Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсон рятують від води (хроніки подій)
У зв’язку з надмірною кількістю цьогорічних опадів, підвищенням рівня грунтових вод, природнього розливу горизонту поверхні річок, виникла ситуація, яка призвела до підтоплення деяких районів міста.

За дорученням міського голови Володимира Сальдо в постійному режимі діє міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Протягом поточної доби виконуватимуться відкачувальні роботи та роботи по розчищенню ливневих і дренажних систем у найбільш проблемних, з точки зору підтоплення, місцях Херсона: Нафтогавань, сел. Текстильний, мікрорайон Північний в районі вул. Ракетної, вул. Покришева, 49.

В районі Нафтогавані визначено 6 «найнижчіх точок» затоплення, саме від яких, за гідравлічними параметрами, і розпочато поквартальні відкачувальні роботи. У подальшому робота буде проводитись індивідуально. Сьогодні заходи з відкачування води ведуться за адресами: вул. Суднобуднобудівна, 1; пров. Проточний, 23; пров. Насипний, пров. Червоний; вул. Марії Фортус, 56; вул. Озерна, 28.

У місцях відсутності ливнево-дренажної системи, за дорученням В.Сальдо, активізовано роботу спецтехніки: 3 мотопомпи комунальних служб, 3 пожежні машини МНС високої потужності, спецтехніка МКП "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м.Херсона", МКП "Херсонтеплоенерго", ВАТ "Херсонська ТЕЦ", завантажувач високої потужності та самоскид – Херсонського морського торговельного порту (всього 12 одиниць).

Для створення тимчасових гідротехнічних перепонних споруд завезено 60 тонн піску, який надається громадянам безкоштовно. У складних місцях працює асенізаційна техніка. 4 погрузники задіяні в організації вивозу снігу. Заплановано роботу льодоходу.

Для рятувальних груп силами МНС створено пункти відпочинку для зігріву і харчування.

«Для оперативного реагування на існуючу ситуацію небхідно поєднати зусилля і міської влади, і самих мешканців району, які зобов'язані прибирати сніг зі свого подвір'я», - зазначив заступник міського голови Володимир Пепель.

Окрім цього, за роз'ясненням начальника головного управління з питань життєдіяльності міста Сергія Собчука, забудова Нафтогавані проводилась з початку 50-х років ХХ століття. У той час люди були попереджені про можливість підтоплення, у зв'язку з чим під час приватного будівництва мали бути передбачені системи відповідного інженерного захисту.

На сьогодні, вартість відкачувальних робіт складає близько 23-24 тис.грн./добу коштів міського бюджету.
В.Сальдо спеціально виїхав до м.Києва, де провів низку робочих зустрічей щодо виділення м.Херсону коштів для ліквідації наслідків підтоплень (першочергово - на відкачку води, у подальшому - для будівництва гідротехнічних споруд, спеціальних дренажів) за рахунок резервного фонду державного бюджету чи коштів, передбачених МНС для ліквідації наслідків стихійних лих.

З цією метою міським головою проведено зустрічі з керівництвом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та Головою Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування, житлово-комунального господарства та регіональної політики Володимиром Рибаком.

Рівень води в р. Дніпро на 0630 19 лютого становить – 544 см (на 15 см нижче, ніж минулої доби), при нормі – 500 см. Рівень підтоплення для м.Херсона становить – 577 см.

18 та 19 лютого середньодобовий скид води через турбіни Каховської ГЕС становить - 2578м3/сек.

Підтоплення дворів, підвалів та будинків:

Дніпровський район: кількість підтоплених дворів – 18; підвалів - 1518.

Комсомольський район: будинків – 107; дворів – 998 (матеріальні збитки – 5 млн.580 грн.).

Суворовський район: підвалів – 797, загальноосвітня школа №24 – (затоплений тир, вода під електрощитовою).

Всього по Херсону: кількість підтоплених приватних будинків із 18 лютого не змінилася і становить – 107 одиниць; дворів – 1016, підвалів – 797. Комментариев: 0  ::  Дата: 19 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1148  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода