Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+КРУ працює: недосконалі розрахунки в лікарні
Ревізори КРУ упередили чимало бухгалтерських помилок в ході ревізії Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. Горбачевського, проведеної за період з березня 2007 по грудень 2009 років.

Всього ж зафіксовано фінансових порушень в сумі більш ніж 58 тис.грн.

Так, ревізорами досліджено, що лікарні доручено забезпечувати обласний протитуберкульозний диспансер теплом, гарячим водопостачанням та паром силами котельної лікарні при цьому, видатки на придбання газу та обслуговування роботи котельної передбачаються лише в кошторисі лікарні.

Однак, орендарями, які знаходяться на території диспансеру, не сплачувались кошти за спожите тепло та гарячу воду ні диспансеру, ні лікарні. Відповідно-лікарнею власними коштами оплачено комунальні послуги, спожиті сторонніми підприємцями на суму понад 8 тисяч гривень.

Крім того, внаслідок невірного застосування кодів економічної класифікації видатків, не за цільовим призначенням витрачено близько 15 тис.грн.

Не врахувавши, що в лікарні працюють інваліди, при обрахунку витрат у кошторисах завищено потребу у коштах, які отримані та використані всупереч законодавству, майже на таку ж суму. Окремі працівники працювали з дезінфікуючими засобами, при цьому не отримували відповідну доплату, загалом їм не виплачено майже 20 тис.грн.

Лікарня, порушивши порядок закупівлі товарів за державні кошти, придбала овочі за завищеними цінами на загальну суму близько 5 тис.грн., а пального, навпаки, придбало без проведення тендеру на суму близько 13 тис.грн. За фактично невиконані ремонтні роботи підрядники отримали понад 15 тис.грн.

Чи несуть пряму відповідальність винуватці, котрі допустили управлінські огріхи при плануванні та витрачанні бюджетних коштів? Зрозуміло, кожна ревізія державних контролерів націлена передусім на запобігання в подальшому фінансових і майнових прорахунків. Зокрема, в період ревізії більшість зауважень ліквідовано.

Матеріали інспектування передано правоохоронним органам.

 Комментариев: 0  ::  Дата: 11 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1064  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама