Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонщина отримує кошти з державного бюджету на ліквідацію наслідків затоплення поверхневими водами і підтоплення ґрунтовими водами населених пунктів (офіційно)
У лютому 2010 року, враховуючи ситуацію, що склалася в області у зв'язку з затоплення поверхневими водами та підтопленням ґрунтовими водами населених пунктів області, обласна державна адміністрація звернулася до Кабінету Міністрів України з проханням розглянути питання щодо виділення Державному комітету України по водному господарству коштів з резервного фонду державного бюджету у розмірі 8,5 млн грн для забезпечення сталої роботи 240 дренажних насосних станцій Херсонського обласного виробничого управління меліорації та водного господарства.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2010 року № 246-р Державному комітету по водному господарству виділено 30 млн грн з резервного фонду державного бюджету для здійснення загальнодержавних заходів щодо запобігання можливому затопленню територій внаслідок льодоходу та повені, з них Херсонській області передбачено виділити 4,016 млн грн.

Крім того, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2010 р. № 311-р "Про фінансування заходів, спрямованих на запобігання можливому затопленню територій внаслідок льодоходу, повені та паводків у 2010 році" затверджено план відповідних заходів, згідно з яким 13-ти областям України виділено кошти для забезпечення проведення гідрометеорологічних спостережень з використанням літаків і вертольотів, придбання техніки для відкачування води, проведення невідкладних робіт з берегоукріплення, ремонту мереж водовідведення, забезпечення запобігання руйнуванню мостів, інших інженерних споруд, які перебувають у комунальній власності, в областях. Зокрема Херсонській області на ці цілі буде виділено 458 тис. грн.

Сьогодні в області здійснюється ряд заходів щодо ліквідації підтоплення населених пунктів та запобігання можливому затопленню внаслідок льодоходу та повені.

Так, з метою попередження погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації у підтоплених районах області, Херсонською обласною санітарно-епідеміологічною станцією проводяться дослідження питної води за мікробіологічними показниками.
Відповідно до проведених перевірок встановлено, що в Генічеському (крім с. Петрівське, де з 5 відібраних проб 1 не відповідає вимогам Держстандарту), Каланчацькому, Голопристанському, Цюрупинському, Чаплинському районах та в м. Херсон за мікробіологічними показниками результати досліджень відповідають вимогам ГОСТу 2874-82 "Вода питна". У м.Скадовськ з водопровідних мереж відібрано 51 пробу води, з яких 9 - не відповідають вимогам. Комментариев: 0  ::  Дата: 12 марта 2010   ::  Посмотрели: 1029  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют