Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сальдо пішов в народ
Розпорядженням Володимира Сальдо затверджено графік виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання міським головою, його заступниками та керівниками виконавчих органів міської на 2010 рік.

Це продовження практики виїзних прийомів, започаткованої у 2003 році. Проведення таких прийомів –можливість спростити механізм вирішення питань, що їх турбують, для мешканців Херсона та херсонських передмість. Лише у 2009 році було проведено 6 виїзних прийомів – в смт Зеленівці, Антонівці, Шуменському мікрорайоні, смт Комишани та сел Текстильників.

За розпорядженням, особисту участь у виїзних прийомах братимуть заступники міського голови разом з керівниками відповідних міських служб. Головна вимога розпорядження - всебічний розгляд та безумовне вирішення питань, порушених громадянами під час виїзних прийомів. Саме тому персональна відповідальність за виконання доручень, даних міським головою в ході виїзних прийомів покладена на заступників міського голови та голів районних у м.Херсоні рад.

Документом передбачено посилення рівня відповідальності та вимогливості стосовно об’єктивного, повного та своєчасного розгляду звернень громадян.

Відділу за зверненнями громадян міської ради дано завдання здійснювати контроль за дотриманням графіка, порядком підготовки та проведення виїзних прийомів; вдосконалити формат проведення виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання.

Для цього здійснюватиметься попереднє вивчення найбільш актуальних питань мікрорайонів із залученням керівників навчальних та лікувальних закладів, представників громадських організацій, батьківських комітетів тощо. У разі необхідності, відділ за зверненнями громадян може вносити зміни до складу базової групи керівників виконавчих органів міської ради для проведення виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання, враховуючи нагальні проблеми об’єктів, визначених для здійснення виїзного прийому.

Крім того, відділ забезпечує чіткий облік звернень громадян, які надійшли під час виїзного прийому, та контроль за виконанням порушених у них питань. Комментариев: 0  ::  Дата: 25 января 2010   ::  Посмотрели: 1271  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама