Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Районні у місті ради та її виконавчі органи отримали додаткові повноваження
З метою встановлення єдиного підходу при погодженні прийняття об’єктів будівництва в експлуатацію, рішенням Херсонської міської ради доповнено повноваження районних у місті рад та її виконавчих органів у галузі будівництва, затверджених рішенням міської ради від 26.04.2007 №385 «Про визначення обсягу і меж повноважень районних у місті рад та їх виконавчих органів».

Тепер прийняття рішень про погодження прийняття закінчених будівництвом приватних житлових будинків садибного типу, з господарськими спорудами і будівлями, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт, та надання відповідних довідок належить до компетенції виконавчих комітетів районних у м. Херсоні рад.
Цим же рішенням міська рада затвердила Тимчасовий порядок погодження прийняття в експлуатацію зазначених приватних будинків, який діятиме до 31.12.2010.

У Порядку під приватними будівлями розуміється закінчені будівництвом приватні житлові будинки садибного типу з господарськими спорудами і будівлями, споруджені замовниками – фізичними особами (забудовник) у період з 05.08.1992 до 01.01.2008, без дозволу на виконання будівельних робіт, та які вводяться в експлуатацію згідно з постановою Кабміну від 09.09.2009 №1035.

У загальних положеннях документу зазначено, що вважається за можливим застосування Порядку, в разі подачі заяв на погодження прийняття в експлуатацію добудов, прибудов та надбудов, в яких розміщені житлові кімнати, до прийнятих в експлуатацію приватних житлових будинків, якщо ці прибудови здійснено до 01.01.2008, при цьому датою будівництва об’єкта вважається дата закінчення останнього з наведених видів робіт.

Порядком погодження передбачено, що Забудовник, який побудував житловий будинок (прибудову) без дозволу на виконання будівельних робіт, для отримання довідки про погодження прийняття будинку (прибудови) до експлуатації, повинен подати на ім’я голови виконавчого комітету районної у місті ради письмову заяву визначеної форми та пакет документів (на приватні житлові будинки садибного типу, а також прибудови, загальною площею до 200 м включно, кількість надземних поверхів яких не перевищує 2, з господарськими спорудами і будівлями, загальною площею до 100 м включно; на приватні житлові будинки садибного типу, загальною площею до 350 м включно, з господарськими спорудами і будівлями, загальною площею до 150 м включно; на приватні будинки садибного типу, дачі та садові будинки, загальною площею більш як 350 м, з господарськими спорудами і будівлями), з проханням погодити прийняття відповідного об’єкта будівництва в експлуатацію.

Порядком визначені шляхи отримання Довідки, а також умови, за яких виконавчі комітети районних у м. Херсоні рад відмовляють Забудовникові у видачі Довідки.

Строк розгляду поданих документів не повинен перевищувати місячного терміну з дня їх отримання з дотриманням вимог ст.20 Закону України «Про звернення громадян».
 Комментариев: 0  ::  Дата: 20 марта 2010   ::  Посмотрели: 1728  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют