Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Місто за тиждень (офіційно)
Ускладнення погодних умов, викликане різкими коливаннями плюсової та мінусової температури, опади у вигляді дощу при морозі та утворення сильної ожеледиці – такою є метеорологічна ситуація в Херсоні.

Міським головою Володимиром Сальдо як начальником цивільного захисту міста видано наказ про забезпечення виконання органами управління і силами цивільного захисту заходів щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних із погіршенням погодних умов.

Згідно з наказом, головам районних у м.Херсоні рад доручено організувати роботу районних постійних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій по забезпеченню координації відповідних заходів та встановити контроль за організацією Антонівською, Наддніпрянською, Зеленівською, Комишанською селищними та Степанівською сільською радами заходів із проведення робіт по посипці піщано-соляною сумішшю своїх підвідомчих територій. Виконавчі органи районних рад здійснюватимуть також заходи з посипання тротуарів на території районів, у тому числі, в секторі приватної забудови.

Щодня, починаючи з 7.30 ранку, 8 підрядними підприємствами головного управління з питань життєдіяльності міста проводилося посипання тротуарів та зупиночних комплексів протиожеледною сумішшю із збільшенням вмісту солі. За поясненнями спеціалістів, ефективність посипання вночі була зменшена через дощ, випадання якого при мінусовій температурі призводило до різкого обледеніння.

Вдень проводилося посипання автодоріг, зокрема під’їздів до соціально важливих об’єктів, лікарень, станції «швидкої допомоги», міського сміттєзвалища, основних магістральних вулиць, вулиць Зала Егерсег, Некрасова, Безродного тощо.

Тривають також і роботи з прочищення дощоприймальників на площі Корабелів, вздовж Панкратівського мосту, на вул.І.Кулика, по Миколаївському шосе, прочищено 12 шляхопроводів.

Аварійні ситуації, спричинені пошкодженням повітряної лінії електромереж, по вул.Червоного Хреста, Свердлова, К.Маркса, К.Цеткін, Чернишевського, Херсонськими міськими електромережами ліквідовано.

На маршрутах загального користування міста працювало понад 500 маршрутних таксі, близько 40 тролейбусів.

Загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади міста працюють у звичайному режимі.

Управління охорони здоров'я координує готовність медичних установ, особливо «швидкої допомоги», для реагування на випадки травмування громадян.

Постановою Верховної Ради України від 20 жовтня 2009 року №1648-VІ чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів призначено на 30 травня 2010 року.

Рішення міської ради щодо утворення Херсонської міської територіальної виборчої комісії з виборів депутатів Херсонської міської ради VІ скликання та міського голови прийматиметься на пленарному засіданні ХХХV сесії міської ради 26 лютого після проведення, у разі необхідності, жеребкування.

Таким чином, керівні органи міських організацій політичних партій, (блоків), що пропонуватимуть кандидатури до складу міської територіальної виборчої комісії, мають до 23 лютого 2010 року подати міській раді (просп. Ушакова, 37, каб.218) відповідні подання, за формою (розміщена на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів).

З метою забезпечення мешканців міста холодною питною водою, враховуючи обмеженість запасів водних ресірсів і технологічних можливостей міського комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м.Херсона», виконкомом міської ради прийнято рішення щодо встановлення тимчасового режиму подачі питної води споживачам Херсона.

Згідно з ним, міськводоканалу дозволено здійснювати подачу питної води споживачам міста (крім мікрорайону «Корабел») за наступним режимом:

у робочі дні: з 6.00 до 9.00; з 11.00 до 13.30; з 17.00 до 22.00

у вихідні та святкові дні: з 6.00 до 10.00; з 11.30 до 14.00 та з 17.00 до 23.00.

Визначено режим роботи насосних станцій водопроводу №1,2,3,4 для подачі питної води споживачам м. Херсона та заповнення резервуарів.

Резервуари заповнятимуться у робочі дні: з 9.00 до 11.30; з 13.30 до 23.00; з 22.00 до 06.00, у вихідні та святкові дні: з 10.00 до 11.30; з 14.00 до 17.00; з 23.00 до 06.00.

Станом на 01 січня 2010 року кількість автотранспорту на території Херсонської міської ради становила 88,2 тис. од. Протягом 2009 року кількість легкових автомобілів у приватних осіб збільшилася на 3929 од.

За даними управління економічного розвитку, послугами операторів мобільного зв’язку станом на 01.01.2010 користувалося 413,2 тис. абонентів, що мешкають на території Херсонської міської ради.

За січень управлінням Держкомзему у місті Херсоні підготовлено до державної реєстрації та передано для включення до єдиного державного реєстру 580 комплектів державних актів на право власності та постійного користування землею, у тому числі 480 по сільській та селищних радах, адміністративно підпорядкованих Херсонській міській раді.

12 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, відбулась традиційна зустріч представників міської влади з сім’ями загиблих воїнів-афганців та інвалідами війни в Афганістані І групи.

Міський голова Володимир Сальдо став ініціатором засідання «круглого столу» за участі заступника міського голови з гуманітарних питань Сергія Черевка зі студентськими командами КВК херсонських вузів.

В заході взяли участь близько 40 студентів з 5 вищих навчальних закладів Херсона та збірна команда міста «Я валяюсь!». КВКці наголосили, що подібні зустрічі є необхідними, адже дозволяють підняти актуальні проблеми розвитку КВКівського руху в Херсоні, налагодити відносини з міською владою, знайти підтримку у вирішенні організаційних питань роботи Херсонської ліги КВК тощо.

У процесі спілкування, учасники заходу дійшли згоди, що Херсону необхідна Школа КВК, а також справжня Херсонська ліга з 1/4, 1/8, півфіналом та фіналом.

10 лютого 100-річний ювілей відзначила мешканка Антонівської селищної ради Олена Симонівна Гаркуша. Від імені міського голови Володимира Сальдо, з поважним ювілеєм Олену Симонівну поздоровили співробітники управління соціально політики виконавчого комітету Херсонської міської ради та вручили традиційну матеріальну допомогу для городян, яким виповнилося 100 і більше років.

10 лютого під час проведення робіт по розчистці фортифікаційного колодязя біля Свято-Катерининського собору виявлено гранату “Ф-1”. Через те, що боєприпас не підлягав транспортуванню, його знешкоджено на місці виявлення.

В стаціонарних відділеннях міських лікарень протягом 2009 року проліковано 3643 дитини.

Протягом 3-х останніх років в м.Херсоні не зареєстровано материнської смертності під час пологів.

У 2009 році в жіночих консультаціях міста було взято на облік 4110 вагітних, з них до 12 тижнів – 97,7%.

Природний приріст в м.Херсоні залишається від’ємним, але він зменшився з -4,2 до -3,7.

Видатки на харчування за рахунок бюджета в 2009 році для ветеранів війни при стаціонарному лікуванні в м.Херсоні склали 1 млн.103 тис.грн. Це на 39,4% більше 2008р. Комментариев: 0  ::  Дата: 15 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1066  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее