Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Про роботу міської ради в період 15-19.03.2010 (офіційно)
Минулого тижня депутати міської ради, члени двох постійних комісій, продовжили працювати над попереднім розглядом проектів рішень з питань, запропонованих до порядку денного пленарного засідання ХХХVІ сесії міської ради. Засідання провели такі постійні комісії:

- з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді (Петров В.Ф.). Крім рекомендацій з сесійних питань, розглянуто 5 звернень, що надійшли на адресу постійної комісії;

- з питань торгівлі, сфери послуг, реклами та захисту прав споживачів (Романов Р.А.). Комісією розглянуто 4 листа операторів рекламного ринку та надані рекомендації щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами відповідно до 8 наданих заявок.

Постійна комісія з питань містобудування та регулювання земельних відносин (Сіганевич В.Г.) 16.03.2010 розглянула понад 75 заяв суб’єктів господарювання з питань оформлення земельних ділянок.

19.03.2010 члени постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту, зв’язку, енергозбереження, енергопостачання, екології та охорони навколишнього середовища (Шкода С.В.) провели засідання з розгляду питання «Про умови конкурсу на обслуговування житлового фонду міської ради».

Рекомендували заступнику міського голови Пепелю В.П. та начальнику управління житлового господарства Пінькасу С.В. оголосити конкурс на обслуговування житлових будинків і прибудинкової території, що знаходились на обслуговуванні КП «Таврійський» та КП «Дніпровський» і внесли деякі зміни та доповнення до кваліфікаційних вимог, що висуваються до учасників конкурсу.

19.03.2010 під головуванням секретаря міської ради Погребного Ю.Б. відбулося засідання координаційної ради. Члени координаційної ради погодили проект порядку денного пленарного засідання ХХХVІ сесії міської ради у кількості 37 питань. Комментариев: 0  ::  Дата: 22 марта 2010   ::  Посмотрели: 1675  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама