Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Спільний проект ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" поширюється Херсонщиною
Минулого тижня в обласній державній адміністрації відбулося робоче засідання координаційної ради з питань реалізації спільного проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

Захід пройшов під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Граділя та за участю начальника управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності обласної державної адміністрації Людмили Самсоненко.

Засідання було присвячене обговоренню проекту звіту стосовно регіонального досвіду спільної діяльності з підтримки та розвитку місцевих громад. Представники 8-ми районів - учасників пілотного проекту - висловили свої ідеї щодо подальших перспектив використання програми розвитку, орієнтованого на громаду.

Серед пропозицій - створення короткометражного фільму про роботу проекту в області протягом останніх двох років.
Окрім розгляду проекту обласного звіту було також обговорено ряд важливих питань щодо розвитку структури ресурсних центрів громад.

На сьогодні є необхідність створення та формалізації районних ресурсних центрів не лише в пілотних районах, а й в тих, які не беруть участь у проекті, проте розуміють важливість розширення співробітництва з міжнародними організаціями та бачать у цьому майбутні перспективи.

За підсумками засідання вирішено розробити Положення про районний ресурсний центр громад на основі вже отриманого досвіду.

Довідково: Проект "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" реалізується відповідно до угоди про партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою та Програмою розвитку ООН в Україні від 22 травня 2008 року.

Під час впровадження даного проекту досягнуто позитивних результатів у покращенні соціально-економічного становища населення області. Зареєстровано 40 об'єднань громадян, підготовлено та затверджено до фінансування 40 мікропроектних пропозицій громадських організацій, залучено 834 тис. грн з обласного бюджету на реалізацію 13 мікропроектів громад, які на сьогодні 100% профінансовані.

Використано 290 тис. грн коштів населення, 2 млн 487 тис. грн коштів проекту, 2 млн 386 тис. грн коштів місцевих бюджетів різних рівнів на реалізацію мікропроектів.

Крім покращення знань і навичок цільових громад проект підтримує та співфінансує спільні ініціативи громад (мікропроекти), спрямовані на налагодження більш тісної співпраці між громадами та місцевою владою. Комментариев: 0  ::  Дата: 2 марта 2010   ::  Посмотрели: 2259  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют