Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Міжнародний енвайронмент-проект «Трансгресії» буде презентовано в Херсоні
«Трансгресії» поєднали ленд-арт об'єкти, інсталяції та перформанси в довкіллі двох десятків митців з різних регіонів України та Польщі.

Учасники проекту: Влодко Кауфман, Володимир Бахтов, Юрій Бараннік, Ілона Сільваші, Ярослав Присяжнюк, Михайло Барабаш, Мирослав Вайда, Лабораторія Актуальної Творчості, група «Тотем», Ярослав Козяра, Катажина Шчипюр, Андрій Гуренко та ін.

Для уявлення: Частину об’єктів було створено на фестивалі «Fort.missia - 2009» на території оборонних фортів Першої світової війни.

Довідка: У другій половині 2009 року тривав великий і довготерміновий міжнародний енвайронмент-проект, який мав кілька етапів у різних місцевостях.

Трансгресія(лат. trans – через; gress – рух) – перехід, пересування – термін, що буквально означає «вихід за межі». Одне з ключових понять постмодернізму, що фіксує феномен переходу (долання) нездоланної межі – межі між можливим і неможливим. В геології трансгресія – наступ моря на суходіл внаслідок опускання земної кори або підняття рівня моря. Поняття, що характеризує ситуацію досягнення суб’єктом зовнішньої позиції по відношенню до будь-чого в процесі долання кордонів і виходу за рамки, по той бік явища, станів чи об’єктів, котрі, в свою чергу також є зовнішніми(чужими) суб’єкту і не сприяють вільному вияву його справжньої суті.

Куратор проекту: Мирослав Вайда

Львів’янин. Входить до складу формації «КОМА». В 2009 році став одним з 20 номінантів на Премію Пінчук-арт-центру (PinchukArtCentre), тобто є одним з 20 кращиих молодих художників України по версії PinchukArtCentre.

У PinchukArtCentre Мирослав Вайда презентував документацію перформансу «Струни пам’яті» та відеоінсталяцією «П’ять років зими» – інсталяція фантастично пахла, бо була складена з сіна і заглиблювала у безмежно довгу зимову візію-напівсон. Мирослав – знакова постать для українського ленд-арту, учасник фестивалів, симпозиумів, виставок ленд-арту.

У Херсоні з виставкою вперше. Комментариев: 0  ::  Дата: 28 января 2010   ::  Посмотрели: 1133  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
,

<