Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Про роботу міської ради в період 09-12.03.2010 (офіційно)
Минулого тижня депутати міської ради працювали у постійних комісіях над попереднім розглядом проектів рішень з питань, запропонованих до порядку денного пленарного засідання ХХХVІ сесії міської ради.

Засідання провели 5 з 8 постійних комісій. Всього депутати вивчали 37 питань, 20 з яких – це питання регулювання земельних відносин.

Особливу увагу приділено наступним:

- Програмі розвитку міського пасажирського транспорту Херсона на 2010-2013 роки, основною метою якої є ефективне управління та контроль у сфері міських пасажирських перевезень, диспетчеризація процесу роботи громадського транспорту, забезпечення належної безпеки дорожнього руху, поліпшення якості надання пасажирських послуг;

- Міській програмі «Молодь Херсона» на 2010/14 роки, мета розробки якої полягає в реалізації міської молодіжної політики, поліпшенні соціально-економічного становища молоді, створення умов для життєвого самовизначення і самореалізації молодих громадян, більш широкого залучення її до участі в процесах державотворення, підтримки молодіжних та дитячих організацій, активізації діяльності органів місцевого самоврядування на вирішення цих та інших проблем.

Відповідно до пункту 2 частини першої статті 10, статті 16 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” секретарем міської ради Погребним Ю.Б. запропоновано прийняти на сесії рішення «Про організацію проведення звітів депутатів Херсонської міської ради V скликання перед виборцями».

Постійна комісія мандатна, з питань депутатської діяльності, етики, законності,правопорядку, прав людини (Ярич Ю.В.), яка провела засідання 10.03.2010, крім сесійного блоку питань, підготувала звернення до керівників депутатських фракцій та голів постійних комісій стосовно необхідності суворого дотримання норм Регламенту Херсонської міської ради V сесії міської ради в частині своєчасного початку пленарного засідання та вчасного повернення депутатів після перерви.

Постійна комісія з питань комунальної власності, праці та соціального захисту населення (Подлєсний С.Є.) розглянула заяви суб’єктів підприємницької діяльності щодо передачі в оренду нежилих приміщень – об’єктів комунальної власності Херсонської міської територіальної громади.

Секретар міської ради Ю.Б.Погребний Комментариев: 0  ::  Дата: 17 марта 2010   ::  Посмотрели: 1525  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
,