Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Рівень смертельного травматизму на підприємствах Херсонщини знижено на 48%
Такі дані оприлюднено під час розширеного засідання Ради теруправління Держгірпромнагляду, що відбулося 9 лютого за участю директора державного Департаменту організації нагляду Держгірпромнагляду України Володимира Прохорова.

Зокрема зазначалося, що у 2009 році на підприємствах Херсонщини смертельно травмовано 12 осіб, тоді як у 2008-му загинуло 23 працівника. Рівень загального травматизму зменшився на 31%. - травмовано 142 особи проти 205 у 2008 році.

За словами начальника теруправління Євгена Омельченка, зниження рівня виробничого травматизму відбулося внаслідок більш якісного здійснення державного нагляду фахівцями теруправління, посилення співпраці з правоохоронними органами, держадміністраціями та соціальними партнерами і, безумовно, спаду виробництва.
Разом з тим найбільш травмонебезпечними в області є такі галузі як машинобудування, хімічна промисловість та підприємства водного транспорту, де минулого року відбулося зростання виробничого травматизму.

У 2009 році збільшилася і кількість нещасних випадків, пов’язаних з використанням газу в побуті: з 15 постраждалих від отруєння чадним газом 11 осіб загинуло. Тож вже в лютому теруправлінням Держгірпромнагляду спільно з ВАТ «Херсонгаз», МНС, органами місцевої влади та самоврядування планується проведення повторних масових перевірок споживачів природного газу.

В ході комплексних та оперативних обстежень інспекторами Держгірпромнагляду перевірено близько 2200 підприємств області та зупинено експлуатацію 2740 об’єктів, що загрожували життю і здоров’ю працівників та оточуючих.

До адмінвідповідальності протягом минулого року притягнуто 1456 порушників законодавства з охорони праці, 544 з них – керівники підприємств.

У своєму виступі директор державного Департаменту організації нагляду Держгірпромнагляду Володимир Прохоров відзначив, що показники наглядової діяльності Херсонського теруправління вищі, ніж в середньому в Україні, що, безумовно вплинуло на зниження в області виробничого травматизму.

Щодо вдосконалення системи державного нагляду в поточному році Володимир Прохоров зазначив: „В умовах дії обмежень на проведення перевірок, перед інспекторами Держгірпромнагляду поставлено завдання зосередити основну увагу на перевірках виробництв з високим ступенем ризику. З цією метою ми вдосконалюємо структуру територіальних управлінь і створюємо спеціалізовані інспекції, діяльність яких розповсюджуватиметься на декілька областей. Ці структури забезпечуватимуть оперативний контроль за потенційно небезпечними промисловими галузями, які нерівномірно представлені у регіонах.

У свою чергу Євген Омельченко акцентував увагу учасників на тому , що завдання теруправління на поточний рік полягає у посиленні та вдосконаленні державного нагляду на виробництвах Херсонщини, вже з використанням нових підходів. Зокрема у машинобудівній та хімічній галузях, на підприємствах водного транспорту, де у 2009 році відбулося зростання виробничого травматизму.

Крім того, пріоритетними напрямками роботи у 2010 році визначено підвищення ефективності функціонування системи управління охороною праці на всіх рівнях управлінської та господарської діяльності в області, вдосконалення державного нагляду за станом промислової безпеки на підприємствах і об’єктах з високим ступенем ризику, особливо газопостачання і газоспоживання, а також прийняття кардинальних змін щодо безпечного використання населенням газу в побуті.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 23 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1381  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют