Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ
У лютому відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з науково-технічного напрямку на базі міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

На розсуд журі було представлено 33 наукові роботи (у 2009 р. – 22), при чому збільшилася кількість робіт, що увійшли до ІІ етапу з 18 у 2009 році до 22 у поточному році.

19 робіт юних науковців розроблялися у наукових секціях, що працюють у міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді: «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», «Електроніка та приладобування», «Машинобудування», «Матеріалознавство», «Технологічні процеси та перспективні технології».

Найкращими визнані роботи: «Моніторинг екологічного стану регіонів України та розробка заходів і обладнання для вирішення питань безвідходного виробництва» вихованця міського ЦНТТУМ, секції „Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження” Вовка Андрія, учня 11 класу Фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ (керівник Карманов В.В.), «Дослідження аспектів використання енергії повітряного потоку в електромобілях» Румянцева Дмитра, учня 9 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 52 - вихованця секції „Машинобудування та матеріалознавство” міського ЦНТТУМ (керівник Кузьмін А.І.), «Розробка виготовлення та дослідження приладу для контролю рівня нітратів у продуктах» Філатова Євгена, учня 11 класу Фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ - вихованця секції „Машинобудування та матеріалознавство” міського ЦНТТУМ (керівник Кузьмін А.І.).

Вітаємо переможців, бажаємо їм успішного захисту у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України! Комментариев: 0  ::  Дата: 19 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1513  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама