Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У травні 2010 року стартує V ювілейна Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця"
З 3 по 23 травня 2010 року з метою зібрання коштів для придбання медичного обладнання для дитячих неонатальних центрів в Україні планується проведення V ювілейної Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця".

Про це повідомляє управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації.

Лікарі-офтальмологи закликають приєднатися до організації акції спонсорів, меценатів, благодійників, підприємців та мешканців Херсонщини, які не байдужі до здоров'я дітей.

Довідково. В Україні в останні роки реєструється зростання захворювання органу зору серед недоношених дітей - це ретинопатія недоношених. У 2009 році з метою ранньої діагностики порушень зору у дітей, які знаходяться на лікуванні у відділеннях анестезіології та реанімації новонароджених і виходжування недоношених, проводився моніторинг для своєчасного виявлення ретинопатії недоношеного новонародженого.

На кошти, зібрані під час проведення Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця", у 2009 році придбано налобний офтальмоскоп "HEINE OMEGA - 200" для огляду очного дна, вартість якого - 33 тис. грн. У квітні 2009 року обладнання передано офтальмологічному відділенню обласної дитячої клінічної лікарні.

Протягом 2009 року оглянуто 681 недоношену дитину, серед яких виявлено 7 дітей із ретинопатією недоношених, що становить 1,03% від кількості оглянутих дітей. Серед них 4 дитини (57,1%) - з ретинопатією недоношених ІІ-ІІІ стадії активного процесу.

Дітей направлено на консультацію до офтальмологічного центру Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ", де діагноз підтверджено та призначено відповідне лікування. Три дитини з ретинопатією недоношених ІV-V стадії направлено до центрів різного рівня для вирішення питання подальшого лікування.

В офтальмологічному відділенні дитячої обласної клінічної лікарні пролікувалися та пройшли реабілітацію 407 дітей, з них 179 дітей-інвалідів
 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 января 2010   ::  Посмотрели: 2390  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
,