Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Виповнилося 220 років з дня смерті великого філантропа Джона Говарда
20 січня виповнилося 220 років з дня смерті видатного громадського діяча ХVІІІ століття, великого філантропа Джона Говарда, який помер у місті Херсоні

Джон Говард відомий як засновник і організатор руху на допомогу засудженим, як один із реформаторів лікарської справи в тюрмах, як лікар, який врятував від хвороб багато людей. В історію ввійшов під іменем «Джон Говард – філантроп» (філантропія з давньогрецької – любов до людей).

У Росії Джон Говард побував двічі: у 1871 році і в липні 1789 року. Після відвідування Москви він поспішає на південь. У жовтні Говард прибуває у Херсон. Для англійського лікаря відкривається широке поле діяльності. Він відвідує засуджених, хворих у госпіталі, допомагає лікувати бідних. За чотири місяці перебування у Херсоні його встигли полюбити за самовідданість і безкорисливість.

Надаючи медичну допомогу хворій, він застудився і 20 січня 1789 року помер від запалення легенів. Згідно волі покійного, його поховали у селі Степанівка на березі ріки Вірьовчиної – улюбленому місці його прогулянок. У селі Степанівка одна з вулиць носить його ім’я.

У 1828 році англійському лікарю-гуманісту у Херсоні, на центральній вулиці міста, споруджено пам’ятник – десятиметровий чотирьохгранний обеліск на масивному цоколі ( автор – архітектор В.П.Стасов). У 1990 році до 200-річчя з дня смерті Джона Говарда пам’ятник реставровано. Комментариев: 0  ::  Дата: 24 января 2010   ::  Посмотрели: 1680  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама