Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відділення сімейної медицини - відтепер і в мікрорайоні «Корабел»
Сьогодні міський голова Володимир Сальдо урочисто відкрив відділення сімейної медицини у поліклініці №3 Комсомольського району, що знаходиться у мікрорайоні «Корабел» по пров. Береговому,3.

Відповідну інформацію поширила прес-служба міського голови.

«Функціонування сімейної медицини є одним із пріоритетних напрямків реформування системи охорони здоров'я в Україні», - зазначив міський голова. –«Адже саме сімейний лікар має можливість слідкувати за здоров’ям людини від самого її народження, а кожному з нас – обрати для себе того лікаря, який може стати другом і помічником всім членам родини».

Перед відкриттям відділення, всі лікарі, які працюватимуть в ньому пройшли курси спеціальної підготовки сімейних лікарів. Згідно з рішенням VІІІ сесії міської ради віл 22.12.06р. № 245 «Про Програму реформування первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2007-2010 роки» були затверджені видатки на навчання лікарів та на покрашення матеріально-технічної бази поліклініки №3 Комсомольського району. На ці цілі було витрачено 311,2 тис. грн., з них за рахунок бюджетних коштів – 170,8 тис. грн., та 140,4 тис. грн. за рахунок благодійних внесків громади Херсона. За ці кошти було проведено ремонт у відділенні та придбане необхідне медичне обладнання.

Відділення сімейної медицини, враховуючи побажання городян, розташували на першому поверсі поліклініки для максимальної доступності населення різних вікових груп.

«Лікарями відділення є справжні професіонали, які здобули повагу мешканців мікрорайону. Вони спроможні налагодити ефективну роботу за напрямком сімейної медицини, що сприятиме покращенню не тільки фізичного, а й психологічного здоров’я городян», - наголосив депутат міської ради, головний лікар міської клінічної лікарні ім.А.О.Тропіних Леонід Ремига.

Сьогодні у відділенні всі кабінети лікарів обладнані автоматизованими робочими місцями, функціонує електронна програма «Поліклініка», працює долікарняний кабінет, де проводяться антропометричні дослідження, вимірюється артеріальний та очний тиск, проводяться електрокардіографічні обстеження. У кабінеті онкопрофілактичних оглядів проходять обстеження усі жінки, які звертаються до сімейних лікарів. У відділенні також працює кабінет профілактичних щеплень.

Завдяки запровадженню моделі сімейних лікарів досягнуто й певний економічний ефект. Taк, майже вдвічі скоротилися виїзди карети «швидкої допомоги» до хронічних хворих і на 30% - до хворих з гострими респіраторними захворюваннями.

Одночасно з формуванням інституції сімейних лікарів у нашому місті створюється загальноміська лікарняна база. Отримати усі необхідні дані про пацієнта зможе не тільки сімейний лікар, а й, за необхідності, лікар вузької спеціалізації.

Організація роботи денних стаціонарів дозволила лікувати в них до 48% хронічних хворих. Це дає шорічну економію бюджетних коштів у розмірі 175,6 тис.грн.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 марта 2010   ::  Посмотрели: 1414  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют