Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Місто за тиждень (офіційна інформація)
З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який відзначається одночасно з Днем виводу військ з Афганістану, в парку Слави біля пам’ятника "Скорботна матір" відбувся мітинг - реквієм із покладанням квітів на вшанування загиблих воїнів.

Згідно з рішенням виконкому міської ради, виділено кошти із резервного фонду міського бюджету в сумі 25тис. грн. на капітальний ремонт покрівлі дитячого дошкільного закладу №67 для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у зв’язку з погодними умовами.

З метою організації вибору на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб, які спроможні забезпечувати потрібні обсяги та якість перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Херсоні, виконкомом міської ради прийнято рішення про проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування №21 «мкр. Шуменський – Річпорт» та №38 «вул. Безродного – вул. К.Маркса – сел. Кіндійка».

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення створити до 19.01.2011 комунальну автопарковку на 103 паркувальних місця за адресою: просп. Адмірала Сенявіна, 3 та надати їй статус комунальної, службову автопарковку на 45 паркувальних місць за адресою: просп. 200-річчя Херсона, 5 та надати їй статус службової.

З метою забезпечення належного утримання об’єктів теплопостачання, виконком міської ради вирішив: передати на баланс МКП «Херсонтеплокомуненерго» реконструйоване ЦТП-31 в котельню по вул. Молодіжній у м. Херсоні; прийняти на баланс виконкому міської ради реконструйовані системи теплопостачання будівлі по вул. Суворова, 29 у м. Херсоні; передати на баланс клінічної лікарні Суворовського району м. Херсона реконструйований теплопункт технологічної котельні клінічної лікарні Суворовського району м. Херсона.

Затверджено Положення про відносини при будівництві, реконструкції та експлуатації мереж сумісного підвісу ліній електропередач та зовнішнього освітлення на території м. Херсона. Положення визначає взаємодію між ВАТ ЕК «Херсонобленерго», іншими енергопідприємствами та підприємствами, що мають на балансі мережі зовнішнього освітлення, з питань, пов’язаних з експлуатацією, проведенням робіт із реконструкції мереж сумісного підвісу, будівництва нових ліній електропередач.

ОСББ «Мельхіор» визначено балансоутримувачем житлового будинку №5 по вул. Комунарів.

З метою рівномірного розподілу питної води по м. Херсону в літній період, забезпечення водопостачання для поливу зелених насаджень міста на період із 1 квітня по 1 жовтня 2010 р., враховуючи технологічні можливості МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона», затверджено графік поливу зелених насаджень у літній період, із 1 квітня по 1 жовтня 2010 р.

Затверджено Порядок прийняття в експлуатацію закінчених переплануванням та/або переобладнанням житлових приміщень (квартир, кімнат гуртожитку), форму Акта готовності житлового приміщення (квартири, кімнати у гуртожитку) до експлуатації після проведення перепланування та/або переобладнання.

Верховна Рада України визнала такою, що втратила чинність, власну Постанову від 20 жовтня 2009 року, якою чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів призначались на 30 травня 2010 року. Інших термінів проведення місцевих виборів поки не визначено.

Офіційна позиція міського голови Володимира Сальдо з цього приводу є такою: «Незалежно від призначення або скасування дати проведення чергових виборів, і я як міський голова, і виконавчі органи міської ради, і представники депутатського корпусу спільно працюємо і будемо працювати, забезпечуючи життєдіяльність міста. В житті громади є набагато більше питань, важливіших за вибори».

На місці аварії, яка виникла близько 01.00 години ночі з 16 на 17 лютого внаслідок руйнування склепіння труб із провалом ґрунту та замуленням трубопроводу на Північному самопливному колекторі, що знаходиться на розі просп. Сенявіна та вул. Некрасова у Північному мікрорайоні міста, працівниками аварійно-ремонтної бригади міськводоканалу відкачано воду з провалу та розчищено каналізаційний колодязь.

До відновлювальних робіт приступили працівники Миколаївської спеціалізованої фірми «Укрспецобладнання». Враховуючи необхідність проведення аналізу ґрунтів та стану труб колектора за межами аварії та великий обсяг відновлювальних робіт, ремонт буде закінчено до середи наступного тижня.

У зв’язку з аварією було проведене оперативне переключення потоку стічних вод на інші каналізаційні колектори, що дозволило здійснювати пропуск каналізаційних вод без обмеження надання абонентам послуг із водопостачання та водовідведення.

Рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ситуація з підтопленнями, яка склалась у Херсоні, визнана надзвичайною ситуацією регіонального рівня. Міським головою Володимиром Сальдо направлено до Кабінету Міністрів та відповідних центральних органів виконавчої влади України документи щодо необхідності виділення коштів на ліквідацію наслідків стихійного лиха з резервного фонду державного бюджету.

Для ліквідації наслідків підтоплення в Херсоні створені виїзні мобільні групи, до складу яких входять представники всіх служб життєзабезпечення міста (газо-, енерго-, водопостачання та водовідведення, зв’язку, Головного управління з питань життєдіяльності міста, управління ГУ МНС України в області тощо).

Спеціалісти управління доріг та управління транспорту і зв’язку міської ради визначають критичні ділянки автомагістралей міста, де можливе накопичення великої кількості води, що дає можливість оперативного реагування та організації робіт по її відкачуванню, та ведуть чіткий контроль за технічним станом "проколів" під мостами та шляхопроводами.

Службам міськводоканалу поставлено завдання щодо вивчення стану прохідних каналів водовідведення та збільшення періодичності проведення хімічного аналізу водозабірних свердловин у зоні підтоплення.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міста Херсона організувало роботи з укріплення берегової лінії мішками з піском, що запобігатиме притоку води з Дніпра, та інвентаризацію наявності і стану готовності до роботи насосів, засобів з водооткачування, асенізаційних машин та тимчасових систем водовідведення.

Проведена додаткова розчистка дощеприймальників зливової каналізації, що дозволяє зменшити рівень поверхневих вод на вулицях та дорогах міста. При проведенні розчистки дощеприймальників у Північному мікрорайоні, вкотре були виявлені факти самовільного підключення до них труб для виведення каналізаційних стоків мешканцями приватного сектора, що призводить до засмічення міської зливової каналізації побутовими відходами та фекальними водами, ускладнення витоку талих вод з вулиць та дворів приватного сектора мікрорайону.

17-18 лютого із застосуванням спеціалізованої техніки підрядними організаціями Головного управління з питань життєдіяльності міста проведено роботи з розчистки дренажної системи та відкачування поверхневих вод по вул. Покришева, 49.

Цілодобово 19 лютого виконуватимуться відкачувальні роботи та роботи по розчищенню ливневих і дренажних систем у найбільш проблемних, з точки зору підтоплення, місцях Херсона: Нафтогавань, сел. Текстильний, мікрорайон Північний в районі вул. Ракетної, вул. Покришева, 49. В районі Нафтогавані визначено 6 «найнижчіх точок» затоплення, саме від яких, за гідравлічними параметрами, і розпочато поквартальні відкачувальні роботи.У подальшому робота буде проводитись індивідуально.

В.Сальдо спеціально виїхав до м.Києва, де провів низку робочих зустрічей щодо виділення м.Херсону коштів для ліквідації наслідків підтоплень (першочергово - на відкачку води, у подальшому - для будівництва гідротехнічних споруд, спеціальних дренажів) за рахунок резервного фонду державного бюджету чи коштів, передбачених МНС для ліквідації наслідків стихійних лих.

Всього по Херсону кількість підтоплених приватних будинків станом на 18-19 лютого становить 107 одиниць; дворів – 1016, підвалів – 797.

В Херсоні стартує експериментальний об’єкт: на місці недобудованого об’єкта у IV Таврійському мікрорайоні, де ще за радянських часів почалося будівництво школи, буде збудовано загальноосвітній об’єкт з комплексним навантаженням.

Розуміючи перспективність подальшого росту мікрорайону, з метою створення належних умов для навчання дітей, котрі мешкають в ньому, владою міста опрацьовується можливість створення у новозбудованій будівлі загальноосвітньої школи І ступеня (молодша школа) в комплексі зі спортивним об’єктом, а в перспективі - і з дошкільним закладом для малечі.

16 лютого відбулася церемонія нагородження переможців першого конкурсу активу шкільних парламентів «Лідер року – 2009» у номінаціях: «Голова первинної організації», «Кращий вожатий молодших класів», «Кращий член ради шкільного парламенту», «Президент шкільного парламенту» та «Лідер року – 2009».

18 лютого нагороджено 161 переможця І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів міського наукового товариства „Пошук”. Наукові роботи 112 переможців І етапу рекомендовано до захисту в обласному етапі конкурсу-захисту.

Підведено підсумки І туру ІІІ Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе». Цікаві проекти представили учні Херсонської загальноосвітньої школи №13 («Поспішай творити добро»), Херсонської спеціалізованої школи №52 («З пам’яттю в серці, з добром у справах»), навчально-виховного комплексу №56 («Діти – дітям»), спеціалізованої школи №27 («Теремок: діти – дітям»), школи-садка-інтернату №29 («Здоров’я починається з добра»), а також вихованці Палацу дитячої та юнацької творчості системи освіти міста Херсона («Гра, що допоможе усім») та Будинку дитячої та юнацької творчості («Правова абетка»).

15 лютого в Херсонському шахово-шашковому центрі розпочався чемпіонат України з шашок-100 серед юнаків та дівчат. У змаганнях беруть участь 105 спортсменів з 12 областей України, повідомляє сайт міської ради.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 20 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1418  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее