Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+П’ятий Всеукраїнський конкурс солістів – вокалістів імені Оксани Петрусенко
П’ятий Всеукраїнський конкурс солістів – вокалістів імені Оксани Петрусенко
13-15 травня 2010 рокуПоложення


Конкурс солістів-вокалістів імені Оксани Петрусенко започатковано у 2000 році управлінням культури Херсонської облдержадміністрації та обласним відділенням Національної Всеукраїнської музичної спілки.

У 2002 році конкурсу було надано ім’я видатної української співачки Оксани Андріївни Петрусенко (1900-1940), творчий шлях якої був започаткований у м. Херсоні. У 2006 році конкурс отримав статус Всеукраїнського.

Щороку конкурс вокалістів імені Оксани Петрусенко запрошує і згуртовує навколо себе творчу інтелігенцію, молодих виконавців-представників української школи вокального мистецтва. Він, безперечно, став важливою подією в музичному житті Херсонщини, де останнім часом спостерігається неабиякий потяг юних вокалістів до академічного співу, до української пісні. Про це засвідчив і останній конкурс 2009 року, в якому брали участь понад сто виконавців з міст Києва, Вінниці, Львова, Харкова, Сімферополя, Одеси, Херсона, Каховки, Нової Каховки, Скадовська, Генічеська, а також з Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської, Донецької, Львівської, Хмельницької, Запорізької, Закарпатської, Чернівецької, Сумської областей України, а також молоді виконавці з Росії, Білорусії, Молдови, Латвії, Китаю.

Конкурс набуває своїх традицій, розкриває творчий потенціал талановитих юних вокалістів.


Організатори конкурсу

* Міністерство культури і туризму України;
* Управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації;
* Херсонське обласне відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки;
* Херсонське музичне училище;
* Херсонська обласна філармонія;
* Херсонський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша.

Мета конкурсу

Конкурс солістів-вокалістів ім. О.Петрусенко проводиться з метою:

* виявлення та підтримки обдарованих дітей та молоді, сприяння розкриттю їх індивідуальності;
* популяризації народно - пісенного мистецтва;
* поглибленого опанування молоддю багатствами української народної пісні та класичного романсу;
* обміну досвідом з питань педагогіки та виконавства (майстер-класи та круглі столи).

Термін і місце проведення конкурсу

П’ятий Всеукраїнський конкурс вокалістів імені Оксани Петрусенко відбудеться з 13 по 15 травня 2010 року у місті Херсоні на базі Херсонського музичного училища і завершиться гала-концертом лауреатів і дипломантів конкурсу в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша.


Учасники конкурсу

До участі у конкурсі запрошуються учасники віком від 14 до 29(30) років.

І категорія - учні старших класів шкіл естетичного виховання, учні загально - освітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, учасники аматорського мистецтва – переможці обласних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів, учні педагогічних училищ;

ІІ категорія - студенти музичних навчальних закладів (училища культури, музичні училища, інші середні мистецькі учбові заклади);

ІІІ категорія – випускники музичних училищ, студенти музично-педагогічних факультетів ВУЗів, студенти початкових курсів та підготовчих курсів консерваторій, артисти музично-драматичних театрів, які мають середню музичну освіту.


Жанр: вокальне мистецтво
Номінації: солісти-вокалісти, академічний спів
Програмні вимоги для учасників 1 категорії:

1. 1.Арія або романс українського або зарубіжного композитора
2. Українська народна пісня або твір українського композитора ( для зарубіжних виконавців народна пісня або твір композитора тієї країни, яку представляє конкурсант)

Програмні вимоги для учасників 11 та 111 категорій

І тур

1. Арія або романс українського або зарубіжного композитора.
2. Пісня композитора ХХ століття.

ІІ тур

1. Арія або романс українського або зарубіжного композитора.
2. Українська народна пісня, або народна пісня країни, яку представляє учасник конкурсу.


Тривалість виступу до 10 хвилин.

Конкурсна програма виконується у супроводі фортепіано. Використання фонограм не допускається. Кожен твір може бути виконаний лише в одному турі. Твори виконуються мовою оригіналу, напам’ять, окрім арій з ораторій. Конкурсанти мають право виступати на конкурсі зі своїми концертмейстерами, про що вони повинні вказати в заявці. В разі потреби організатори конкурсу надають учасникам концертмейстерів для виступів у турах та репетицій перед кожним туром. Кожному учаснику, що потребує послуги концертмейстера, необхідно разом з заявкою надіслати ксерокопії клавірів творів конкурсної програми. Програма може змінюватись лише з погодженням секретаря журіЖурі конкурсу


Оцінку учасників конкурсних прослуховувань та визначення переможців здійснює журі, до складу якого входять провідні майстри вокального мистецтва.
Голова журі – народна артистка України, професор Валентина Арканова (м. Харків).
Порядок виступів на конкурсних прослуховуваннях встановлюється жеребкуванням. Всі прослуховування проходять публічно. Оцінка виступів учасників конкурсів проводиться за 12 бальною системою. Рішення журі є остаточним і оскарженню не підлягає.

Фінансові зобов’язання

Кожний учасник конкурсу під час реєстрації повинен сплатити вступний внесок у розмірі 150 гривень.
Учасники конкурсу, які потребують послуги концертмейстера додатково сплачують під час реєстрації 50 гривень.
Всі витрати по організації та проведенню конкурсу здійснюються за кошти державного та обласного бюджетів, спонсорських та благодійних внесків.


Умови перебування на конкурсі

Проїзд та проживання учасників конкурсу та супроводжуючих осіб (викладачів та концертмейстерів) за власний рахунок, або за кошти організації, що відряджає. Організатори конкурсу забезпечують місцями для проживання в готелях вартістю від 16 до 312 грн. за добу. Проїзд учасників до готелів здійснюється безкоштовно транспортом організаторів конкурсу. Учасникам необхідно повідомити час приїзду та номер поїзда, яким вони прибувають на конкурс.


Нагородження переможців


Переможці конкурсу (володар „Гран – прі”, лауреати І, ІІ, ІІІ премій у всіх категоріях) нагороджуються Дипломами та цінними подарунками. Оргкомітет конкурсу за погодженням з журі може нагороджувати переможців та учасників конкурсу спеціальними призами від державних та громадських організацій, спонсорів, меценатів. Переможці конкурсу зобов’язані безкоштовно виступити у заключному Гала-концерті.


Заявка на участь у конкурсі


Заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі солістів-вокалістів ім. О.Петрусенко заповнюються виключно українською мовою та подаються не пізніше 25 квітня 2010 року з позначкою „На конкурс ім. О.Петрусенко” на адресу: 73000, м. Херсон, пр. Ушакова, 16. E-mail: kultura@infocom.ks.ua
тел. для довідок: (0552) 22-45-57(факс), 22-32-71; питання щодо поселення: 0999627897
Координатор, художній керівник – Гребенюк В’ячеслав Дмитрович, тел.: 0507217137.До заявки встановленого зразка додаються:

* ксерокопія свідоцтва про народження або ксерокопія відповідних сторінок паспорта, що засвідчують вік учасника;
* диплом про спеціальну музичну освіту (ксерокопія); для студентів - довідка з місця навчання за підписом керівника учбового закладу,
* творча автобіографія (резюме);
* 1 кольорова фотокартка, придатна для поліграфічного відтворення, підписана на звороті;
* ксерокопії клавірів, виконуваних конкурсних творів.

Заявка

73000, м. Херсон, пр. Ушакова, 16. E-mail: kultura@infocom.ks.ua
Тел. для довідок: (0552) 22-45-57(факс), 22-32-71; питання щодо поселення: 0999627897
Координатор, художній керівник – Гребенюк В’ячеслав Дмитрович, тел.: 0507217137
 Комментариев: 0  ::  Дата: 4 марта 2010   ::  Посмотрели: 3359  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР