Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Депутати працюють
Постійні комісії мандатна, з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку. прав людини (Ярич Ю.В.) та з питань соціально-економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін (Федін В.В.) надали рекомендації з питань порядку денного ХХХV сесії міської ради.

Постійна комісія з питань містобудування та регулювання земельних відносин (Сіганевич В.Г.) 16.02.2010 повторно розглянула 7 проектів рішень, що пропонуються на розгляд ХХХV сесії міської ради, а також понад 80 заяв щодо оформлення земельних ділянок фізичними та юридичними особами.

17.02.2010 провела засідання постійна комісія з питань комунальної власності, праці та соціального захисту (Подлєсний С.Є.). Крім сесійних питань, члени постійної комісії розглянули наступні питання:

- про внесення доповнень до Програми відчуження комунального майна міської територіальної громади;

- про зміни в законодавстві стосовно оренди комунального майна;

- про стан справ зі сплатою орендної плати за оренду об’єктів комунальної власності.
-
Також постійна комісія надала рекомендації з 10 заяв та звернень, які надійшли на її адресу.

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту, зв’язку, енергозбереження, енергопостачання, екології та охорони навколишнього середовища (Шкода С.В.) 19.02.2009 повторно розглянула та надала рекомендації по 5 проектах рішень, які пропонуються на розгляд ХХХV сесії міської ради.

Крім цього, до порядку денного засідання комісії увійшло питання про стан фінансування МКП «Херсонелектротранс», вжиття заходів щодо покращення роботи підприємства та низка звернень та заяв мешканців міста, на які надані відповідні рекомендації.

На засіданні координаційної ради, що відбулося 19 лютого 2010 року під головуванням секретаря міської ради Погребного Ю.Б., було підбито підсумки розгляду проектів рішень із сесійних питань, надані відповідні рекомендації, а також погоджений проект порядку денного пленарного засідання у кількості 63-х питань.

19.02.2010 під головуванням депутата Арава О.А. провела друге засідання тимчасова контрольна комісія з перевірки виконання капітального ремонту житлового фонду м. Херсона за рахунок бюджету (в т.ч. якості, строків, відповідності витрачених матеріальних коштів фактичному виконанню робіт).

Відповідно до статті 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в України» засідання тимчасових комісій ради проводяться, як правило, закритими, тому висвітлення діяльності комісії можливе лише після надання нею звіту та пропозицій міській раді.

за інформацією секретаря міської ради Ю.Б.Погребного Комментариев: 0  ::  Дата: 23 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1758  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют