Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Фонд "Захист" просив гроші на годинник
На більшості фото та листівок із зображенням історичного Херсона вже традиційно присутня будівля обласного художнього музею ім.О. Шовкуненка, у минулому - першої Міської думи.

Ця історична споруда дійсно стала символом міста, а її башта з годинником є ще й його "голосом". На жаль, вже більше року Херсон "мовчить" - зношене обладнання "курантів" не підлягає ремонту, а музей як бюджетна установа не в змозі впоратися з цією проблемою.

Але це під силу самим городянам. Так вирішила громадська організація "Молодіжний центр регіонального розвитку", яка подала фонду "Захист" проект на конкурс міні-грантів щодо підтримки місцевих ініціатив. Тож фонд громади м.Херсона "Захист" оголошує початок збору благодійних пожертв для повернення "голосу" місту.

Усього на поновлення бою годинника на башті потрібно 7 тис. грн. Благодійні пожертви можна зробити на спеціально відкритий рахунок ХОБФ "Захист":

п/р 2600202014298, код 26347439 в ХФ ВАТ "Кредобанк", МФО 352413 з позначкою "на "голос міста" або вкинути пожертву у скриньки, які є у всіх відділеннях "Кредобанка" та в обласному художньому музеї ім.О.Шовкуненка. Комментариев: 0  ::  Дата: 10 марта 2010   ::  Посмотрели: 1565  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама