Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Міська рада працює у форматі ХХХV сесії міської ради
Депутатам надані матеріали для попереднього ознайомлення.

Всього надійшло близько 53 пропозицій щодо порядку денного. Серед основних питань: затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2009 рік; затвердження тимчасового міського бюджету на І півріччя 2010 року; створення цільових фондів міської ради; внесення доповнень до Програми відчуження комунального майна; прийняття до комунальної власності територіальної громади міста будинків; регулювання земельних відносин.

03.02.2010 о 16 год. відбулося пленарне засідання позачергової сесії міської ради V скликання. Депутатами було прийняте звернення до Президента України В.Ющенка, голови Верховної Ради України Литвина В.М., голови Служби безпеки України Наливайченка В.О., генерального прокурора України Медведька О.І. щодо проведення демократичних виборів Президента України 7 лютого 2010 року.

Також минулого тижня у плановому режимі працювали п’ять постійних комісій та одна тимчасова контрольна.

Постійна комісія з питань містобудування та регулювання земельних відносин (Сіганевич В.Г.) провела засідання 02.02.2010 та надала рекомендації щодо оформлення земельних ділянок фізичними та юридичними особами. Всього розглянуто близько 200 заяв та звернень.

02.02.2010 відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді (Петров В.Ф.). Членами комісії розглянуто хід виконання Програми розвитку освіти м. Херсона на 2009-2012 роки, а також стан реалізації програми "Про правову освіту населення на 2006-2010 рік".
Особливу увагу депутати приділили об’єкту незавершеного будівництва загальноосвітньої школи № 23 у 4-му Таврійському мікрорайоні. Члени комісії дійшли висновку, що даний об’єкт необхідно добудовувати. Заступнику міського голови Черевку С.М. рекомендовано об’єднати зусилля всіх зацікавлених управлінь та відділів виконкому міської ради з метою добудови будівлі ЗОШ № 23 та внести відповідний проект рішення на розгляд сесії міської ради. До остаточного вирішення питання клопотати перед міською радою про виділення з міського бюджету коштів у сумі 200 тис. грн. - на охорону об’єкта та 400 тис. грн. – на розроблення проектно-кошторисної документації.

Члени постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, прав людини (Ярич Ю.В.) на засіданні 03.02.2010 заслухали інформацію:

- заступника начальника управління комунальної власності Гладкова В.В. про дотримання положення про Порядок обліку, оцінки нерухомого майна та визнання його безхазяйним;

-начальника управління громадських зв’язків Сазонової Т.В. про акредитацію працівників засобів масової комунікації та незалежних журналістів Херсонської міської раді та її виконавчих органів.

Також постійна комісія мандатна, як комісія по законності, звернула увагу на той факт, що під час проведення пленарних засідань міської ради мають місце порушення норм Регламенту Херсонської міської ради V скликання як головуючим, так і депутатами міської ради. Встановлено, що на пленарному засіданні ХХХІV сесії міської ради 29 січня 2010 року мали місце факти порушення деякими депутатами міської ради норм ст. 8 «Депутатська етика» Закону України «Про статус депутатів місцевих ради». Висновки та рекомендації постійної комісії були доведені до відома депутатів на пленарному засіданні позачергової сесії міської ради 03.02.2010 та опубліковані в ЗМІ.

04.02.2010 провела засідання постійна комісія з питань торгівлі, сфери послуг, реклами та захисту прав споживачів (Романов Р.А.). Було розглянуто питання про дотримання суб’єктами господарювання Правил торгівлі на ринках м. Херсона, затверджених відповідним рішенням міської ради. Депутати, члени постійної комісії, продовжать обговорення даного питання на черговому засіданні комісії після отримання додаткової інформації від управління споживчого ринку.

05.02.2010 під головуванням депутата Арава О.А. провела перше засідання тимчасова контрольна комісія з перевірки виконання капітального ремонту житлового фонду м. Херсона за рахунок бюджету (в т.ч. якості, строків, відповідності витрачених матеріальних коштів фактичному виконанню робіт). Затверджений план роботи комісії.

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту, зв’язку, енергозбереження, енергопостачання, екології та охорони навколишнього середовища (Шкода С.В.) на засіданні 05.02.2009 попередньо розглянула перелік природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища у складі міського бюджету на 2010 рік. Питання готується на розгляд міської ради. Також постійною комісією надані рекомендації по 11 зверненнях та заявах мешканців міста.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 9 февраля 2010   ::  Посмотрели: 906  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода