексіївна Соколова. Сьогодні ювілярка мешкає з родиною доньки. Має 8 онуків, 14 правнуків, 8 праправнуків.
Іменинницю привітали міський голова Володимир Сальдо, депутат міської ради Зоя Бережна та начальник управління охорони здоров’я Микола Гайдученко. Оскільки день народження співпав з Великоднем, окрім традиційної грошової допомоги та квітів, гості подарували ювілярці кошик зі свяченою паскою та писанками.

6 квітня на базі Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся фінал міської інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Перехідний кубок у ІІ сезоні виборола команда «Ерудит» (Херсонської спеціалізованої школи №57).

Після встановлення належних погодних умов у Херсоні розпочались роботи по відновленню дорожнього покриття. Укладка асфальту на підготовлених для цього ділянках доріг здійснюється, в першу чергу, на вулицях Нафтовиків, об’їзній дорозі до сел. Куйбишева, на Білозерському шосе – у напрямках руху автомобільного транспорту до міських кладовищ.
Проводиться поточний ремонт вул.Полтавської, частини вул. Декабристів. Закінчено ямковий ремонт вул.Ілліча, частково – Червонопрапорної, здійснюються підготовчі роботи по вул. Макарова.
На ділянках доріг, що ремонтуються, використовується збільшена площа ремонту дорожнього покриття, аби не виникало великої кількості щільних «заплатаних» ділянок. Така технологія покращує якість ремонту та збільшує гарантійні терміни експлуатації дороги.

За дорученням міського голови Володимира Сальдо особлива увага приділяється дотриманню якості ремонтних робіт. При цьому кожна підготовлена до ремонту ділянка дороги обов’язково видувається від забруднення, здійснються пропитування бітумом для збільшення з’єднання нижнього слою «дорожнього одягу». Для уплотніння використовується важкий 26-ти тонний каток.

У день Благовіщення Пресвятої Богородиці в житті 42 херсонських родин відбулась знаменна подія – вони стали власниками ордерів на отримання новеньких квартир. За рахунок Державної іпотечної установи, житло отримали багатодітні родини, одинокі матері, сироти, інваліди війни, праці, загального захворювання, Чорнобильської катастрофи, учасники бойових дій в Афганістані. Також, житло, в якості службового, отримали співробітники Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Державної прикордонної служби тощо.
Довгоочікувані ключі від власної оселі щасливці отримали з рук міського голови Володимира Сальдо.

Під час оперативної наради, що проведена міським головою із заступниками, головами районних у м.Херсоні рад, Володимир Сальдо звернув увагу на продовження робіт із благоустрою міста, що тривають у Херсоні в рамках двомісячника із благоустрою.
Окреме доручення міського голови отримали профільні заступники та головний архітектор міста. Протягом квітня вони із залученням відділу ДАІ м.Херсона вживатимуть заходів щодо наведення порядку з руху і відстою транспорту на ділянці дороги по вул.К.Маркса в районі Центрального ринку.
Опрацьовуються також питання, пов’язані з необхідністю відновлення руху транспорту по вул.Гмирьова (від вул.К Маркса до просп.Ушакова), вул.Михайловича.

В місті продовжується інвентаризація кіосків та малих архітектурних форм, виявляються об’єкти, встановлені без відповідних дозвільних документів. Лише за тиждень у Суворовському районі виявлено 100 таких об’єктів. Робота триватиме до кінця квітня. Їі результатом стане демонтаж незаконно встановлених кіосків та малих архітектурних форм.

7 квітня відбулось освячення місця для Благовіщенського монастиря у селищі Приозерне, що адміністративно належить до м. Херсона.
Жіночий Благовіщенський монастир заснований у 1883 р. У 30-ті роки ХХ ст. будівлі храмів монастиря були зруйновані.
Херсонській Єпархії УПЦ передано залишки колишніх в’їзних воріт, які перетворені на капличку під богослужіння.

Освітні заклади міста, в рамках відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, активно включились у виконання плану міських заходів, серед яких особливого виховного значення набуває адресна допомога учнівської молоді ветеранам.

7 квітня управлінням освіти міської ради та обласною бібліотекою для дітей було організоване свято з нагоди підведення підсумків загальноміського конкурсу «Класики та сучасники», що завершив цикл творчих змагань херсонських школярів під загальною назвою «Читання для серця та розуму».
Дипломами переможців відзначено 18 конкурсних робіт.

Всесвітній день здоров’я у Херсоні відзначили різноманітними заходами.
З 10.00 до 12.00 в поліклініках міських багатопрофільних лікарень для всіх бажаючих була можливість виміряти артеріальний тиск, безкоштовно провести вимір цукру крові.
Лікарями Херсонської міської дитячої стоматологічної поліклініки проведено акцію «Здорові зуби». З метою агітації за здоровий спосіб життя в Потьомкінському сквері відбулися показові виступи вихованців спортивних закладів та закладів позашкільної освіти. Від пам’ятника Г. Потьомкіну до пам’ятника О.Суворову організовано легкоатлетичний забіг. На вул. Суворова були проведені шахово-шашкові змагання серед городян.
В комунальних установах і закладах проведено фізкультурну паузу, а працівники багатьох підприємств та організації підтримали заклик і оголосили 7 квітня «Днем без паління».

З 8 квітня 2010 року змінено схему руху маршруту №7 «Сел. Текстильників – вул. 40 років Жовтня – Річпорт» в частині проїзду по вул. Українська – вул. Тираспольська – вул. Молодіжна – пр. Ушакова, а також у зворотному напрямку.

8 квітня на виконання розпорядження міського голови щодо домісячника з благоустрою міста проведено традиційний «чистий четвер». Прибрано території, прилеглі до підприємств, установ, організацій дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. Виконано побілку дерев, перекопування газонів, побілку бордюрів, поребриків, ліквідовано декілька стихійних звалищ. На міське сміттєзвалище вивезено 428 куб.м сміття.
Роботи проводились по всій території міста. Так, у Комсомольському, Дніпровському та Суворовському районах місто прибирали 2 369 осіб – працівники підприємств, установ, організацій, комунальних служб, житлово-експлуатаційних організацій, 15 одиниць техніки.

11 випускників підприємницького курсу «Основи садової майстерності та ландшафтного дизайну» отримали сертифікати за напрямками: «Садова майстерність» (догляд за рослинами, обрізка тощо), «Основи озеленення та ландшафтний дизайн» (створення та догляд газону тощо), «Від ідеї до втілення», «Майстер-клас ландшафтного дизайну» (створення та розміщення водоймища, сумісність форм, типи садів тощо).
 Комментариев: 0  ::  Дата: 10 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1145  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?