Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+ВАТ «Херсонгаз» обслуговує системи газопостачання формально
На Херсонщині планові технічні обслуговування систем газопостачання виконуються неякісно, а в деяких випадках – формально.


Такі факти встановлено управлінням Держгірпромнагляду в ході перевірок служб внутрішньобудинкового газового обладнання ВАТ „Херсонгаз” та його філій, проведених з початку поточного року.

Зокрема, у Генічеську 59 газифікованих багатоквартирних будинків не мають власників. Як наслідок – ввідні газопроводи, інженерні підземні вводи та димовентканали належним чином не обслуговуються, відповідальні особи за безпечну експлуатацію відсутні. Зокрема минулого року в оселях міста було перевірено лише 15% димовентканалів.

Не краща ситуація і в цілому по району. У селі Щасливцево димові вентиляційні канали не перевіряються взагалі. Майже у 100% раніше газифікованих осель відсутні вентканали, не якісно виконуються планові технічні обслуговування житлових будинків. Так, у 2009 році службою внутрішньобудинкового газового обладнання обстежено лише 25% наявних у помешканнях абонентів газових плит та 45% газових котлів.

У селі Дар’ївка Білозерського району не створена додаткова експлуатаційна дільниця, для забезпечення безаварійної і безперебійної подачі газу до газифікованих населених пунктів Дар’ївського напрямку. На Станіславській дільниці не утворена філія Білозерської АДС.

У населених пунктах Чаплинського району не складаються акти про результати планово-технічного обслуговування та майже не контролюється стан димовентканалів.

У Великоолександрівському та Високопільському районах, які обслуговує Великоолександрівська філія ВАТ „Херсонгаз” безгоспними залишаються 55 багатоквартирних житлових будинків.

У деяких районах штатний розклад служби внутрішньобудинкового газового обладнання менший від розрахункової чисельності працівників, яка необхідна для обслуговування наявної кількості газифікованих об’єктів. Це унеможливлює виконання планових технічних оглядів у визначені терміни та в повному обсязі. Подібні порушення характерні майже для кожної філії ВАТ „Херсонгаз” та дільниць у місті Херсон.

За висновком наглядовців, і самі планово-технічні огляди нерідко виконуються неякісно, а іноді навіть формально. За словами головного державного інспектора газового нагляду теруправління Олега Тарасенка, у багатьох районах, а також у Херсоні з усіх заявок абонентів ВАТ „Херсонгаз” близько 50% стосуються недоліків у роботі газового обладнання, найчастіше витоків газу на приладах та кранах опусків. І це в будинках, де документально було проведено планове технічне обслуговування.

Щоб припинити негативні явища у газовому господарстві області, теруправління Держгірпромнагляду проведе всебічні перевірки кожної філії ВАТ „Херсонгаз”, які включатимуть в себе і масові обстеження систем газопостачання абонентів. Комментариев: 1  ::  Дата: 23 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1951  
Комментарий написал(a) Світлана. Опубликованно: 15 июня 2012 19:35 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Добрий день! Я - мешканка с.Дар"ївка, Білозерського району. Справа у тому, що мене збентежило поводження представників ВАТ "Херсонгаз" Білозерської філії. Сьогодні, 15.06.2012 року, за їх ініціативою були організовані збори мешканців багатоповерхівок з питання газопостачання та стану системи газопостачання деяких будинків та прибудинкових територій. Але самі представники на ці збори не з"явилися. Питання, яке було розглянуто на зборах, стосувалося обов"язкового демонтажу старої системи газопостачання на заміну її новою, яке безумовно несе за собою фінансові витрати.Але питання з цього приводу було задати нікому. Представник селищної ради, який був уповноважений довести цю інформацію до жителів багатоповерхівок села, не в змозі був відповісти на питання, які виникли з цього приводу у зв"язку зі своєю некомпетенцією. Єдине, що він зміг сказати, це те, що заміна обов"язкова і буде проводитися за кошти населення. Але чому населення??? Адже, згідно Правил газопостачаннята Правил безпеки систем газопостачання України, спочатку повинен бути проведений огляд цієї ситсеми з обов"язковим складанням акту з цього приводу і, вже при виявленні недоліків, споживачем-власником, а таким є селищна рада, оплачуються замовлені ним послуги на монтаж(демонтаж), ремонт на підставі його заяви. А в нашому випадку виходить, що Білозерська філія ВАТ "Херсонгаз" сама диктує умови, не пояснюючи при цьому нічого. Що робити нам, звичайним мешканцям села, яким нав"язують силоміць сплачувати ті чи інші послуги, які ми не замовляли???Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода