Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Місто за тиждень
Напередодні Великодніх свят та поминальних заходів міський голова Володимир Сальдо особисто перевірив стан проведення підготовчих робіт на кладовищах у сел. Камишани та сел. Геологів, виконання доручень з благоустрою їх територій, стан під’їзних шляхів до них тощо.

Окремо міський голова зупинився на питанні організації руху громадського транспорту під час проведення поминальних заходів.

З 1 квітня по 1 жовтня 2010 р. діє графік поливу зелених насаджень у літній період. Здійснення контролю за дотриманням графіка поливу зелених насаджень із системи водопостачання питної води у межах норм покладено на МКП «ВУВКГ м. Херсона».

Міським головою Володимиром Сальдо видано розпорядження про організацію проведення поминальних заходів, яким затверджено маршрути руху пасажирського транспорту 11 квітня під час проведення поминальних заходів.
Перевезення пасажирів до міських кладовищ та в зворотному напрямку здійснюватиметься з 7.00 до 17.00 11 квітня. На визначені маршрути вийдуть 597 автобусів.

Відбулось засідання тимчасової контрольної комісії з перевірки виконання капітального ремонту житлового фонду м. Херсона за рахунок бюджетних коштів (в т.ч. якості, строків, відповідності витрачених матеріальних коштів фактичному виконанню робіт). У засіданні взяли участь депутати міської ради Олександр Арав, Алла Беліченко, Федір Барулін, Юрій Кліментенко, Віктор Шост. Обговорювалися питання відповідності кількості витрачених матеріалів виконаним роботам об’єктів за адресами: Миколаївське шосе, 13а, вул. Миру, 19, вул. Робоча,78 тощо.

За повідомленням ВАТ «ЕК «Херсонобленерго», на численні прохання мешканців міста та згідно з пропозиціями органів місцевого самоврядування, у Херсонських міських електромережах з 29 березня 2010 року введено в експлуатацію багатоканальний довідковий телефон для споживачів електроенергії: (0552) 48-06-06.

На виконання розпорядження міського голови Володимира Сальдо, 25-26 березня проведено обстеження технічного стану берегових та причальних споруд, розташованих в акваторії р. Дніпро, в межах адміністративної території, підпорядкованої Херсонській міській раді.

З 60 обстежених причалів садівничих товариств 57 дозволено експлуатувати на період навігації 2010 р. Зауваження, висловлені комісією щодо решти причалів, мають бути усунені до 20 квітня п. р. власниками причалів або керівниками садових товариств.

Локалізовано аварію, що виникла на Північному самопливному каналізаційному колекторі з провалом грунту в районі перетину вул.Будьонного та Миколаївського шосе вніч з 1 на 2 квітня о 4.00 ранку. Причиною аварії є значне замочування грунтів, викликане понаднормативним випадінням осадків протягом минулої зими. Це спричинило підняття рівня грунтових вод та гідравлічне навантаження на труби колектора. В його результаті відбулися провали грунту, який знаходиться над колектором, попадання його у трубу та зменшення через це її пропускної спроможності.

На сьогодні в рамках робіт з ліквідації аварії виконано переключення стоків на насосних станціях каналізації з метою зменшення надходження об’ємів стічних вод у місце аварії. Воно огороджено, складено відповідний дефектний акт, де визначені обсяги необхідних для виконання робіт. Підрядна спеціалізована організація займається закупівлею труб для санації та прочисткою місця провалу. Роботи планується закінчити за 7-10 днів.

29-30 березня надійшло 5531957 грн. субвенції з державного бюджету на здійснення державних програм соціального захисту населення, які буде спрямовано на проведення розрахунків з підприємствами міста в частині пільг та субсидій населенню, повідомляє фінансове управління міської ради.

30 березня у малому залі міської ради відбулось спільне засідання обласної та міської постійних комісій з питань техніко - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Після всебічного обговорення ситуації, яка виникла на території сел. Наддніпрянське, членами комісії вона визнана надзвичайною (код НС: 10810 – аварії на каналізаційних системах із скидом та викидом забруднювальних речовин), об’єктового рівня та такою, що потребує негайного вирішення.

Прийнято рішення направити звернення в Херсонську міжрайонну природоохоронну прокуратуру стосовно бездіяльності голови Наддніпрянської селищної ради Криштопи П.А. щодо вирішення питання ліквідації надзвичайної ситуації, що склалася на каналізаційних мережах селища Наддніпрянське.

Голові Наддніпрянської селищної ради відповідно до рішення комісії необхідно організувати та провести заходи по відкачці фекальних вод з КНС асенізаційною технікою, провести першочергові аварійно-відновні роботи на пошкодженому каналізаційному трубопроводі, скласти перелік першочергових заходів щодо усунення аварії на системах каналізації сел. Наддніпрянське, звернутись до обласної державної адміністрації і обласної ради з проханням про виділення коштів з обласного бюджету для проведення першочергових аварійно-відновних робіт на пошкодженому каналізаційному трубопроводі, укласти договір із ХФ “НДІпроектреконструкція” на детальне обстеження каналізаційних мереж і очисних споруд, інженерні вишукування, складання технічного висновку, розроблення проекту будівництва локальних очисних споруд та інженерних мереж.

1 квітня відбулась зустріч міського голови Володимира Сальдо з Генеральним консулом Республіки Польща в м. Одесі Веславом Мазуром та Консулом Республіки Польща в м. Одесі Адамом Адамчуком.

Цього разу приїзд Генерального консула пов'язаний з культурною подією – XVII фестивалем камерної та симфонічної музики «Amadeus»-2010, що проходить у Херсоні. Саме 31 березня у великій залі Херсонського музичного училища проходив вечір фортепіанної музики за участі майстра зі світовим ім’ям, заслуженого артиста України Юрія Кота, який виконував програму, щойно привезену з Франції та присвячену творам Фредеріка Шопена.

Напередодні світлого свята Великодня, за розпорядженням міського голови Володимира Сальдо, в рамках двомісячника з благоустрою в Херсоні проводяться роботи щодо упорядкування території найбільших міських храмів. Так, за допомоги Ремонтно-будівельного управління №3 ведуться роботи з відновлення асфальтного покриття внутрішнього двору Свято-Духівського кафедрального собору.

На виконання доручення міського голови Володимира Сальдо, данного під час розширеної виїзної наради за участі керівників міських служб, голів районних у місті, сільської та селищних рад, здійснюється ліквідація стихійних сміттєзвалищ на вул. Полтавській в районі Херсонського обласного ліцею та на виїзді з Херсона в напрямку сел. Комишани.

Закінчені роботи із санітарної обрізки дерев, які, згідно з нормативами, тривали з 18 березня по 1 квітня. Відповідно до Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства України, санітарна обрізка крон дерев виконується, аби позбутися старих, хворих, сухих і пошкоджених гілок. Таку обрізку потрібно проводити щороку протягом вегетаційного періоду.

Роботи з омолодження дерев (тополі) виконувалися на пр.Ушакова. Омолоджено 73 дерева. Все гілля з просп.Ушакова вивезено на міське сміттєзвалище.

Станом на 01.04.2010 року виплати державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям профінансовано у розмірі 30441,785 тис. грн., повідомляє фінансове управління. Заборгованість відсутня.

Напередодні 65-річниці Перемоги, за дорученням міського голови Володимира Сальдо, відділом за зверненнями громадян міської ради спільно зі студентами Інституту психології, історії та соціології ХДУ буде проведено соцопитування мешканців міста – інвалідів, учасників бойових дій Великої вітчизняної війни з метою вивчення їх побутових проблем. За результатами проведеної роботи будуть підготовлені пропозиції міському голові щодо шляхів подальшого вирішення порушених питань та надання допомоги цієї категорії громадян. Довідки за телефоном 49 60 66.

Питання щодо встановлення в Херсоні пам’ятника першій вчительці обговорювалося на засіданні комісії за участі заступника міського голови Сергія Черевка, депутатів міської ради Валерія Петрова, Ольги Маренчук, начальника управління освіти Юрія Ніконова, начальника управління містобудування та архітектури, головного архітектора міста Григорія Ходіна, скульптора Національної спілки художників України (м. Херсон) Віктора Тишкевича та ін.
За попереднім ескізом, пам’ятник являє собою об’ємну композицію, виготовлену з бронзи, близько 3 м заввишки (1,5 м – постамент, 1,70 м –скульптурна композиція). Наразі розглядається можливість встановлення пам’ятника на вул. Суворова, 6, поблизу Будинку вчителя.

1 квітня у Херсоні на площі біля ККЗ «Ювілейний» відбувся передсвятковий Великодній ярмарок. Наше місто радо прийняло близько 40 підприємств зі всієї області, які представили широкий асортимент сільськогосподарської продукції та непродовольчих товарів за цінами виробників. Відвідувачі ярмарку мали можливість придбати свіжі овочі і фрукти, духмяний хліб, здобні булочки, різноманітні макаронні вироби, крупи, мед, олію, свіжі яйця, м'ясо, ковбаси, предмети декоративно-ужиткового мистецтва тощо. Особливим попитом користувались Великодні паски, короваї, рулети з маком.

Найближчим часом розглядатиметься можливість проведення енергоефективних заходів у 5 дитячих садочках та 7 загальноосвітніх закладах міста. Про це йшлося під час планової наради щодо продовження орієнтування освітньої галузі міста на активне використання енергозберігаючих технологій за участі заступника міського голови Сергієм Черевко, начальника управління освіти міської ради Юрія Ніконова, депутата міської ради Федора Баруліна та ін.

Відкрито відділення сімейної медицини у поліклініці №3 Комсомольського району, що знаходиться у мікрорайоні «Корабел» по пров. Береговому,3.

Сьогодні у відділенні всі кабінети лікарів обладнані автоматизованими робочими місцями, функціонує електронна програма «Поліклініка», працює долікарняний кабінет, де проводяться антропометричні дослідження, вимірюється артеріальний та очний тиск, проводяться електрокардіографічні обстеження. У кабінеті онкопрофілактичних оглядів проходять обстеження усі жінки, які звертаються до сімейних лікарів. У відділенні також працює кабінет профілактичних щеплень.

1 квітня у єдиній в Україні Міській галереї творчості дітей та молоді «Синій кіт» відкрилась виставка робіт учнів Херсонського навчально-мистецького комплексу «Художня школа» «Котовасія».

Виставка зібрала близько 200 робіт з зображенням домашніх улюбленців – реальних або вигаданих котів. Кожен юний автор роботи, використовуючи найрізноманітніші креативні техніки: «Клякси-страшилки», контраст білого та чорного кольорів, монотипи, графіка, змішання заливки та малюнка, колаж, декоративно-живописні роботи, фломастери, пластилін, глина, паперова пластика - створив свій невеличкий світ. Комментариев: 0  ::  Дата: 2 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1419  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее