Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Розглянуто проекти реконструкції Привокзальної площі (офіційно)
Кращі концептуальні пропозиції її реконструкції та благоустрою опрацювало журі відповідного відкритого архітектурного конкурсу.

У засіданні взяли участь заступник міського голови В’ячеслав Яременко, начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектор Херсона Григорій Ходін, депутати міської ради Станіслав Путілов, В’ячеслав Сіганевич, Павло Маслов, голова Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України, головний архітектор ВАТ «Херсон-Діпромісто» Галина Авраменко, архітектори, представники відділу ДАІ м. Херсона та ін.

Було репрезентовано 4 конкурсні проекти.

Виконавці І-го спирались на класичні архітектурні канони. Залізничний вокзал визначено центром композиції, незмінним залишено розташування магістралі та кільцевої системи громадського транспорту, передбачено можливості розвантаження пасажиропотоку, заплановано створення підземного переходу, впорядкування кіоскової торгівлі шляхом побудови 3-4 поверхового торговельного центру.

При цьому І поверх - вільний для проходження пішоходів, і саме там розташуються скляні кіоски. Не забули і про підземну паркову для автівок. Щодо ринку, то його пропонують залишити, але розширити та впорядкувати.

Не відмовляються автор проекту і від автостанції.

Обов’язковими є зелені зони, у сквері пропонують збудувати храм. Проблема нестачі паркувальних місць вирішуватиметься шляхом створення на місці існуючої парковки багатоповерхового гаражу. Відновленими мають бути і фасади розташованих навколо будинків.

ІІ пропозиція врахувала поступовий розвиток Привокзальної площі. Акцент зроблено на наявності великої кількості пішоходів, пасажирів, які пересуваються, маючи великі валізи.

Отже автори запропонували створити великі прохідні місця, реконструювати пішохідний міст, зробити його однією з архітектурних родзинок всієї композиції, розвести пішохідний і транспортний рухи.

Передбачено будівництво торговельного комплексу з прилеглими до нього дитячого майданчику, зони відпочинку, автостоянки тощо.

ІІІ пропозиція вирішує питання паркування в районі залізничного вокзалу, розміщення автостанції, впорядкування ринку. Пропонується створення 2-х рівневої транспортної магістралі з підземною розв’язкою.

Запропоновано варіанти благоустрою центральної зеленої зони, що навпроти залізничного вокзалу, серед яких створення багаторівневих фонтанів.

Залишили і вже існуючу стелу, в сквері зрозташували храм, а прикрасили зелену зону численними квітниками.

В проекті відображено будівництво ресторану швидкого харчування зі сквером, розташованим поруч, облаштування паркувальних місць, комплекс приміської автостанції, реконструкцію існуючих будинків тощо.

Щодо ринку, то замість існуючого, запропоновано збудувати м’ясний та молочний павільйони та криті торговельні місця для плодоовочевої продукції.

Центральні елементи ІV-ї пропозиції - 3 фонтани навпроти залізничного вокзалу, підземний паркінг, кілька підземних пішохідних переходів, комплекс автовокзалу.

Члени журі уважно вислухали презентації проектантів і після обговорення дійшли висновку, що деякі проблемні питання залишились без уваги, деякі вирішено не в повному обсязі.

Тому було прийнято рішення про перенесення остаточного підведення підсумків конкурсу на 19 травня.

Членами журі також визначено, що 4 проекти мають бути дороблені з урахуванням низки позицій: реорганізація бутікової зони з обов’язковим збереженням робочих місць, будівництво автовокзалу і благоустрій прилеглої території, впорядкування ринкової торгівлі і паркувальних місць, можливість відкриття приміського вокзалу, реконструкція житлових будинків тощо.

Окрім цього, як повідомив старший науковий співробітник історичного відділу Херсонського краєзнавчого музею Сергій Дяченко, адміністрацією Одеської залізниці розглядається питання щодо відкриття в одному з будинків, прилеглих до Привокзальної площі, музею.

Отже і цю позицію слід врахувати у майбутньому проекті. Комментариев: 0  ::  Дата: 19 марта 2010   ::  Посмотрели: 1113  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода