Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині банкірів навчають фінансовому моніторингу
Регіональний відділ Держфінмоніторингу у Херсонській області провів навчальні семінари за участю фахівців Херсонської філії Публічного акціонерного товариства АКБ «Індустріалбанк» та Херсонського безбалансового відділення Публічного акціонерного товариства «Альфа-Банк».

Навчальні семінари проводилися з метою надання Методичних рекомендацій щодо організації внутрішнього фінансового моніторингу в банках із застосуванням підходу, заснованого на ризиках та Методичні рекомендації щодо управління ризиками в банку у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму, пов’язаними з персоналом».

Присутніх ознайомлено з основними аспектами Методичних рекомендацій, які затверджені наказом Держфінмоніторингу від 09.10.2009 № 143. Увагу слухачів семінарів акцентовано на визначенні основних груп ризиків, організації системи управління ризиками, шляхах зменшення (мінімізації) ризиків та загальних принципах належного управління ризиками у банківських установах. Учасниками семінарів розглянуто приклади визначення рівня ризику при встановлені ділових відносин з клієнтами.

Фахівці Регіонального відділу ознайомили учасників освітніх заходів з найбільш типовими порушеннями СПФМ – банківськими установами вимог чинного законодавства у сфері боротьби з відмиванням «брудних» коштів, результатами вжитих до порушників заходів, з метою не допущення в подальшій діяльності подібних порушень.

З метою проведення оцінки рівня організації семінарів, якості виступу доповідачів та виявлення і формулювання проблемних питань, проведено анкетування присутніх осіб.

На закінчення роботи семінарів представниками Регіонального відділу Держфінмоніторингу у Херсонській області надано відповіді на запитання. Комментариев: 0  ::  Дата: 16 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1078  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама