Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Визначені переможці конкурсу місцевих ініціатив «ХЕРСОНСЬКА ТОЛОКА»
Переможцями, які отримають фінансову підтримку на загальну суму близько шести тисяч гривень, стали обласна громадська організація інвалідів «За рівні можливості», ініціативна група Херсонського планетарію, Херсонська обласна молодіжна громадська організація «Молодіжний центр регіонального розвитку».

На початку року фонд громади міста Херсон «Захист» оголосив перший конкурс на надання міні-грантів задля підтримки місцевих ініціатив.

Виявити ці ініціативи могли не тільки громадські організації Херсона, але й ініціативні групи городян.

Тож експертна рада фонду підвела підсумки та прийняла рішення щодо трьох ініціатив.

Переможцями, які отримають фінансову підтримку на загальну суму близько шести тисяч гривень, стали обласна громадська організація інвалідів «За рівні можливості», яка реалізовуватиме проект «Від квітучого саду – до квітучого життя», за яким біля створюваного наразі центру реабілітації для дітей-інвалідів та молоді з психічними і фізичними вадами буде створено зелений куточок – місце відпочинку та трудової реабілітації молоді з обмеженими можливостями.

Другим переможцем стала ініціативна група Херсонського планетарію, якому в цьому році виповнюється 50 років. До речі, це єдиний планетарій, який за часів самостійної України змогли зберегти на півдні України.

Тут теж буде за участю школярів, а саме вони – постійні відвідувачі планетарію, буде відновлено та упорядковано газони, посаджено квіти, словом - прикрашено улюблену вулицю відпочинку городян – Суворова.

Третій переможець - Херсонська обласна молодіжна громадська організація «Молодіжний центр регіонального розвитку», яка разом з фондом «Захист» поновить «голос нашого міста» - годинник на башті Художнього музею, в далекому минулому - першої міської думи.

«Голос міста» вже кілька місяців мовчить: старе обладнання не підлягає ремонту, а бюджетна установа – музей не в змозі впоратися з цією проблемою. Фонд громади міста Херсон «Захист» провів перший конкурс міні-грантів. Попереду – підтримка нових проектів.

Справа - тільки за ініціативними херсонцями, яким небайдуже наше місто.

Л. Польська, голова фонду громади міста Херсон Комментариев: 0  ::  Дата: 2 марта 2010   ::  Посмотрели: 1564  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама