Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Тамара Федько: «Вибори завершилися. Вибори починаються»
Заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами обласної ради Тамара Іванівна Федько нагадує, що Верховна Рада України Постановою від 20 жовтня 2009 року № 1648-ІV призначила чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на 30 травня 2010 року.

Відповідно до статті 21 Закону України «про вибори депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» формування територіальних виборчих комісій здійснюється відповідною сільською, селищною, міською, районною у місті, районною, обласною радою не пізніше як за 90 днів до дня виборів. За заявами керівних органів місцевих організацій партій (блоків) (не більш як на одну особу) подаються кандидатури на посади голови, заступника голови, секретаря та членів комісії у кількості не менше 8 і не більше 15 осіб.

Якщо чисельність подань перевищує 15, то їх участь у формуванні ТВК визначається за допомогою жеребкування у відповідних радах.

Запропонована особа до складу територіальної виборчої комісії повинна відповідати вимогам пункту 5 статті 21 зазначеного вище закону.

Подання керівних органів місцевих організацій партій, до яких додаються заяви осіб, запропонованих до складу відповідної територіальної виборчої комісії, про згоду на участь у її роботі, вноситься до відповідної ради не пізніше, ніж за 95 днів до дня виборів (до 22 лютого 2010 року). Комментариев: 0  ::  Дата: 9 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1782  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама